Lp. Zawodnik Drużyna MeczeCzas gry sumaCzas gry śr.
1. Łukasz Bodych Znicz Basket Pruszków 5 172:3134:30
2. Jakub Patoka WKK Wrocław 5 160:5932:12
3. Santiago Vaulet Miasto Szkła Krosno 5 156:3731:19
4. Piotr Wieloch GKS Tychy 5 151:2230:16
5. Przemysław Kuźkow Dziki Warszawa 5 150:3230:06
6. Julian Jasiński Miasto Szkła Krosno 5 149:1129:50
7. Bartosz Majewski Dziki Warszawa 5 149:1029:50
8. Radosław Trubacz GKS Tychy 5 146:0829:14
9. Tomasz Ochońko WKK Wrocław 5 143:5428:47
10. Piotr Robak KS Księżak Łowicz 4 143:5335:58
11. Michał Chrabota WKK Wrocław 5 142:0528:25
12. Tomasz Prostak WKK Wrocław 5 139:1527:51
13. Bartosz Ciechociński AZS UMCS Start II Lublin 5 136:5727:23
14. Mateusz Szczypiński Rawlplug Sokół Łańcut 5 136:2627:17
15. Adam Myśliwiec AZS UMCS Start II Lublin 5 134:1826:52
16. Grzegorz Grochowski Dziki Warszawa 5 133:3226:42
17. Karol Nowakowski Dziki Warszawa 5 133:1826:40
18. Nick Madray WKK Wrocław 5 132:4726:33
19. Darrell Harris MKKS Żak Koszalin 4 132:0933:02
20. Marcin Zarzeczny MKKS Żak Koszalin 4 131:0032:45
21. Damian Pieloch Kotwica Kołobrzeg 4 130:2532:36
22. Mikołaj Kurpisz Kotwica Kołobrzeg 4 130:2532:36
23. Filip Stryjewski SKS Starogard Gdański 4 129:5832:30
24. Szymon Ryżek SKS Starogard Gdański 4 126:5631:44
25. Hubert Pabian Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 124:5231:13
26. Bartosz Czerwonka Rawlplug Sokół Łańcut 5 124:4624:57
27. Mariusz Konopatzki Decka Pelplin 4 124:1731:04
28. Filip Struski Rawlplug Sokół Łańcut 5 123:4724:45
29. Damian Janiak Decka Pelplin 4 123:2430:51
30. Arkadiusz Kobus KS Księżak Łowicz 4 122:5630:44
31. Maksymilian Motel KS Księżak Łowicz 4 122:5230:43
32. Wojciech Pisarczyk Rawlplug Sokół Łańcut 5 122:4324:33
33. Piotr Śmigielski Kotwica Kołobrzeg 4 120:1630:04
34. Jakub Dłoniak MKKS Żak Koszalin 4 120:0330:01
35. Krzysztof Wąsowicz AZS UMCS Start II Lublin 5 119:0423:49
36. Tomasz Żeleźniak Dziki Warszawa 4 118:0929:32
37. Bartłomiej Karolak SKS Starogard Gdański 4 117:0729:17
38. Adrian Suliński Znicz Basket Pruszków 4 116:2929:07
39. Arkadiusz Adamczyk Znicz Basket Pruszków 5 116:2723:17
40. Łukasz Uberna Znicz Basket Pruszków 5 115:0823:02
41. Błażej Sowa Znicz Basket Pruszków 5 113:2122:40
42. Wojciech Leszczyński AZS AGH Kraków 4 112:5028:13
43. Szymon Walczak Znicz Basket Pruszków 4 112:3528:09
44. Szymon Kiwilsza Weegree AZS Politechnika Opolska 4 112:2428:06
45. Damian Szczepanik Decka Pelplin 4 112:0228:01
46. Dominik Rutkowski Weegree AZS Politechnika Opolska 4 111:5627:59
47. Szymon Tomczak TBS Śląsk II Wrocław 4 111:4427:56
48. Krzysztof Jakóbczyk Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 111:2827:52
49. Jakub Stanios KS Księżak Łowicz 4 111:2527:51
50. Łukasz Diduszko GKS Tychy 5 111:0222:12
51. Damian Ciesielski Miasto Szkła Krosno 5 110:4322:09
52. Kacper Mąkowski GKS Tychy 5 110:0722:01
53. Cezary Fudziak PGE Turów Zgorzelec 3 109:2436:28
54. Mateusz Bręk Rawlplug Sokół Łańcut 5 108:5621:47
55. Maciej Koperski GKS Tychy 5 108:4221:44
56. Paweł Śpica Miasto Szkła Krosno 5 108:1721:39
