Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
93 : 74 17:18 | 29:21 | 25:20 | 22:15
Miasto Szkła Krosno
Etap I - 21 kolejka | 01.02.2020 18:00
Sędziowie: Jacek Dolski, Marcin Olejnik, Cezary Kurowski | Komisarz: Ryszard Prange

STK Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystent: Robert Jakubiak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Hubert Wyszkowski 10 23:280/1 0.02/3 66.72/4 50.04/4 100.0  1 1   3 2   1     10 18
4 Adrian Kordalski 10 28:073/9 33.31/1 100.04/10 40.01/2 50.0  5 5 10   2 1 1     18 21
5 Wojciech Jakubiak 20 26:484/5 80.03/5 60.07/10 70.03/3 100.0      3 2 2 1 2     21 17
7 Marcin Dutkiewicz 15 25:562/2 100.03/6 50.05/8 62.52/2 100.0  4 4 2 2 2   2     20 8
8 Bartosz Sprengel DNP                                   
10 Szymon Długosz 2 03:491/1 100.0   1/1 100.0     2 2   1           4 -4
18 Miłosz Grześ DNP                                   
20 Damian Janiak 0 15:420/2 0.00/1 0.00/3 0.0   1 2 3 6 1 2 1       5 -6
21 Filip Małgorzaciak 15 25:554/7 57.12/3 66.76/10 60.01/3 33.31 1 2 2 2 2 3 1 1 1 12 7
30 Patryk Pełka 9 25:34   1/4 25.01/4 25.06/6 100.02 4 6 2 1 3 1 1 1   15 10
55 Wojciech Fraś 12 24:414/8 50.01/1 100.05/9 55.61/2 50.02 1 3 2 4 3 3 1 1   11 24
Drużyna 4 3 7    
Suma 93 200:00 18/35 51.4 13/24 54.2 31/59 52.5 18/22 81.8 10 23 33 27 16 18 10 9 3 1 116  

Miasto Szkła Krosno

Trener: Marcin Radomski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Dariusz Oczkowicz 3 17:210/4 0.01/6 16.71/10 10.0     3 3 3 2   1 1     0 -19
7 Damian Ciesielski 5 15:371/3 33.31/1 100.02/4 50.0     1 1 3 2 2 4       3 6
8 Mikołaj Smarzy DNP                                   
9 Krzysztof Spała 0 19:22   0/3 0.00/3 0.0   1   1 1 2 2 1       -2 -23
10 Alan Czujkowski 12 23:483/3 100.02/3 66.75/6 83.3         3 2     1     15 -5
15 Paweł Śpica 9 26:444/6 66.70/3 0.04/9 44.41/1 100.0  2 2 1 2 1 1       6 -7
21 Julian Jasiński 1 22:510/5 0.00/2 0.00/7 0.01/2 50.02 3 5 1 2 3 2 1   2 -2 -17
23 Norbert Ziółko 0 01:26                                0 -4
24 Marcin Dymała 31 32:514/10 40.07/10 70.011/20 55.02/2 100.02 2 4 3   5 3     1 26 -7
30 Kacper Walciszewski DNP                                   
33 Maciej Żmudzki 6 14:482/2 100.0   2/2 100.02/3 66.71   1   3 2     1   7 -10
57 Łukasz Ratajczak 7 25:123/5 60.0   3/5 60.01/2 50.02 7 9   3 1 1       12 -9
Drużyna 5 2 7   2
Suma 74 200:00 17/38 44.7 11/28 39.3 28/66 42.4 7/10 70 13 20 33 15 18 16 15 3 1 3 65