AZS UMCS Start II z kompletem wygranych w Lublinie

,

Piąte spotkanie i piąta wygrana AZS UMCS Start II Lublin na własnym parkiecie. Beniaminek Suzuki 1 Ligi Mężczyzn pewnie pokonał Decka Pelpin 92:70, od połowy drugiej kwarty tylko powiększając przewagę. 22 punkty i 8 zbiórek Karola Obarka.

,

Na początku drugiej kwarty lublinianie przegrywali 15:23, ale po serii 13 rzuconych punktów objęli prowadzenie. Aktywni byli Krzysztof Wąsowicz i Karol Obarek, dobrą zmianę dał też Tymoteusz Pszczoła.

AZS UMCS Start II drugą odsłonę wygrał 30:12, a po zmianie stron tylko powiększył przewagę. Goście nie potrafili sobie poradzić z obroną rywali, trafiając co trzeci rzut z gry. Blisko double-double był doświadczony Adam Myśliwiec (9 pkt i 10 zbiórek).

Ponad połowę punktów dla Decka uzyskali Dawid Sączewski (21) i Mateusz Kaszowski (15).