75 : 87 22:23 | 16:27 | 17:20 | 20:17
Enea Zastal BC Zielona Góra
Etap I - 13. kolejka | 05.12.2009 17:00
Sędziowie: Sławomir Moszakowski, Rafał Szwej, Jacek Chrząszcz | Komisarz: Arkadiusz Hołoga

Victoria Górnik Wałbrzych

Trener: Arkadiusz Chlebda

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Sławomir Buczyniak 12 25:164/5 80.00/3 0.04/8 50.04/4 100.0  3 3 4 4 3 2 1     14 0
7 Krzysztof Jakóbczyk DNP                                   
9 Bartłomiej Józefowicz 12 27:242/2 100.02/5 40.04/7 57.12/2 100.01 2 3   4 1 2 5     15 0
10 Marcin Sterenga 17 27:216/13 46.21/7 14.37/20 35.02/3 66.72 7 9 1 3 5 1 1     13 0
12 Adrian Stochmiałek 10 18:552/4 50.01/2 50.03/6 50.03/4 75.03 2 5   2 2 1 1     11 0
17 Damian Pieloch 3 19:261/2 50.00/3 0.01/5 20.01/2 50.0  2 2   2 1 2 3     1 0
21 Bartłomiej Ratajczak 0 20:340/1 0.0   0/1 0.0   3   3 2       1     5 0
23 Mariusz Matczak 15 34:595/11 45.51/6 16.76/17 35.32/3 66.7  2 2 2 3 4 5 3     5 0
31 Łukasz Grzywa 6 26:053/5 60.0   3/5 60.0   3 5 8   4     1     13 0
41 Mateusz Bierwagen DNP                                   
Drużyna          
Suma 75 200:00 23/43 53.5 5/26 19.2 28/69 40.6 14/18 77.8 12 23 35 9 22 16 13 16     77  

Intermarche Zastal Zielona Góra

Trener: Tomasz Herkt

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Marcel Wilczek 2 12:321/2 50.00/1 0.01/3 33.3   1 1 2 1 1           3 0
6 Marcin Wróbel DNP                                   
7 Marcin Chodkiewicz 20 27:285/7 71.42/6 33.37/13 53.84/5 80.03 2 5   2 3   1     19 0
8 Artur Busz 5 15:23   1/3 33.31/3 33.32/2 100.02   2   1 1 1 1     5 0
9 Marcin Flieger 10 17:225/6 83.30/1 0.05/7 71.4     1 1 1 4 2 1 6     15 0
10 Jarosław Kalinowski 3 21:06   1/3 33.31/3 33.3   1 5 6 5   1 3       9 0
13 Adam Chodkiewicz 1 02:43         1/2 50.0          1 1       -1 0
14 Filip Matczak 0 01:32                  1             1 0
15 Rafał Rajewicz 11 20:205/8 62.5   5/8 62.51/5 20.02 4 6   2 3 3 1     8 0
17 Grzegorz Kukiełka 12 34:492/5 40.02/5 40.04/10 40.02/5 40.0  6 6 1 1 3 2 3     11 0
18 Wojciech Kus 6 27:051/5 20.00/1 0.01/6 16.74/4 100.0  6 6   2 2 2 1     6 0
20 Mateusz Jarmakowicz 17 19:404/7 57.11/1 100.05/8 62.56/6 100.04 4 8 3 3 6 3       22 0
Drużyna          
Suma 87 200:00 23/40 57.5 7/21 33.3 30/61 49.2 20/29 69 13 29 42 12 16 22 16 13     98