ACK UTH Rosa Radom
80 : 86 19:20 | 21:15 | 18:23 | 22:28
Enea Astoria Bydgoszcz
Etap I - 22 kolejka | 06.02.2016 15:00
Sędziowie: Damian Kuziora, Grzegorz Szeremeta, Michał Kuzia | Komisarz: Jan Gandor

ACK UTH Rosa Radom

Trener: Karol Gutkowski. Asystent: Cezary Kiełbiowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Łukasz Sobuta 0 02:34              1 1               1 -6
7 Konrad Kapturski 3 10:12   1/4 25.01/4 25.0     6 6 1 3 1 1       6 1
10 Filip Zegzuła 9 31:190/3 0.03/5 60.03/8 37.5   1 3 4 1 2   1 1   1 9 -3
11 Mikołaj Stopierzyński 8 11:524/5 80.0   4/5 80.0     3 3 1 3   1 1     11 -8
14 Maciej Bojanowski DNP                                   
22 Daniel Szymkiewicz 16 29:387/12 58.30/6 0.07/18 38.92/2 100.01 2 3 2 3 5 3 3   1 10 -8
25 Robert Cetnar 4 28:082/3 66.7   2/3 66.7   2 4 6   3         1 9 -7
27 Michał Sadło 2 06:471/1 100.0   1/1 100.0   1 1 2   1 1 1   1   4 -4
33 Mateusz Gos DNP                                   
34 Łukasz Bonarek 13 32:194/5 80.01/7 14.35/12 41.72/2 100.01 7 8 4 4 3 2       16 4
35 Damian Jeszke 4 13:262/2 100.00/2 0.02/4 50.0     2 2 1             5 -5
55 Jakub Schenk 21 33:456/10 60.00/4 0.06/14 42.99/11 81.81 2 3 7 5 8 6 3     18 6
Drużyna 1   1   1
Suma 80 200:00 26/41 63.4 5/28 17.9 31/69 44.9 13/15 86.7 8 31 39 17 24 18 16 8 1 3 89  

Astoria Bydgoszcz

Trener: Konrad Kaźmierczyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Karol Kutta 2 16:150/3 0.00/3 0.00/6 0.02/2 100.0  1 1 2 2 3 3 1     -3 0
3 Adrian Barszczyk 0 09:320/3 0.0   0/3 0.0     2 2 1   1 1     1 -1 -7
4 Dorian Szyttenholm 5 14:482/3 66.7   2/3 66.71/4 25.01 2 3 1 2 3     1   6 -2
5 Piotr Robak 18 40:007/14 50.01/4 25.08/18 44.41/2 50.02 13 15 3   2   3 1   29 6
6 Sebastian Laydych 5 19:191/4 25.01/2 50.02/6 33.3   2 1 3   3 1 1   1   4 7
9 Paweł Lewandowski 3 21:160/1 0.01/1 100.01/2 50.0   1   1 1 4 1 3 1     2 1
10 Łukasz Wardziński DNP                                   
15 Mateusz Fatz 1 11:060/1 0.0   0/1 0.01/4 25.01   1 2 3 4   1     1 -4
22 Piotr Łucka DNP                                   
23 Mikołaj Grod 25 34:478/10 80.02/3 66.710/13 76.93/5 60.02 5 7 2 3 5 3 3     29 11
84 Hubert Mazur 27 32:576/9 66.73/7 42.99/16 56.36/8 75.02 3 5 5 2 4 1 3     30 18
Drużyna   2 2   1
Suma 86 200:00 24/48 50 8/20 40 32/68 47.1 14/25 56 11 29 40 17 19 24 13 12 3 1 97