Enea Astoria Bydgoszcz
63 : 71 21:18 | 15:21 | 12:9 | 15:23
Rawlplug Sokół Łańcut
Etap I - 19 kolejka | 23.01.2016 19:00
Sędziowie: Paweł Baran, Bartłomiej Kucharski, Marcin Gawron | Komisarz: Mariusz Jakubów

Astoria Bydgoszcz

Trener: Konrad Kaźmierczyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Karol Kutta 2 22:301/1 100.00/1 0.01/2 50.0     3 3 4 1 2 2       6 1
3 Adrian Barszczyk 0 12:380/3 0.00/1 0.00/4 0.0           4 1   1     -3 -1
4 Dorian Szyttenholm 14 22:483/6 50.00/1 0.03/7 42.98/10 80.02 4 6 1 3 9 3       12 -4
5 Piotr Robak 14 36:552/6 33.32/5 40.04/11 36.44/4 100.0  2 2 2 2 3 1 1     11 -5
6 Sebastian Laydych 8 28:311/5 20.02/5 40.03/10 30.0     6 6 1   1   1   1 9 -4
9 Paweł Lewandowski 8 28:204/6 66.70/1 0.04/7 57.1   3 1 4 9 5 1 5 1     14 -6
10 Łukasz Wardziński DNP                                   
11 Radosław Senski DNP                                   
15 Mateusz Fatz 8 20:553/6 50.0   3/6 50.02/4 50.0  3 3 3 2 2 3 1 2   9 3
22 Piotr Łucka 0 00:14                                0 0
23 Mikołaj Grod 2 08:131/4 25.00/1 0.01/5 20.00/2 0.02 4 6     2       2 2 -11
84 Hubert Mazur 7 18:562/3 66.71/1 100.03/4 75.0     3 3   5   1     1 8 -13
Drużyna   3 3   1
Suma 63 200:00 17/40 42.5 5/16 31.3 22/56 39.3 14/20 70 7 29 36 20 22 21 16 5 2 4 68  

Max Elektro Sokół Łańcut

Trener: Dariusz Kaszowski. Asystent: Mateusz Leja

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Tomasz Fortuna 8 29:521/2 50.02/4 50.03/6 50.0     1 1 4 3   3   1   8 8
5 Marcin Pławucki 18 40:005/6 83.32/11 18.27/17 41.22/2 100.02 3 5 2 1 5 1 1     15 8
6 Rafał Kulikowski 9 22:443/9 33.3   3/9 33.33/6 50.05 4 9 2 2 5 1 1 1 1 12 3
8 Jacek Balawender DNP                                   
10 Jerzy Koszuta 8 28:003/9 33.30/2 0.03/11 27.32/2 100.02 5 7   3 4 2 2     7 -6
15 Maciej Klima 12 17:445/5 100.00/2 0.05/7 71.42/3 66.72 3 5   5 3 2 1     13 -2
16 Bartosz Czerwonka 6 22:080/4 0.02/3 66.72/7 28.6     1 1   3     1     3 14
17 Przemysław Wrona 2 16:431/5 20.00/1 0.01/6 16.7   2 3 5 3 3   1 3   1 7 5
20 Krzysztof Jakóbczyk DNP                                   
30 Tomasz Pisarczyk 8 22:493/4 75.00/1 0.03/5 60.02/3 66.71 4 5 2 1 5 1 3 2   16 10
Drużyna 1 2 3   1
Suma 71 200:00 21/44 47.7 6/24 25 27/68 39.7 11/16 68.8 15 26 41 13 21 22 12 12 4 2 81