Weegree AZS Politechnika Opolska
86 : 64 24:19 | 24:23 | 20:16 | 18:6
Miejski Klub Sportowy
Etap I - 18 kolejka | 16.01.2021 17:30
Sędziowie: Arkadiusz Wojna, Mateusz Dukiel, Mateusz Wawrzyński | Komisarz: Jerzy Maciek

Weegree AZS Politechnika Opolska

Trener: Rafał Knap. Asystent: Jędrzej Suda

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Patryk Wilk 9 28:063/4 75.01/2 50.04/6 66.7     6 6 2 4   3   1   13 15
1 Bartosz Jankowski 2 16:571/3 33.30/2 0.01/5 20.0     1 1 1 2   1 2     1 2
2 Przemysław Szymański 7 25:273/6 50.0   3/6 50.01/1 100.01 5 6 2 2 5 2   1 1 11 14
3 Artur Łabinowicz 17 19:197/8 87.50/1 0.07/9 77.83/4 75.01 5 6 1 1 4 2   2   21 13
7 Adam Brenk 18 25:465/6 83.32/2 100.07/8 87.52/4 50.01 2 3 3 4 4 3       18 23
8 Patryk Piszczatowski 7 14:213/3 100.00/1 0.03/4 75.01/1 100.0  1 1 3 4 1 1 2     11 6
9 Andrzej Krajewski 12 21:325/8 62.5   5/8 62.52/2 100.06 3 9 1 2 6 3       16 13
31 Adam Skiba 8 25:234/7 57.10/2 0.04/9 44.4         6 1 1   2     11 12
32 Łukasz Lewiński DNP                                   
34 Michał Jodłowski 1 04:55   0/1 0.00/1 0.01/2 50.0  2 2     1 1       0 2
51 Adam Kaczmarzyk 5 18:141/3 33.30/3 0.01/6 16.73/3 100.01 3 4   1 2 1 1     4 10
Drużyna 1 2 3   2
Suma 86 200:00 32/48 66.7 3/14 21.4 35/62 56.5 13/17 76.5 11 30 41 19 21 24 19 7 4 1 106  

Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Trener: Jarosław Krysiewicz. Asystent: Rafał Wojciechowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Michał Weiss 8 17:343/5 60.0   3/5 60.02/3 66.7  1 1 1 2 2 2 1     6 -11
6 Marcin Kowalski 0 23:17   0/2 0.00/2 0.0   1   1 8 3 1   1     8 -5
8 Krzysztof Krajniewski 15 28:182/3 66.73/5 60.05/8 62.52/2 100.0  1 1 1 5 2   2     16 -5
11 Maksym Rogalewski DNP                                   
12 Jakub Bernecki 2 03:151/1 100.00/1 0.01/2 50.0                       1 -5
13 Rafał Wojciechowski 2 04:121/4 25.0   1/4 25.0     2 2 1 1   1     1 1 6
14 Daniel Dawdo 3 19:481/2 50.00/2 0.01/4 25.01/1 100.02 1 3   4 1 3 1 1   2 -26
16 Norbert Ziółko 2 22:261/5 20.00/3 0.01/8 12.5   1 1 2 1 1   1 1   2 -2 -11
21 Artur Szymański 3 13:280/1 0.0   0/1 0.03/4 75.0  2 2     6   1     4 -12
33 Karol Nowakowski 13 37:524/7 57.10/2 0.04/9 44.45/8 62.51 5 6 1 3 6 5     1 7 -21
35 Marcin Jeziorowski 0 11:420/1 0.00/2 0.00/3 0.0     2 2   1   1       -2 -17
41 Paweł Nowicki 16 18:084/6 66.72/3 66.76/9 66.72/2 100.0  2 2   4 3 2 1     14 -3
Drużyna 1 1 2 1 2
Suma 64 200:00 17/35 48.6 5/20 25 22/55 40 15/20 75 6 18 24 13 25 21 17 8 1 4 55  
  Weegree AZS Politechnika Opolska Miejski Klub Sportowy "Nysa" Kłodzko
Punkty ze strat 18 8
Punkty w "pomalowanym" 60 (30/44) 68.2 28 (14/27) 51.9
Punkty drugiej szansy 10 4
Punkty szybkiego ataku 19 5
Punkty z ławki 27 25
  Weegree AZS Politechnika Opolska Miejski Klub Sportowy "Nysa" Kłodzko
Najwyższe prowadzenie 22 (86-64) 0 ()
Najwyższa seria punktowa 12 (54-42) 7 (24-21)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 1
Czas na prowadzeniu 39:18 00:00