Rawlplug Sokół Łańcut
91 : 93 24:30 | 25:19 | 23:24 | 19:20
WKK Wrocław
O 3 miejsce - 1 mecz | 08.05.2021 17:30
Sędziowie: Marek Czernek, Grzegorz Łata, Mateusz Wawrzyński | Komisarz: Michał Lesiński

Rawlplug Sokół Łańcut

Trener: Dariusz Kaszowski. Asystent: Mateusz Leja

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Adrian Inglot DNP                                   
3 Dawid Zaguła 20 38:003/6 50.02/6 33.35/12 41.78/11 72.71 5 6 10 2 8 2       24 -7
5 Wojciech Fraś 26 31:449/14 64.31/1 100.010/15 66.75/5 100.01 4 5 1 4 4 3   1   25 -3
6 Rafał Kulikowski 2 23:031/3 33.30/2 0.01/5 20.0   2 6 8 8 4 2 3   1   12 6
9 Bartłomiej Karolak 2 23:311/4 25.00/1 0.01/5 20.0         1 1   1       -2 4
10 Filip Małgorzaciak 26 32:221/3 33.36/10 60.07/13 53.86/6 100.0  2 2 2 3 4 2 1     23 6
12 Michał Jankowski 5 29:091/2 50.01/5 20.02/7 28.6   1 3 4 3 2   1 1     7 -7
15 Maciej Klima DNP                                   
31 Patryk Pełka DNP                                   
32 Maciej Noga DNP                                   
91 Bartosz Czerwonka 10 22:11   3/6 50.03/6 50.01/2 50.01 1 2 1 1 1         9 -9
Drużyna 2 2 4    
Suma 91 200:00 16/32 50 13/31 41.9 29/63 46 20/24 83.3 8 23 31 26 17 19 12 2 2   98  

WKK Wrocław

Trener: Tomasz Niedbalski. Asystenci: Łukasz Dziergowski, Sebastian Potoczny

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Łukasz Uberna DNP                                   
2 Piotr Niedźwiedzki 13 13:296/9 66.7   6/9 66.71/1 100.01 2 3 1 4 2 1     2 13 1
5 Jakub Koelner 16 21:59   4/7 57.14/7 57.14/4 100.0  3 3 1 4 3 1       16 6
10 Michał Jędrzejewski 14 37:153/8 37.52/3 66.75/11 45.52/2 100.0  2 2 3 2 4 3 1     11 -3
11 Jan Grzeliński 0 02:45                  1             1 5
12 Szymon Kiwilsza 16 26:318/14 57.1   8/14 57.1   3 6 9   3 2 1 4     22 1
22 Michał Sitnik 16 25:576/8 75.00/3 0.06/11 54.54/9 44.41 3 4 2 1 6 4 4     12 -1
24 Tomasz Prostak DNP                                   
26 Fryderyk Matusiak DNP                                   
41 Jakub Patoka 10 35:362/2 100.02/2 100.04/4 100.0     6 6 5 3           21 6
71 Dominik Rutkowski 8 36:284/5 80.00/3 0.04/8 50.0   1 4 5 7 2   2 1     15 -5
Drużyna   1 1    
Suma 93 200:00 29/46 63 8/18 44.4 37/64 57.8 11/16 68.8 6 27 33 20 19 17 12 10   2 111  
  Rawlplug Sokół Łańcut WKK Wrocław
Punkty ze strat 18 13
Punkty w "pomalowanym" 20 (10/20) 50 50 (25/38) 65.8
Punkty drugiej szansy 3 10
Punkty szybkiego ataku 13 20
Punkty z ławki 15 29
  Rawlplug Sokół Łańcut WKK Wrocław
Najwyższe prowadzenie 3 (64-61) 10 (35-45)
Najwyższa seria punktowa 7 (49-49) 8 (21-28)
Zmiany prowadzenia 22
Remisy 22
Czas na prowadzeniu 06:57 22:26