74 : 67 24:26 | 19:7 | 18:16 | 13:18
KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie
Etap I - 23. kolejka | 10.02.2010 18:00
Sędziowie: Sławomir Moszakowski, Rafał Szwej, Marcin Gandor | Komisarz: Włodzimierz Narczyński

Victoria Górnik Wałbrzych

Trener: Arkadiusz Chlebda

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Sławomir Buczyniak 22 26:411/3 33.33/4 75.04/7 57.111/12 91.7  1 1 2 5 9 1 1     21 0
6 Marcin Wróbel 4 28:311/5 20.00/1 0.01/6 16.72/4 50.01 3 4   1 2 1 1 1   2 0
7 Krzysztof Jakóbczyk 9 27:432/6 33.31/2 50.03/8 37.52/3 66.7  3 3 1 5 2 1 1 1   8 0
9 Bartłomiej Józefowicz 9 26:163/5 60.01/4 25.04/9 44.40/1 0.0  3 3 2 2 2 1 1     8 0
10 Marcin Sterenga 18 30:116/13 46.21/1 100.07/14 50.03/6 50.03 12 15 1 1 4 3 1 1 1 23 0
12 Adrian Stochmiałek 1 09:41         1/2 50.0  1 1   1 1 1 2 1   3 0
17 Damian Pieloch 0 05:38   0/1 0.00/1 0.0     1 1   1 2   1     1 0
21 Bartłomiej Ratajczak 2 11:291/1 100.0   1/1 100.0   2 2 4   1   1 1     6 0
23 Mariusz Matczak 4 14:370/1 0.0   0/1 0.04/4 100.0        2 2         3 0
31 Łukasz Grzywa 5 11:552/3 66.7   2/3 66.71/1 100.0  3 3   1 1   1     8 0
41 Aleksander Mrozik 0 07:18                  1 1 1         1 0
Drużyna          
Suma 74 200:00 16/37 43.2 6/13 46.2 22/50 44 24/33 72.7 6 29 35 7 21 26 9 10 4 1 84  

KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie

Trener: Artur Czekański. Asystent: Ireneusz Taraszkiewicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Krzysztof Samiec 15 28:153/5 60.03/7 42.96/12 50.0   1   1     1         10 0
5 Alan Urbaniak 5 22:180/1 0.01/2 50.01/3 33.32/4 50.0  4 4 3 3 3 1       7 0
7 Rafał Niesobski 20 35:347/13 53.81/3 33.38/16 50.03/4 75.03 4 7 4 5 5 3     2 19 0
8 Marcin Zarzeczny 4 11:16   0/1 0.00/1 0.04/4 100.02   2   1 2         5 0
10 Tomasz Bodziński 4 15:432/5 40.0   2/5 40.00/2 0.0  2 2 1 1 1 3 3     2 0
11 Wojciech Klimek 2 18:501/1 100.0   1/1 100.00/2 0.01 2 3 1 3 2 1 1     4 0
13 Artur Czekański 0 04:29         0/4 0.0          2         -4 0
14 Sebastian Szymański 0 13:490/2 0.00/3 0.00/5 0.0         1 2 1 1       -5 0
15 Jakub Czech 9 21:063/6 50.01/2 50.04/8 50.0   2 6 8   5           13 0
17 Paweł Minciel 4 24:212/6 33.3   2/6 33.3   1 7 8 1 5 3   1 1 2 11 0
19 Oskar Bukowiecki 4 04:190/1 0.01/1 100.01/2 50.01/2 50.0        1 1 1       1 0
21 Karol Cierzniewski DNP                                   
Drużyna          
Suma 67 200:00 18/40 45 7/19 36.8 25/59 42.4 10/22 45.5 10 25 35 11 26 21 10 5 1 4 63