Enea Astoria Bydgoszcz
73 : 89 20:18 | 18:24 | 14:19 | 21:28
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Etap I - 23 kolejka | 08.03.2015 19:00
Sędziowie: Arkadiusz Wojna, Łukasz Jankowski, Tomasz Tybor | Komisarz: Ryszard Prange

Astoria Bydgoszcz

Trener: Przemysław Gierszewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Karol Kutta 4 10:482/2 100.00/1 0.02/3 66.7         1 2 1 1       3 -6
3 Adrian Barszczyk 6 25:573/6 50.00/1 0.03/7 42.9   1   1 4 2 2 3 1     5 -5
4 Dorian Szyttenholm 21 33:309/12 75.01/1 100.010/13 76.9   3 9 12 3 3 5       1 33 -11
5 Łukasz Wardziński 2 02:02         2/2 100.0        1 1         2 5
9 Paweł Lewandowski 7 34:042/5 40.01/4 25.03/9 33.3   2 1 3 1 4 2 4 1     2 -15
11 Karol Obarek 0 04:16   0/1 0.00/1 0.00/2 0.0      2   1 1       -2 -5
14 Paweł Robak 7 07:283/3 100.0   3/3 100.01/2 50.0          1         6 -1
15 Mateusz Fatz 0 13:15                    5   2 1     -1 3
17 Łukasz Frąckiewicz 3 17:141/1 100.0   1/1 100.01/2 50.0  4 4   1 1 2       4 -22
22 Piotr Łucka 3 02:02   1/1 100.01/1 100.0               1       2 5
24 Tomasz Prostak 20 35:256/9 66.72/5 40.08/14 57.12/3 66.71 4 5 5 4 2 5 1     19 -21
32 Tomasz Krzywdziński 0 13:590/4 0.00/2 0.00/6 0.0     1 1 2 5 1 2 2     -3 -7
Drużyna 4 2 6   1
Suma 73 200:00 26/42 61.9 5/16 31.3 31/58 53.4 6/11 54.5 11 21 32 18 27 17 22 6   1 70  

Intermarche Bricomarche BM SlamStal Ostrów

Trener: Mikołaj Czaja. Asystent: Marcin Grocki

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tomasz Andrzejewski 16 29:352/5 40.03/3 100.05/8 62.53/4 75.01 2 3   3 4 1 2 1   17 12
5 Szymon Milczyński 8 03:464/4 100.0   4/4 100.0           1           8 0
6 Tomasz Ochońko 25 36:275/10 50.03/3 100.08/13 61.56/7 85.71 2 3 4 1 7 3 1     24 23
7 Mikołaj Spała 2 10:000/2 0.0   0/2 0.02/2 100.01 1 2 1 2 2 1 2     4 7
9 Dawid Adamczewski 13 18:462/2 100.03/5 60.05/7 71.4     1 1 2 1 1         14 11
10 Wojciech Pisarczyk 5 18:270/1 0.00/3 0.00/4 0.05/6 83.31 2 3 1 3 3 2 1     3 17
12 Adrian Mroczek-Truskowski 10 28:253/6 50.01/4 25.04/10 40.01/3 33.31 1 2 4 2 4   4     12 17
14 Wojciech Żurawski 7 28:123/5 60.0   3/5 60.01/2 50.05 3 8 3   2 2       13 3
15 Mateusz Zębski 0 08:370/1 0.0   0/1 0.0         1 1           0 -3
33 Nikodem Sirijatowicz 0 03:33                  1     2       -1 -7
41 Adrian Suliński 3 14:121/1 100.00/4 0.01/5 20.01/2 50.0  2 2 1 3 4         1 0
Drużyna 1 5 6   2
Suma 89 200:00 20/37 54.1 10/22 45.5 30/59 50.8 19/26 73.1 11 19 30 18 17 27 13 10 1   95