Ćwierćfinały - Grupa I | 08.05.2011 10:00
Sędziowie: Krzysztof Rataj, Radosław Zawadzki | Komisarz: Arkadiusz Zagrodnik
UKS Kormoran Sieraków
Trener: Jarosław Czekała
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
4 | Kamil Zywert | 7 | 16:18 | 2/7 | 28.6 | 1/4 | 25.0 | 3/11 | 27.3 |   |   | 3 |   | 3 | 2 |   | 1 | 2 | 2 |   |   | 4 | 0 | |
5 | Marek Zywert | 8 | 31:07 | 3/11 | 27.3 | 0/4 | 0.0 | 3/15 | 20.0 | 2/2 | 100.0 | 2 | 7 | 9 | 5 | 5 | 2 | 3 | 7 | 1 |   | 15 | 0 | |
6 | Jakub Fiszer | 16 | 10:00 | 6/12 | 50.0 |   |   | 6/12 | 50.0 | 4/5 | 80.0 | 2 |   | 2 |   |   | 3 |   | 1 |   |   | 12 | 0 | |
7 | Bartosz Kaczmarek | 10 | 22:45 | 5/6 | 83.3 |   |   | 5/6 | 83.3 |   |   | 1 | 4 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 |   | 18 | 0 | |
8 | Szymon Lubik | 6 | 26:48 | 2/6 | 33.3 | 0/1 | 0.0 | 2/7 | 28.6 | 2/2 | 100.0 | 2 | 5 | 7 | 4 | 1 | 2 | 9 | 2 |   |   | 5 | 0 | |
10 | Filip Pruefer | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
11 | Karol Tomczak | 5 | 13:16 | 2/6 | 33.3 |   |   | 2/6 | 33.3 | 1/2 | 50.0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2 |   | 1 |   |   | 5 | 0 | |
13 | Bartłomiej Pawlak | 12 | 31:31 | 5/14 | 35.7 |   |   | 5/14 | 35.7 | 2/2 | 100.0 | 4 | 6 | 10 | 1 | 2 | 2 | 2 |   | 1 |   | 13 | 0 | |
14 | Szymon Grzbieta | 2 | 13:55 | 1/3 | 33.3 | 0/1 | 0.0 | 1/4 | 25.0 |   |   |   | 1 | 1 | 1 |   |   | 1 |   |   |   | 0 | 0 | |
16 | Damian Szymczak | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
17 | Rafał Kotowski | 13 | 34:20 | 6/11 | 54.5 |   |   | 6/11 | 54.5 | 1/2 | 50.0 | 5 | 6 | 11 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 |   | 21 | 0 | |
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 79 | 200:00 | 32/76 | 42.1 | 1/10 | 10 | 33/86 | 38.4 | 12/15 | 80 | 20 | 31 | 51 | 17 | 11 | 14 | 20 | 17 | 5 |   | 93 |
BSK Kadet Biała Podlaska
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
4 | Arkadiusz Poniatowski | 0 | 05:14 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   | 1 | 1 |   |   | 1 | 0 | |
5 | Adam Marciniak | 0 | 07:51 | 0/1 | 0.0 |   |   | 0/1 | 0.0 |   |   | 1 | 1 | 2 | 1 |   |   | 1 |   |   | 1 | 1 | 0 | |
6 | Patryk Wojtasiak | 2 | 15:00 | 1/3 | 33.3 |   |   | 1/3 | 33.3 |   |   |   | 1 | 1 | 2 |   |   | 2 | 1 |   | 1 | 2 | 0 | |
7 | Kamil Niedźwiedź | 15 | 40:00 | 5/12 | 41.7 | 1/1 | 100.0 | 6/13 | 46.2 | 2/2 | 100.0 | 1 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 8 | 1 |   |   | 12 | 0 | |
8 | Hubert Charewicz | 1 | 09:54 | 0/2 | 0.0 |   |   | 0/2 | 0.0 | 1/2 | 50.0 | 1 |   | 1 | 1 | 1 | 1 |   |   |   | 1 | 0 | 0 | |
9 | Jakub Juszczuk | 2 | 11:55 | 1/3 | 33.3 | 0/1 | 0.0 | 1/4 | 25.0 |   |   | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 |   | 1 | 1 |   | 1 | 2 | 0 | |
10 | Mateusz Trochimiuk | 0 | 05:43 |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 | 1 | 3 |   |   |   |   |   |   |   | 3 | 0 | |
11 | Patryk Goławski | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
12 | Piotr Kowalik | 12 | 19:09 | 6/8 | 75.0 |   |   | 6/8 | 75.0 |   |   | 2 | 2 | 4 | 1 | 4 | 1 |   | 2 |   |   | 17 | 0 | |
13 | Paweł Kowalczuk | 4 | 07:25 | 2/2 | 100.0 |   |   | 2/2 | 100.0 | 0/2 | 0.0 |   | 1 | 1 |   | 2 | 1 | 1 |   |   |   | 2 | 0 | |
14 | Jakub Halecki | 4 | 40:00 | 2/7 | 28.6 | 0/3 | 0.0 | 2/10 | 20.0 | 0/2 | 0.0 |   | 12 | 12 | 5 |   | 1 | 5 | 3 |   |   | 9 | 0 | |
15 | Adrian Kryśko | 13 | 37:49 | 6/19 | 31.6 | 0/4 | 0.0 | 6/23 | 26.1 | 1/2 | 50.0 | 1 | 5 | 6 | 1 | 4 | 5 | 10 | 2 |   | 1 | -6 | 0 | |
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 53 | 200:00 | 23/57 | 40.4 | 1/9 | 11.1 | 24/66 | 36.4 | 4/10 | 40 | 9 | 28 | 37 | 19 | 14 | 11 | 29 | 11 |   | 5 | 43 |