Legia Warszawa
82 : 74 21:17 | 24:20 | 22:20 | 15:17
Enea Astoria Bydgoszcz
Etap I - 12 kolejka | 12.12.2014 19:45
Sędziowie: Piotr Stepaniuk, Mateusz Tychowski, Adam Kołoszewski | Komisarz: Jan Gandor

Legia Warszawa

Trener: Piotr Bakun. Asystent: Robert Chabelski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Michał Aleksandrowicz 11 22:074/8 50.01/2 50.05/10 50.0     2 2 1 3 1 1       8 2
8 Marcel Wilczek 3 10:140/1 0.01/1 100.01/2 50.0         1 2 1 2       1 -5
10 Mateusz Bierwagen 23 31:066/8 75.02/5 40.08/13 61.55/7 71.41 4 5   1 5 2       19 11
11 Łukasz Wilczek 7 30:561/2 50.01/1 100.02/3 66.72/2 100.01 2 3 12 3 2 5 7     23 12
12 Bartłomiej Bojko 0 08:12            1 1 2   4   1       1 -2
13 Arkadiusz Kobus 20 30:384/9 44.43/6 50.07/15 46.73/5 60.0  5 5 3 2 7 3 1   1 16 9
14 Bartłomiej Ornoch 0 03:280/1 0.00/2 0.00/3 0.0           2 1         -3 1
15 Cezary Trybański 14 30:287/9 77.8   7/9 77.80/1 0.04 8 12     3 2   3   24 11
18 Michał Świderski 0 10:590/1 0.00/3 0.00/4 0.0     2 2 1 3           -1 -6
21 Andrzej Paszkiewicz 3 03:38   1/2 50.01/2 50.0   1   1   1     1     4 2
24 Damian Zapert 1 04:29         1/2 50.0        1 1         0 4
43 Michał Kwiatkowski 0 13:450/1 0.00/2 0.00/3 0.0   1 2 3 2 2 1   1     3 1
Drużyna 2   2   4
Suma 82 200:00 22/40 55 9/24 37.5 31/64 48.4 11/17 64.7 11 26 37 20 24 22 20 10 3 1 95  

Astoria Bydgoszcz

Trener: Przemysław Gierszewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Karol Kutta 3 13:55   1/2 50.01/2 50.0     2 2 1             5 4
3 Adrian Barszczyk 0 16:270/1 0.0   0/1 0.0   1 1 2 1 2   2 1     1 -11
4 Dorian Szyttenholm 12 22:143/7 42.91/1 100.04/8 50.03/6 50.04 1 5 2 5 5 1     1 11 0
6 Sebastian Laydych 11 34:192/6 33.32/6 33.34/12 33.31/2 50.03 4 7 1 5 1 1     1 9 -4
10 Marcin Dymała 19 37:243/14 21.42/7 28.65/21 23.87/8 87.52 4 6 2 1 8 4 2   1 8 -3
11 Karol Obarek 7 26:092/2 100.0   2/2 100.03/5 60.02 2 4 1 2 4 3 1     8 -1
14 Paweł Robak DNP                                   
15 Mateusz Fatz 6 18:192/5 40.0   2/5 40.02/2 100.01 1 2 1 2 1 1 1     6 -13
17 Łukasz Frąckiewicz DNP                                   
22 Piotr Łucka DNP                                   
24 Tomasz Prostak 12 26:051/5 20.02/5 40.03/10 30.04/4 100.0  3 3 2 4 3 3       7 -13
32 Tomasz Krzywdziński 4 05:082/2 100.0   2/2 100.0     1 1   1 1 1   1   5 1
Drużyna 1 3 4   2
Suma 74 200:00 15/42 35.7 8/21 38.1 23/63 36.5 20/27 74.1 14 22 36 11 22 23 18 5 1 3 60