Rawlplug Sokół Łańcut
78 : 63 19:20 | 23:14 | 17:15 | 19:14
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Etap I - 12 kolejka | 28.11.2015 17:30
Sędziowie: Adam Krasuski, Arkadiusz Wojna, Grzegorz Szeremeta | Komisarz: Zbigniew Nowocin

Max Elektro Sokół Łańcut

Trener: Dariusz Kaszowski. Asystent: Mateusz Leja

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tomasz Fortuna 7 20:112/3 66.71/3 33.33/6 50.0     4 4   1 1   2 1   11 9
5 Marcin Pławucki 11 22:521/2 50.03/7 42.94/9 44.4     1 1 4   2 1 1     11 8
6 Rafał Kulikowski 9 23:464/5 80.0   4/5 80.01/2 50.02 3 5 2 2 1   1     15 16
7 Adrian Inglot DNP                                   
8 Jacek Balawender 4 12:372/6 33.30/1 0.02/7 28.6           2 1         -1 11
10 Jerzy Koszuta 13 22:392/4 50.03/4 75.05/8 62.5     1 1 1 5   1   2   13 -1
15 Maciej Klima 9 18:381/3 33.3   1/3 33.37/8 87.53 5 8   5 6 2 2 2 1 16 11
16 Bartosz Czerwonka 3 24:330/1 0.00/2 0.00/3 0.03/3 100.0  3 3 3 3 2         6 11
17 Przemysław Wrona 3 18:441/3 33.30/1 0.01/4 25.01/2 50.0  3 3 1 3 3 2 1     2 0
20 Krzysztof Jakóbczyk 11 17:082/7 28.61/6 16.73/13 23.14/4 100.01 1 2 5   5 1 3     10 7
24 Patryk Buszta DNP                                   
30 Tomasz Pisarczyk 8 18:523/6 50.0   3/6 50.02/2 100.03 7 10 3 2 1 1       17 3
Drużyna 1 1 2    
Suma 78 200:00 18/40 45 8/24 33.3 26/64 40.6 18/21 85.7 10 29 39 19 23 22 8 10 5 1 100  

MKS Znicz Basket Pruszków

Trener: Marek Zapałowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Adrian Kordalski 8 29:172/4 50.0   2/4 50.04/4 100.0  3 3 5 2 2 3       11 -11
5 Kamil Czosnowski 0 16:030/1 0.00/3 0.00/4 0.0           4 1 2       -6 -8
6 Roman Janik DNP                                   
7 Mateusz Stępkowski DNP                                   
8 Tomasz Tarczyk 0 05:140/1 0.00/2 0.00/3 0.0                       -3 -7
9 Patryk Przyborowski 3 17:411/3 33.30/1 0.01/4 25.01/4 25.01 1 2 1 1 2 3 1     -2 -9
10 Damian Janiak 17 33:461/3 33.34/7 57.15/10 50.03/6 50.0  5 5 2 1 4 3 1     14 -19
11 Damian Tokarski 0 23:130/3 0.00/1 0.00/4 0.0   1 4 5   4 5   1   1 2 2
12 Filip Put 18 34:064/6 66.73/7 42.97/13 53.81/2 50.0  4 4   2 4 4 1     12 -3
14 Mateusz Szwed 0 02:37            2   2   2 1 2       0 -5
17 Dawid Słupiński 15 24:137/16 43.8   7/16 43.81/4 25.05 8 13   4 4 1   1 3 16 -6
18 Damian Cechniak 2 13:501/2 50.0   1/2 50.0   2 2 4   3   1       4 -9
Drużyna 3 4 7    
Suma 63 200:00 16/39 41 7/21 33.3 23/60 38.3 10/20 50 14 31 45 8 23 23 19 4 1 4 48