Enea Astoria Bydgoszcz
63 : 93 15:27 | 14:16 | 17:28 | 17:22
Polfarmex Kutno
Etap I - Kolejka XIII | 21.12.2013 17:00
Sędziowie: Adam Krasuski, Karina Pełka, Arnauld Kom Njilo | Komisarz: Bartłomiej Wojdak

Astoria Bydgoszcz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Dorian Szyttenholm 10 22:243/6 50.0   3/6 50.04/6 66.72 1 3   2 4         8 -16
5 Piotr Robak 11 31:534/8 50.00/1 0.04/9 44.43/6 50.0  5 5 2 1 4 1 1     10 -18
6 Sebastian Laydych 3 20:141/2 50.00/3 0.01/5 20.01/1 100.0  2 2     1 3       -2 -23
8 Adrian Barszczyk 0 16:580/3 0.0   0/3 0.00/2 0.0  1 1 1 3 4 6 2   1 -7 -22
9 Paweł Lewandowski 6 20:521/1 100.01/3 33.32/4 50.01/2 50.01   1 2 4 2 5 3     4 -4
10 Mateusz Bierwagen 14 32:063/8 37.52/3 66.75/11 45.52/5 40.01   1 3 2 4 2     2 7 -14
11 Karol Obarek 3 08:071/3 33.3   1/3 33.31/1 100.0  1 1   1 2 2     1 0 -12
12 Karol Kutta 0 02:10                        1       -1 -4
14 Marcin Kowalewski 5 18:081/2 50.0   1/2 50.03/4 75.0      2 3 4 2   1   4 -4
18 Szymon Milczyński 11 19:143/6 50.0   3/6 50.05/7 71.47 3 10     4 2       14 -17
21 Filip Małgorzaciak 0 07:540/1 0.00/1 0.00/2 0.0                     1 -2 -16
Drużyna 2 3 5   1
Suma 63 200:00 17/40 42.5 3/11 27.3 20/51 39.2 20/34 58.8 13 16 29 10 16 29 25 6 1 5 35  

Polfarmex Kutno

Trener: Jarosław Krysiewicz. Asystent: Wojciech Walich

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Krzysztof Jakóbczyk 18 32:134/5 80.02/4 50.06/9 66.74/4 100.0  4 4 3 3 3 1 1 1   23 33
11 Sławomir Sikora 2 14:521/2 50.00/2 0.01/4 25.0     4 4 2 4 2 2 3     6 14
12 Mateusz Szwed 2 03:201/1 100.0   1/1 100.0   1 1 2               4 4
13 Jakub Dłuski 14 21:206/10 60.0   6/10 60.02/2 100.03 2 5 3 3 1   3   1 21 7
15 Mateusz Bartosz 15 15:205/5 100.01/1 100.06/6 100.02/2 100.01 2 3   4 2   2     20 19
17 Hubert Mazur 6 34:491/2 50.00/4 0.01/6 16.74/5 80.0  2 2 4 4 2 4 2 3   7 28
21 Dawid Bręk 2 10:381/1 100.00/1 0.01/2 50.00/2 0.01 1 2 2 2 2 3 2     2 1
31 Norbert Kulon 6 14:302/2 100.00/1 0.02/3 66.72/2 100.0      3 5 3 1 1     8 15
33 Wojciech Glabas 6 14:593/3 100.0   3/3 100.0     1 1 1 2   2   1   7 2
44 Szymon Rduch 8 12:581/2 50.02/5 40.03/7 42.9           1     1     5 -1
45 Hubert Pabian 14 25:014/5 80.02/3 66.76/8 75.0     3 3 1 2 1   1     17 28
Drużyna 2   2   2
Suma 93 200:00 29/38 76.3 7/21 33.3 36/59 61 14/17 82.4 8 20 28 19 30 16 15 16 5 1 120