Rawlplug Sokół Łańcut
79 : 50 22:15 | 19:11 | 17:16 | 21:8
Enea Astoria Bydgoszcz
Etap I - 4 kolejka | 17.10.2015 17:30
Sędziowie: Mirosław Wysocki, Michał Kuzia, Krzysztof Sokulski | Komisarz: Czesław Kaim

Max Elektro Sokół Łańcut

Trener: Dariusz Kaszowski. Asystent: Mateusz Leja

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tomasz Fortuna 4 18:171/3 33.30/1 0.01/4 25.02/2 100.02 3 5 1 1 1 1 1     7 14
5 Marcin Pławucki 14 24:191/4 25.03/6 50.04/10 40.03/3 100.0  1 1 4 2 3 1 1     13 29
6 Rafał Kulikowski 12 28:026/10 60.00/1 0.06/11 54.5   3 4 7   3 1   1 3   18 23
7 Adrian Inglot 0 02:04   0/1 0.00/1 0.0               1       -2 2
10 Jerzy Koszuta 13 31:084/9 44.41/5 20.05/14 35.72/2 100.02 3 5 3 1 2 1 4     15 16
15 Maciej Klima 7 21:213/6 50.00/1 0.03/7 42.91/5 20.03 2 5   4 4   2     6 20
16 Bartosz Czerwonka 10 24:412/4 50.01/4 25.03/8 37.53/4 75.04 3 7 6   3 2 1     16 16
17 Przemysław Wrona 2 11:370/2 0.0   0/2 0.02/4 50.04 3 7 1 4 2 1       5 8
20 Krzysztof Jakóbczyk 3 15:410/3 0.01/4 25.01/7 14.3   1 1 2 3 2 2         2 0
24 Patryk Buszta 3 03:50   1/2 50.01/2 50.0     1 1               3 10
30 Tomasz Pisarczyk 11 19:000/4 0.03/3 100.03/7 42.92/2 100.05 5 10   3 1 2       15 7
Drużyna 1 1 2    
Suma 79 200:00 17/45 37.8 10/28 35.7 27/73 37 15/22 68.2 25 27 52 18 20 19 9 10 3   98  

Astoria Bydgoszcz

Trener: Przemysław Gierszewski. Asystent: Konrad Kaźmierczyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Karol Kutta 0 11:24   0/1 0.00/1 0.0   1   1   2 1 1       -1 -13
3 Adrian Barszczyk 2 22:091/2 50.00/1 0.01/3 33.3     1 1   3 1 2       -1 -9
4 Dorian Szyttenholm 15 23:444/8 50.0   4/8 50.07/8 87.53 3 6   3 5 1       15 -19
5 Piotr Robak 10 35:304/10 40.00/3 0.04/13 30.82/4 50.0  3 3     3 6     1 -4 -20
6 Sebastian Laydych 5 29:271/6 16.71/4 25.02/10 20.00/2 0.02 10 12 1 4 3 2 3   2 9 -17
10 Łukasz Wardziński 0 02:04                                0 -2
11 Radosław Senski 0 03:50                          1     1 -10
22 Piotr Łucka 2 25:461/2 50.00/3 0.01/5 20.0           2 3 2       -4 -21
23 Mikołaj Grod 10 26:493/6 50.00/3 0.03/9 33.34/6 66.73 3 6 1 1 4   1     10 -22
84 Hubert Mazur 6 19:17   2/2 100.02/2 100.0     1 1 1 4   1 1     8 -12
Drużyna   3 3    
Suma 50 200:00 14/34 41.2 3/17 17.6 17/51 33.3 13/20 65 9 24 33 3 19 20 15 6   3 33