Enea Astoria Bydgoszcz
68 : 76 18:22 | 17:15 | 19:16 | 14:23
Biofarm Basket Poznań
Etap I - 26 kolejka | 02.03.2016 19:00
Sędziowie: Grzegorz Dziopak, Damian Kuziora, Michał Szybisty | Komisarz: Wacław Woźniewski

Astoria Bydgoszcz

Trener: Konrad Kaźmierczyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Karol Kutta 5 24:521/2 50.00/1 0.01/3 33.33/4 75.02 1 3 5 3 2 3 2     9 5
3 Adrian Barszczyk 0 06:200/1 0.0   0/1 0.0                       -1 3
4 Dorian Szyttenholm 8 18:164/8 50.0   4/8 50.0   2 2 4 2 2       1 1 11 -22
5 Piotr Robak 15 28:196/13 46.21/5 20.07/18 38.9     6 6 3 3 5 5 1     9 -13
6 Sebastian Laydych 8 15:061/4 25.02/3 66.73/7 42.9   3 2 5   2           9 10
9 Paweł Lewandowski 4 20:290/1 0.01/2 50.01/3 33.31/2 50.01 1 2 4 1 1 5 2     4 -11
10 Łukasz Wardziński DNP                                   
11 Radosław Senski DNP                                   
15 Mateusz Fatz 8 24:134/8 50.0   4/8 50.0   2 6 8   2 1 2   2   12 0
22 Piotr Łucka DNP                                   
23 Mikołaj Grod 7 22:252/3 66.71/1 100.03/4 75.0   1   1 1 4 1 1       7 -4
84 Hubert Mazur 13 40:003/7 42.92/8 25.05/15 33.31/3 33.31 7 8 2 4 6 2 1 2   12 -8
Drużyna 2 1 3    
Suma 68 200:00 21/47 44.7 7/20 35 28/67 41.8 5/9 55.6 14 26 40 17 21 16 18 6 5 1 72  

Biofarm Basket Poznań

Trener: Przemysław Szurek. Asystent: Cezary Kurzawski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Bartłomiej Pawlak DNP                                   
2 Jakub Fiszer 9 19:013/5 60.00/1 0.03/6 50.03/7 42.9  2 2 2 4 5 1       5 12
3 Patryk Stankowski 3 10:481/1 100.0   1/1 100.01/2 50.01   1 3 2 2 1       5 -5
6 Michał Szydłowski 5 30:522/6 33.30/1 0.02/7 28.61/2 50.02 3 5   2 1 2 3   2 5 9
8 Mateusz Bręk 15 31:297/8 87.50/1 0.07/9 77.81/4 25.06 9 15 1   4 4 3   1 25 18
9 Szymon Ryżek 5 11:101/1 100.01/2 50.02/3 66.7     1 1   1           5 6
10 Piotr Wieloch 8 29:121/6 16.72/8 25.03/14 21.4     6 6 6 3 3 3 1     7 13
11 Tomasz Smorawiński 0 11:020/3 0.00/1 0.00/4 0.0   1   1 2 1           -1 -8
12 Adam Metelski 21 30:189/16 56.30/1 0.09/17 52.93/4 75.06 3 9 2 1 4   1 1 2 25 10
14 Mikołaj Kurpisz 5 09:361/3 33.31/2 50.02/5 40.0   1   1               3 -11
15 Jakub Simon DNP                                   
16 Damian Szymczak 5 16:321/4 25.01/3 33.32/7 28.6         1 2 2 1 2     2 -4
Drużyna 1 2 3   1
Suma 76 200:00 26/53 49.1 5/20 25 31/73 42.5 9/19 47.4 18 26 44 17 16 21 13 10 1 5 81