Nadrabiamy zaległości w Suzuki 1 LM

,

Lista aktualności

Nadrabiamy zaległości w Suzuki 1 LM

Na 18 listopada w pierwotnym terminarzu nie było zaplanowane żadne spotkanie ligowe, pandemia koronawirusa sprawiła, że zmianie uległo jednak wiele terminów meczów. Korzystając z przerwy w rozgrywkach w środę dojdzie do pięciu konfrontacji ligowych. Interesująco zapowiada się spotkanie w Kołobrzegu, gdzie Energa Kotwica z nowym trenerem podejmie Rawlplug Sokół Łańcut.

,

Zarówno w Kołobrzegu jak też Łańcucie nadzieje związane z sezonem 2020/2021 były spore. Oba zespoły legitymują się jednak niekorzystnym bilansem zwycięstw do porażek. Kolobrzeżanie z dziewięciu spotkań ligowych wygrali tylko dwa, Rawlplug Sokół z siedmiu trzy.

O zmianach w Czarodziejach z Wydm mówiło się już od jakiegoś czasu, przegrane po dogrywce spotkanie we Wrocławiu z TBS Śląsk II najwyraźniej przelało czarę goryczy. W połowie października do sztabu trenerskiego dołączył Paweł Blechacz, który został asystentem Nikołaja Tanasiejczuka. Teraz "Kolę" zastąpił Rafał Frank, do niedawna drugi trener Polpharmy Starogard Gdański.

Także w Łańcucie humory nie są najlepsze. Podopieczni Dariusza Kaszowskiego udali się na północ Polski na kilka dni. We wtorek rano przeprowadzili już pierwszy trening w Hali Milenium, a oprócz środowego spotkania w Kołobrzegu klub z Podkarpacia czeka jeszcze w piątek mecz w Słupsku.

Rawlplug Sokół w ostatnim meczu ligowym przegrał po dogrywce z WKK, także wcześniejsze spotkanie w Łańcucie zakończyło się porażką po dodatkowym czasie gry. Dwa punkty na początku listopada wywiózł z Podkarpacia Górnik Trans.eu.

Jak będzie w środowy wieczór? 

 

Zaległe z 5. kolejki 

TS Wisła Chemart Kraków - WKK Wrocław, środa godzina 18:00

Zaległe z 6. kolejki

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Miasto Szkła Krosno, środa godzina 19:30

Zaległe z 7. kolejki

Energa Kotwica Kołobrzeg - Rawlplug Sokół Łańcut, środa godzina 18:00
Dziki Warszawa - GKS Tychy, środa godzina 18:00
Pogoń Prudnik - Weegree AZS Politechnika Opolska, środa godzina 18:30