Energa PGK Słupsk
87 : 57 32:14 | 22:11 | 19:16 | 14:16
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Ćwierćfinały - Grupa V | 08.04.2017 18:15
Komisarz: Igor Kucenko

STK Czarni PGK Słupsk

Trener: Daniel Orzechowski. Asystent: Robert Jakubiak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Szymon Danielewski 6 21:383/5 60.00/1 0.03/6 50.0     1 1 4 1   1 3     10 25
5 Mikołaj Chmura 2 12:201/1 100.0   1/1 100.0     1 1 3 1   3 1     4 3
7 Patryk Jędro 0 03:26            1   1 1     1 3     4 2
8 Filip Przybielski 0 05:060/1 0.0   0/1 0.0   1 1 2   1 2   1     2 3
9 Krystian Gładikowski 2 15:381/3 33.30/1 0.01/4 25.0   3   3 3 1   2       3 1
10 Maciej Rzechtalski 5 07:221/1 100.01/2 50.02/3 66.7     1 1               5 1
11 Andrzej Urban 22 32:384/10 40.03/5 60.07/15 46.75/6 83.3  1 1 1 3 4 1 3     17 29
12 Hubert Wyszkowski 30 28:4511/18 61.11/4 25.012/22 54.55/7 71.46 6 12 2   5   1     33 31
13 Robert Ludwiczuk 6 26:582/5 40.00/4 0.02/9 22.22/2 100.02 7 9 3 3 1 7 5     9 29
14 Dawid Grodzki 0 12:560/2 0.00/1 0.00/3 0.0   1 1 2 1 1   1       -1 1
15 Leszek Góra 5 11:152/6 33.3   2/6 33.31/2 50.0  1 1     1   1 1   3 -1
16 Oskar Igliński 9 21:584/6 66.7   4/6 66.71/1 100.02 2 4   1 2 1 1 2   13 26
Drużyna 1 3 4    
Suma 87 200:00 29/58 50 5/18 27.8 34/76 44.7 14/18 77.8 17 25 42 18 12 15 17 19 3   102  

Górnik Trans.eu Wałbrzych

Trener: Paweł Domoradzki

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Jakub Szczęsny 0 03:260/1 0.0   0/1 0.0                       -1 -2
5 Łukasz Makarczuk 9 22:473/6 50.01/3 33.34/9 44.4     3 3 4 1 1 5 4   1 10 -23
6 Kamil Matusik 3 10:050/1 0.01/1 100.01/2 50.0         1     1       2 -7
7 Marian Chęć 5 04:091/1 100.01/1 100.02/2 100.0     1 1         1     7 -2
8 Mateusz Kleinowski 9 26:224/6 66.70/1 0.04/7 57.11/1 100.01   1 1   2 6 2     4 -20
9 Dawid Tyszka 6 20:062/7 28.60/1 0.02/8 25.02/2 100.02 3 5   3 5 5 2   1 2 -9
10 Mateusz Frankiewicz 13 23:435/10 50.01/4 25.06/14 42.9     4 4 1   1 4     1 6 -13
11 Mateusz Podejko 4 30:132/6 33.30/2 0.02/8 25.0   5 8 13 1 2 1 3 1     10 -20
12 Marcin Antkowiak 0 06:43            2 1 3   1   1       2 -6
13 Andrzej Adamek 0 09:22   0/2 0.00/2 0.0     3 3   3   7 1     -5 -14
14 Bartosz Kłyż 0 10:04                    4 1         0 -11
15 Maciej Szymański 8 33:002/3 66.71/3 33.33/6 50.01/2 50.01 1 2   1 1 2       4 -23
Drużyna   5 5   1
Suma 57 200:00 19/41 46.3 5/18 27.8 24/59 40.7 4/5 80 11 29 40 8 15 12 35 11   3 41