ACK UTH Rosa Radom
92 : 75 29:17 | 11:18 | 20:19 | 32:21
Enea Astoria Bydgoszcz
Etap I - 16 kolejka | 18.01.2015 17:00
Sędziowie: Marek Borowy, Grzegorz Szeremeta, Michał Kuzia | Komisarz: Wiesław Nowakowski

ACK UTH Rosa Radom

Trener: Karol Gutkowski. Asystent: Piotr Kardaś

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Mikołaj Stopierzyński 4 05:142/2 100.0   2/2 100.0     1 1   1           5 -9
5 Piotr Kardaś DNP                                   
6 Łukasz Sobuta 4 14:572/5 40.0   2/5 40.0   3   3 1 2   2 1 1   5 14
7 Konrad Kapturski 7 16:553/5 60.00/3 0.03/8 37.51/2 50.0  2 2 1 2 1         4 -3
10 Filip Zegzuła 13 28:383/4 75.02/5 40.05/9 55.61/2 50.02 1 3 4 2 1 1 5     19 6
18 Daniel Szymkiewicz 22 24:029/12 75.00/2 0.09/14 64.34/6 66.72 3 5 3 3 4 3 3   1 23 7
25 Robert Cetnar 5 26:451/6 16.71/2 50.02/8 25.0   2 2 4 1 2   2   2   4 -4
31 Kamil Michalski 0 01:01                  1             1 1
33 Mateusz Gos 4 01:152/2 100.0   2/2 100.0                       4 4
34 Łukasz Bonarek 17 29:485/8 62.52/4 50.07/12 58.31/1 100.0  7 7 2 2     5     26 28
35 Damian Jeszke 11 24:051/3 33.33/3 100.04/6 66.7   1 3 4 1 1 1 3 1     12 20
55 Jakub Schenk 5 27:201/3 33.31/2 50.02/5 40.0     3 3 9 3 6 4 2     12 21
Drużyna   1 1   1
Suma 92 200:00 29/50 58 9/21 42.9 38/71 53.5 7/11 63.6 10 23 33 23 18 13 16 17 3 1 115  

Astoria Bydgoszcz

Trener: Przemysław Gierszewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Karol Kutta 0 02:43                    1   2       -2 -2
3 Adrian Barszczyk 6 36:563/6 50.00/3 0.03/9 33.3   1 3 4 5 1 4 5 1   1 5 -15
4 Dorian Szyttenholm 21 28:537/10 70.02/2 100.09/12 75.01/2 50.02 6 8 3 2 3 1       27 -6
5 Łukasz Wardziński 0 01:01                                0 -1
9 Paweł Lewandowski 5 18:301/2 50.01/4 25.02/6 33.3   2   2 1 4 2 4 2     2 -18
11 Karol Obarek 15 34:042/5 40.03/8 37.55/13 38.52/4 50.03 5 8 1   5 2 2 1 1 15 -17
14 Paweł Robak 0 06:430/2 0.00/1 0.00/3 0.0           2 1 1 1     -3 -9
15 Mateusz Fatz 22 31:0810/15 66.7   10/15 66.72/2 100.02 3 5   2 2 4       18 -6
17 Łukasz Frąckiewicz 3 06:311/3 33.3   1/3 33.31/1 100.01 1 2     1         3 -9
22 Piotr Łucka 3 20:150/1 0.01/3 33.31/4 25.0   1 2 3 2     1 1   1 5 11
23 Łukasz Domański 0 01:01                                0 -1
32 Tomasz Krzywdziński 0 12:150/2 0.0   0/2 0.0   1 2 3   2   3       -2 -12
Drużyna 1 2 3   1
Suma 75 200:00 24/46 52.2 7/21 33.3 31/67 46.3 6/9 66.7 14 24 38 12 14 18 24 7 1 3 68