Górnik Trans.eu Wałbrzych
88 : 84 22:19 | 19:14 | 26:23 | 21:28
Weegree AZS Politechnika Opolska
Ćwierćfinały - 2 mecz | 11.04.2021 17:00
Sędziowie: Rafał Zuchowicz, Błażej Rymarczyk, Grzegorz Łata | Komisarz: Jan Gandor

Górnik Trans.eu Wałbrzych

Trener: Łukasz Grudniewski. Asystent: Maksym Papacz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Jan Malesa 8 21:082/4 50.01/6 16.73/10 30.01/2 50.02 1 3 1 4 2         4 -3
3 Maciej Koperski 0 11:39   0/2 0.00/2 0.0         1             -1 2
4 Damian Durski 11 17:153/3 100.01/2 50.04/5 80.02/2 100.0      3 2 1 1 1     13 -4
5 Krzysztof Jakóbczyk 19 29:193/5 60.01/4 25.04/9 44.410/11 90.9      2 2 5 1 2     16 7
6 Marcin Wróbel 4 18:192/2 100.0   2/2 100.0   2 4 6   5 1 4 2 2   10 4
8 Mateusz Stankiewicz DNP                                   
9 Maciej Bojanowski 19 25:243/4 75.03/6 50.06/10 60.04/6 66.71 3 4 1 2 3 2 1     17 -5
14 Łukasz Makarczuk DNP                                   
15 Bartłomiej Ratajczak 7 14:362/2 100.01/4 25.03/6 50.0   1 3 4 1 1 1         9 9
16 Damian Cechniak 6 21:302/3 66.7   2/3 66.72/6 33.34 5 9 3 3 6 1 1 1   14 5
17 Kamil Zywert 6 18:232/6 33.30/2 0.02/8 25.02/4 50.01 5 6 4 4 4 1     1 7 -2
55 Tomasz Ochońko 8 22:272/5 40.01/6 16.73/11 27.31/1 100.0  3 3 3 1 3 2     1 4 7
Drużyna 2 1 3    
Suma 88 200:00 21/34 61.8 8/32 25 29/66 43.9 22/32 68.8 13 25 38 19 24 26 12 7 3 2 93  

Weegree AZS Politechnika Opolska

Trener: Rafał Knap. Asystent: Jędrzej Suda

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Patryk Wilk 8 22:383/5 60.0   3/5 60.02/2 100.0  6 6 1 5 2 1 1     13 0
1 Bartosz Jankowski 22 34:191/3 33.36/11 54.57/14 50.02/3 66.71 6 7 1 5 3 3 2   1 21 -2
2 Przemysław Szymański 10 30:121/3 33.32/5 40.03/8 37.52/2 100.01 5 6 6 4 3 2   2   17 -2
3 Artur Łabinowicz 7 08:022/4 50.00/1 0.02/5 40.03/4 75.02 1 3 1   2 2     1 5 -2
7 Adam Brenk 10 28:114/5 80.00/4 0.04/9 44.42/4 50.0  2 2 7 4 4 3 1     10 -2
8 Patryk Piszczatowski 0 02:350/1 0.0   0/1 0.0         1 1           0 -5
9 Andrzej Krajewski 1 09:480/1 0.00/1 0.00/2 0.01/2 50.0        1 4 2       -4 -2
31 Adam Skiba 2 14:331/2 50.00/1 0.01/3 33.3               1       -1 -7
32 Łukasz Lewiński DNP                                   
34 Michał Jodłowski 6 17:153/4 75.0   3/4 75.00/1 0.0  3 3   5 1 2 1   1 6 -2
51 Adam Kaczmarzyk 18 32:273/3 100.02/4 50.05/7 71.46/9 66.71 5 6   2 5 4 4     19 4
Drużyna 2 2 4 2  
Suma 84 200:00 18/31 58.1 10/27 37 28/58 48.3 18/27 66.7 7 30 37 17 29 24 20 9 2 3 86  
  Górnik Trans.eu Wałbrzych Weegree AZS Politechnika Opolska
Punkty ze strat 18 9
Punkty w "pomalowanym" 32 (16/25) 64 36 (18/28) 64.3
Punkty drugiej szansy 9 4
Punkty szybkiego ataku 13 9
Punkty z ławki 27 18
  Górnik Trans.eu Wałbrzych Weegree AZS Politechnika Opolska
Najwyższe prowadzenie 14 (51-37) 5 (8-13)
Najwyższa seria punktowa 10 (32-21) 7 (84-80)
Zmiany prowadzenia 5
Remisy 2
Czas na prowadzeniu 33:50 04:05