Etap 1 - 10. kolejka | 29.11.2017 17:30:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...
GKK Arka S.A.
Trener: Miloś Mitrović. Asystent: Mateusz Żołnierewicz
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
5 | Damian Romanowski | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
6 | Maciej Marcinkowski | DNP |   |   | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 18/18 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
7 | Mateusz Kaszowski | DNP |   |   |   |   |   |   | 6/6 | 100.0 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
8 | Miłosz Korolczuk | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
9 | Filip Stryjewski | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
10 | Maciej Leszczyński | DNP |   |   | 1/1 | 100.0 | 1/1 | 100.0 | 11/11 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
11 | Marcel Korolczuk | DNP |   |   |   |   |   |   | 11/11 | 100.0 |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
12 | Grzegorz Kamiński | DNP |   |   | 2/2 | 100.0 | 2/2 | 100.0 | 14/14 | 100.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
14 | Mateusz Burliński | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
15 | Jan Świtaj | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
16 | Bartłomiej Pietras | DNP |   |   |   |   |   |   | 14/14 | 100.0 |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
17 | Mateusz Stańczuk | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |
Trefl 1LO Sopot
Trener: Janusz Kociołek
NR | S5 | Zawodnik | Pkt | Czas gry | Za 2 | Za 3 | Z gry | Za 1 | ZB | A | F | Fw | S | P | B | BO | EVAL | +/- | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C/W | % | C/W | % | C/W | % | C/W | % | A | O | S | ||||||||||||||
4 | Mateusz Zozuń | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
6 | Jakub Putra | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
7 | Sebastian Walda | DNP |   |   |   |   |   |   | 17/17 | 100.0 |   |   |   |   | 4 |   |   |   |   |   |   |   | ||
9 | Kacper Burczyk | DNP |   |   |   |   |   |   | 18/18 | 100.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
10 | Błażej Kulikowski | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
11 | Patryk Pułkotycki | DNP |   |   | 3/3 | 100.0 | 3/3 | 100.0 | 1/1 | 100.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
13 | Benjamin Didier-Urbaniak | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
14 | Dominik Groth | DNP |   |   |   |   |   |   | 6/6 | 100.0 |   |   |   |   | 2 |   |   |   |   |   |   |   | ||
15 | Tomasz Dylicki | DNP |   |   |   |   |   |   | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 3 |   |   |   |   |   |   |   | ||
23 | Wiktor Kujtkowski | DNP |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | ||
55 | Szymon Daszke | DNP |   |   | 3/3 | 100.0 | 3/3 | 100.0 | 2/2 | 100.0 |   |   |   |   | 1 |   |   |   |   |   |   |   | ||
Drużyna |   |   |   |   |   | |||||||||||||||||||
Suma | 0 | 00:00 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |   |   | 0 |