57. Paweł Zmarlak AZS AGH Kraków 4 108:0627:02
58. Adam Kaczmarzyk Weegree AZS Politechnika Opolska 4 107:5426:59
59. Kamil Czosnowski Znicz Basket Pruszków 5 107:3021:30
60. Wojciech Fraś AZS AGH Kraków 4 107:0126:45
61. Marcin Dymała Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 104:2626:07
62. Patryk Stankowski GKS Tychy 5 102:1720:27
63. Konrad Dawdo Miasto Szkła Krosno 5 102:1520:27
64. Remon Nelson Kotwica Kołobrzeg 4 102:0025:30
65. Jakub Kobel Weegree AZS Politechnika Opolska 4 101:2025:20
66. Mikołaj Stopierzyński AZS UMCS Start II Lublin 4 100:5025:13
67. Szymon Walski TBS Śląsk II Wrocław 4 99:4524:56
68. Marcin Wieluński Dziki Warszawa 5 99:4219:56
69. Michał Sitnik TBS Śląsk II Wrocław 4 99:2324:51
70. Tymon Szymański SKS Starogard Gdański 4 98:5824:45
71. Dawid Stępień PGE Turów Zgorzelec 3 97:3732:32
72. Sebastian Bożenko TBS Śląsk II Wrocław 4 97:0924:17
73. Przemysław Wrona Rawlplug Sokół Łańcut 5 95:4719:09
74. Jan Malesa Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 95:4223:56
75. Szymon Długosz Kotwica Kołobrzeg 4 94:5423:44
76. Aleksander Leńczuk TBS Śląsk II Wrocław 4 94:5323:43
77. Witalij Kowalenko SKS Starogard Gdański 4 94:4523:41
78. Andrzej Krajewski GKS Tychy 5 94:2218:52
79. Daniel Dawdo KS Księżak Łowicz 4 93:3523:24
80. Karol Obarek AZS UMCS Start II Lublin 4 93:0623:17
81. Marcin Nowakowski Rawlplug Sokół Łańcut 3 93:0431:01
82. Maksymilian Zagórski TBS Śląsk II Wrocław 4 92:5623:14
83. Norbert Maciejak PGE Turów Zgorzelec 3 92:3230:51
84. Michał Sadło SKS Starogard Gdański 4 91:3322:53
85. Kamil Zywert Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 90:5522:44
86. Krystian Tyszka GKS Tychy 5 88:5617:47
87. Michał Lis Rawlplug Sokół Łańcut 5 87:5717:35
88. Patryk Wilk Weegree AZS Politechnika Opolska 4 87:3321:53
89. Tomasz Krzywdziński Miasto Szkła Krosno 5 86:4917:22
90. Patryk Wydra AZS AGH Kraków 4 84:3521:09
91. Karol Michałek Decka Pelplin 4 84:2421:06
92. Damian Dyrda AZS AGH Kraków 4 83:4820:57
93. Marcin Tomaszewski MKKS Żak Koszalin 4 83:4320:56
94. Sebastian Walda AZS UMCS Start II Lublin 4 83:3520:54
95. Jakub Koelner WKK Wrocław 5 83:2816:42
96. Eryk Naczlenis MKKS Żak Koszalin 4 81:4920:27
97. Wiktor Sewioł MKKS Żak Koszalin 4 78:4519:41
98. Michał Jodłowski Weegree AZS Politechnika Opolska 4 77:4119:25
99. Wojciech Jakubiak Kotwica Kołobrzeg 4 77:0319:16
100. Bartłomiej Pelczar AZS UMCS Start II Lublin 3 76:3525:32
101. Patryk Pułkotycki Decka Pelplin 4 76:3019:08
102. Szymon Sobiech Miasto Szkła Krosno 5 76:2315:17
103. Paweł Kopycki Dziki Warszawa 5 76:0015:12
104. Mateusz Kulis Decka Pelplin 4 75:3618:54
105. Tymoteusz Pszczoła AZS UMCS Start II Lublin 5 74:4914:58
106. Maksymilian Wilczek WKK Wrocław 5 73:5314:47
107. Rafał Kulikowski Rawlplug Sokół Łańcut 5 73:2714:41
108. Dariusz Oczkowicz Miasto Szkła Krosno 4 72:5018:13
109. Maciej Szewczyk MKKS Żak Koszalin 4 71:5918:00
110. Stanisław Heliński PGE Turów Zgorzelec 2 71:5335:57
111. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 69:5917:30
