Etap 1 - 14. kolejka | 11.03.2017 15:00:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...
Asseco Gdynia
Trener: Tomasz Budzisz. Asystent: Miloś Mitrović
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
4 | Damian Romanowski | DNP |   |   | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 6/6 | 100.0 |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
5 | Miłosz Błażejczyk | DNP |   |   | 2/2 | 100.0 | 2/2 | 100.0 | 8/8 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
6 | Maciej Marcinkowski | DNP |   |   | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 4/4 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
7 | Albert Siłkowski | DNP |   |   | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 7/7 | 100.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
8 | Jakub Sadło | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
9 | Kuba Kociołek | DNP |   |   | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 16/16 | 100.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
12 | Mateusz Burliński | DNP |   |   |   |   |   |   | 4/4 | 100.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
18 | Jan Świtaj | DNP |   |   | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 3/3 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |
Trefl 1LO Sopot
Trener: Janusz Kociołek. Asystent: Krzysztof Roszyk
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
4 | Michał Mochnacz | DNP |   |   |   |   |   |   | 1/1 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
5 | Michał Pawlak | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
6 | Michał Mrozicki | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
7 | Sebastian Walda | DNP |   |   |   |   |   |   | 20/20 | 100.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
8 | Konrad Kolka | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
9 | Kacper Burczyk | DNP |   |   |   |   |   |   | 7/7 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
10 | Łukasz Kolenda | DNP |   |   | 4/4 | 100.0 | 4/4 | 100.0 | 11/11 | 100.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
11 | Patryk Pułkotycki | DNP |   |   | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
13 | Mateusz Kowalski | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
15 | Dominik Groth | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
21 | Mateusz Zozuń | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
23 | Wiktor Kujtkowski | DNP |   |   | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 8/8 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |