Elektrobud-Investment ZB Pruszków
73 : 71 23:19 | 20:19 | 15:17 | 15:16
Enea Astoria Bydgoszcz
Etap I - 2 kolejka | 03.10.2015 19:00
Sędziowie: Grzegorz Dziopak, Marek Czernek, Michał Szybisty | Komisarz: Wacław Woźniewski

MKS Znicz Basket Pruszków

Trener: Marek Zapałowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Adrian Kordalski 8 17:091/1 100.02/2 100.03/3 100.0     1 1 5 1   5       9 -3
5 Kamil Czosnowski 3 22:380/2 0.01/4 25.01/6 16.7     3 3 4 4 3 3       2 5
6 Roman Janik DNP                                   
8 Tomasz Tarczyk 2 07:131/1 100.0   1/1 100.0     2 2       1       3 0
9 Patryk Przyborowski 8 30:122/4 50.01/4 25.03/8 37.51/2 50.02 2 4 1 3 1 3       4 -1
10 Damian Janiak 9 24:290/2 0.03/5 60.03/7 42.9   3 4 7 5   1 4       13 -3
11 Damian Tokarski 6 18:170/2 0.02/3 66.72/5 40.0     1 1 1   2 3 1     3 9
12 Filip Put 8 33:374/6 66.70/3 0.04/9 44.40/1 0.0  9 9 1 1 3 3 4 3   16 1
14 Mateusz Szwed 5 12:142/3 66.70/2 0.02/5 40.01/2 50.02 1 3   3 2 1 1     4 -2
16 Maciej Warmiak DNP                                   
17 Dawid Słupiński 18 24:166/13 46.2   6/13 46.26/8 75.07 2 9 1 3 6   2   1 21 7
18 Damian Cechniak 6 09:553/5 60.0   3/5 60.0   2 2 4   4         1 8 -3
Drużyna   3 3   1
Suma 73 200:00 19/39 48.7 9/23 39.1 28/62 45.2 8/13 61.5 16 30 46 18 19 18 24 8 3 2 83  

Astoria Bydgoszcz

Trener: Konrad Kaźmierczyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Karol Kutta 5 12:041/2 50.01/2 50.02/4 50.0         2 1   1 1     5 -7
3 Adrian Barszczyk 2 11:031/1 100.00/1 0.01/2 50.0   1   1 1 1   1       2 1
4 Dorian Szyttenholm 19 21:297/12 58.31/1 100.08/13 61.52/3 66.71 1 2   5 6   1   1 16 -2
5 Piotr Robak 4 29:190/1 0.01/3 33.31/4 25.01/2 50.0  5 5 4 1 4 3 1     7 -3
6 Sebastian Laydych 0 26:530/3 0.00/2 0.00/5 0.0   1 2 3 2 1   1 1 1 1 1 8
9 Paweł Lewandowski 10 30:194/4 100.00/5 0.04/9 44.42/2 100.02 2 4 3 4 3 3 4     13 1
10 Łukasz Wardziński DNP                                   
11 Radosław Senski DNP                                   
15 Mateusz Fatz 1 06:460/3 0.0   0/3 0.01/2 50.0        2 1     1   -2 -3
22 Piotr Łucka DNP                                   
23 Mikołaj Grod 10 24:522/6 33.32/3 66.74/9 44.4   2 5 7   2 1 2 2     12 -7
84 Hubert Mazur 20 37:153/9 33.34/10 40.07/19 36.82/4 50.0  1 1 1 1 4 2 5   1 11 2
Drużyna 4 4 8   1
Suma 71 200:00 18/41 43.9 9/27 33.3 27/68 39.7 8/13 61.5 11 20 31 13 18 19 14 15 2 3 65