MKKS Żak Koszalin
48 : 120 16:29 | 18:31 | 2:31 | 12:29
Trefl 1LO Sopot
Półfinały - Grupa I | 12.02.2017 12:00
Sędziowie: Marcin Wasilewski, Adrian Kosmeja | Komisarz: Leszek Pujdak

MKKS Żak Koszalin

Trener: Grzegorz Dudek. Asystent: Andrzej Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Igor Czeczotka 1 12:560/2 0.0   0/2 0.01/2 50.02 1 3   1 1         1 -32
5 Igor Lange 2 29:491/3 33.30/2 0.01/5 20.0         2 3 3 4 1     -3 -56
6 Artur Pabianek 20 34:373/12 25.04/8 50.07/20 35.02/3 66.7  1 1 1 1 8 5 3 2 1 8 -51
7 Damian Bernacki 2 07:471/2 50.0   1/2 50.0     1 1 1 2   1 1     3 -4
8 Eryk Naczlenis DNP                                   
10 Michał Pabiszczak 7 22:341/5 20.01/4 25.02/9 22.22/2 100.03 1 4 2   2 1 1   1 6 -51
11 Paweł Szamrej 4 21:351/2 50.00/2 0.01/4 25.02/2 100.01 1 2     1 3 2     2 -46
12 Igor Gierłowski DNP                                   
13 Jakub Trąbiński 7 29:181/6 16.71/4 25.02/10 20.02/2 100.02 4 6 3 4 2 4 1     5 -41
14 Michał Stachowski 0 10:110/3 0.0   0/3 0.0               1     1 -4 -30
15 Kacper Grzybowski 5 31:131/5 20.01/7 14.32/12 16.70/2 0.0  1 1 3 1 1 4 2   1 -5 -49
Drużyna 2 3 5    
Suma 48 200:00 9/40 22.5 7/27 25.9 16/67 23.9 9/13 69.2 10 13 23 12 12 18 23 11 2 4 13  

Trefl Sopot SA

Trener: Krzysztof Roszyk. Asystent: Janusz Kociołek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Łukasz Kolenda 7 14:301/1 100.00/3 0.01/4 25.05/7 71.4  4 4 2 1 4 1 2     9 20
7 Sebastian Walda 22 19:089/9 100.01/2 50.010/11 90.91/1 100.02 7 9 8   1 1 5     42 49
9 Kacper Burczyk 18 26:227/9 77.81/2 50.08/11 72.71/1 100.03   3 1 4 2 2       17 45
10 Patryk Pułkotycki 19 27:134/6 66.73/7 42.97/13 53.82/2 100.01 6 7 3   1 1 1 2   25 54
12 Maciej Żmudzki 11 20:004/4 100.01/2 50.05/6 83.3     2 2 3 2   1       14 42
13 Maksymilian Jakubek 0 20:000/2 0.0   0/2 0.0     7 7   4   2       3 30
14 Ignacy Grochowski 8 14:353/5 60.00/2 0.03/7 42.92/2 100.02 4 6 2 2 2 1 2 1 1 14 24
15 Tomasz Dylicki 3 07:50   1/1 100.01/1 100.0     2 2       2       3 19
23 Wiktor Kujtkowski 14 21:434/5 80.02/4 50.06/9 66.7   1 3 4 5 2   3 1     18 38
30 Damian Ciesielski 4 12:471/1 100.0   1/1 100.02/2 100.01 3 4 4 2 2 3 1 1   11 18
55 Szymon Daszke 14 15:521/2 50.04/6 66.75/8 62.5     1 1 3 1   3 1   1 13 21
Drużyna 2 3 5    
Suma 120 200:00 34/44 77.3 13/29 44.8 47/73 64.4 13/15 86.7 12 42 54 31 18 12 20 13 4 2 169