112. Bartosz Bochno PGE Turów Zgorzelec 2 69:1734:39
113. Michał Jankowski KS Księżak Łowicz 2 66:5933:30
114. Michał Świderski KS Księżak Łowicz 4 66:3316:38
115. Kacper Burczyk SKS Starogard Gdański 4 65:4316:26
116. Bartłomiej Pietras SKS Starogard Gdański 4 65:3116:23
117. Dawid Zaguła Miasto Szkła Krosno 5 63:5412:47
118. Adam Skiba Weegree AZS Politechnika Opolska 4 63:4715:57
119. Kacper Gordon TBS Śląsk II Wrocław 3 63:2021:07
120. Norbert Ziółko AZS UMCS Start II Lublin 5 62:1012:26
121. Paweł Strzępek TBS Śląsk II Wrocław 3 62:0420:41
122. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 5 61:4012:20
123. Hubert Kruszczyński Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 61:0315:16
124. Paweł Krefft Weegree AZS Politechnika Opolska 4 60:4215:11
125. Kacper Rojek AZS AGH Kraków 3 60:2720:09
126. Damian Tokarski Znicz Basket Pruszków 3 58:4119:34
127. Miłosz Morawski PGE Turów Zgorzelec 3 58:1219:24
128. Mikołaj Smarzy AZS AGH Kraków 2 56:4928:25
129. Rafał Zgłobicki AZS AGH Kraków 4 56:0414:01
130. Oleksandr Shcherbatiuk Decka Pelplin 4 53:2913:22
131. Mateusz Itrich Kotwica Kołobrzeg 4 51:2012:50
132. Konrad Koziorowicz MKKS Żak Koszalin 2 50:5625:28
133. Damian Durski Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 47:5812:00
134. Piotr Leśniczak Decka Pelplin 4 47:5812:00
135. Kacper Majka AZS AGH Kraków 2 47:2823:44
136. Szymon Pawlak Górnik Trans.eu Wałbrzych 4 46:4111:40
137. Patryk Wieczorek Kotwica Kołobrzeg 4 46:1011:33
138. Dawid Sączewski Decka Pelplin 4 44:5211:13
139. Miłosz Góreńczyk TBS Śląsk II Wrocław 3 42:4714:16
140. Sebastian Rompa Miasto Szkła Krosno 3 42:2714:09
141. Mateusz Fatz KS Księżak Łowicz 3 41:4413:55
142. Damian Cechniak Górnik Trans.eu Wałbrzych 2 39:3319:47
143. Dominik Groth Dziki Warszawa 5 38:5507:47
144. Marcel Kapuściński Weegree AZS Politechnika Opolska 4 36:1409:04
145. Wojciech Wątroba WKK Wrocław 4 35:2208:51
146. Adrian Pajkert Decka Pelplin 4 34:5508:44
147. Kacper Wojtuś PGE Turów Zgorzelec 3 31:4710:36
148. Bartłomiej Nycz AZS UMCS Start II Lublin 3 30:0110:00
149. Mikołaj Czyż MKKS Żak Koszalin 4 28:2407:06
150. Jakub Nowak GKS Tychy 4 27:1706:49
151. Jakub Janik Dziki Warszawa 3 27:0709:02
152. Michał Pieniążek AZS AGH Kraków 4 26:5206:43
153. Hubert Wyszkowski Kotwica Kołobrzeg 4 26:0406:31
154. Bartosz Chodukiewicz GKS Tychy 4 23:0105:45
155. Adam Wąsowicz Decka Pelplin 3 22:3307:31
156. Bartosz Dylik KS Księżak Łowicz 4 21:2605:22
157. Patryk Piszczatowski Weegree AZS Politechnika Opolska 3 21:0907:03
158. Filip Pruefer AZS AGH Kraków 3 21:0107:00
159. Patryk Jasiński Znicz Basket Pruszków 3 18:5606:19
160. Łukasz Lewiński Weegree AZS Politechnika Opolska 3 18:2906:10
161. Piotr Rydarowicz PGE Turów Zgorzelec 2 12:3406:17
162. Paweł Czubak MKKS Żak Koszalin 3 12:0504:02
163. Sebastian Kamiński SKS Starogard Gdański 3 09:2903:10
164. Dawid Biegoń AZS AGH Kraków 3 08:5502:58
165. Marcin Jeziorowski Górnik Trans.eu Wałbrzych 3 07:2502:28
166. Franciszek Chac Kotwica Kołobrzeg 2 04:5002:25