Etap II (1-6) - 4 kolejka | 14.02.2021 12:00
Sędziowie: Andrzej Hordyj, Tomasz Knach
MIEJSKI KLUB SPORTOWY "NYSA" KŁODZKO
Trener: Rafał Wojciechowski
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
5 | Wiktor Tkaczyk | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/5 | 20.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
9 | Bartosz Jakubowski | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
14 | Radosław Wojda | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
23 | Jakub Bernecki | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
25 | Olimpiusz Furgała | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
30 | Patryk Zenner | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 5 |   |   |   |   |   |   |   | ||
32 | Antoni Ptaszyński | DNP |   |   |   |   |   |   | 0/1 | 0.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
34 | Samuel Gusławski | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/3 | 66.7 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
99 | Tadeusz Kurowski | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |
PGE Turów Zgorzelec
Trener: Marek Morawski
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
4 | Patryk Sulewski | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/4 | 50.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
5 | Aleksander Klapetek | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
6 | Kacper Wojtuś | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
7 | Edwin Krzemiński | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
8 | Michał Nafalski | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
11 | Dawid Stępień | DNP |   |   |   |   |   |   | 3/5 | 60.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
12 | Jakub Poniński | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/6 | 33.3 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
14 | Kacper Koman | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |