SKS wygrywa w Lublinie

,

Ostatnie spotkanie w Lublinie ma za sobą Start II Lublin. Najmłodszy zespół Suzuki 1 Ligi Mężczyzn nie sprostał pewnemu gry w fazie play-off SKS Starogard Gdański. Lublinianie już wcześniej stracili szanse na utrzymanie w rozgrywkach.

,

Nie najgorsza pierwsza połowa i po zmianie stron wyraźna przewaga rywali - tak w wykonaniu Startu II Lublin wyglądał mecz z SKS. Podobny przebieg w wykonaniu lublinian miało zresztą bardzo wiele spotkań tego sezonu w Suzuki 1 Lidze Mężczyzn.

Goście pierwszą kwartę wygrali 31:20, ale po 10 punktach z rzędu Start II zmiejszył straty na odległość jednego trafienia z gry (35:37). Po zmianie stron dominowali już przyjezdni, drugą połowę wygrywając 55:28.

Aż trzech graczy SKS zakończyło z double-double. 18 punktów i 10 zbiórek miał Wojciech Czerlonko, 13 punktów i 12 zbiórek uzyskał Kacper Burczyk, a 15 punktów i 10 asyst zanotował Daniel Venzant. Goście zagrali bez Filipa Małgorzaciaka i Damiana Janiaka.