Etap II (7-12) - 5 kolejka | 21.02.2021 10:00
Sędziowie: Wojciech Skorut, Tomasz Knach
Miejski Klub Sportowy Szczawno Zdrój
Trener: Bartłomiej Józefowicz
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
0 | Kacper Rasztar | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
1 | Hubert Skwark | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/4 | 50.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
5 | Konrad Kita | DNP |   |   |   |   |   |   | 3/4 | 75.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
6 | Jakub Miłosz | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
7 | Szymon Sapiechowski | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
8 | Igor Wasilewicz | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/4 | 50.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
14 | Oleksiy Jakushev | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
21 | Jakub Warmiłło | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/7 | 28.6 |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
24 | Patryk Warchoł | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
34 | Filip Kusiak | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |
UKS GIMBASKET Wrocław
Trener: Patryk Bielin
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
4 | Witold Świtoń | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
6 | Mikołaj Kamiński | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
7 | Dawid Makuch | DNP |   |   |   |   |   |   | 3/6 | 50.0 |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
8 | Filip Mazurek | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/2 | 50.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
9 | Bartłomiej Osika | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/6 | 16.7 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
10 | Michał Chorążak | DNP |   |   |   |   |   |   | 3/4 | 75.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
17 | Jakub Ornowicz | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |