KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie
82 : 74 20:21 | 20:20 | 21:15 | 21:18
Etap I - 8. kolejka | 11.11.2009 18:00
Sędziowie: Adam Krasuski, Rafał Szwej, Szymon Giza | Komisarz: Jerzy Żelaszkiewicz

KS Sudety Jelenia Góra Stowarzyszenie

Trener: Artur Czekański. Asystent: Ireneusz Taraszkiewicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Krzysztof Samiec 3 12:27   1/3 33.31/3 33.3           1           1 0
5 Alan Urbaniak 5 06:241/2 50.01/2 50.02/4 50.0           2           3 0
7 Rafał Niesobski 7 26:433/7 42.9   3/7 42.91/2 50.0  2 2 2 2 5         6 0
8 Sławomir Nowak 18 31:408/10 80.0   8/10 80.02/2 100.02 8 10 1 4 4 1 1     27 0
11 Wojciech Klimek DNP                                   
12 Tomasz Prostak 16 33:335/7 71.40/2 0.05/9 55.66/11 54.5  1 1 5 3 7 2 1     12 0
13 Tomasz Wojdyła 17 40:007/12 58.31/4 25.08/16 50.0   2 8 10 1 3 1 3 1     18 0
15 Michał Kułyk 2 12:411/2 50.0   1/2 50.0   1 3 4     1       1 5 0
17 Paweł Minciel 2 08:201/2 50.0   1/2 50.0   2 3 5   1   1       5 0
19 Janavor Weatherspoon 12 28:124/5 80.00/1 0.04/6 66.74/7 57.11 1 2 3 3 4 1 3 1   15 0
Drużyna          
Suma 82 200:00 30/47 63.8 3/12 25 33/59 55.9 13/22 59.1 8 26 34 12 19 22 8 6 1 1 92  

Victoria Górnik Wałbrzych

Trener: Arkadiusz Chlebda

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Sławomir Buczyniak 15 31:533/7 42.92/5 40.05/12 41.73/6 50.0      3 5 8   3     11 0
7 Krzysztof Jakóbczyk 20 27:484/8 50.04/6 66.78/14 57.1   1 2 3 1 2 4 3 2   1 17 0
9 Bartłomiej Józefowicz DNP                                   
10 Marcin Sterenga 17 33:558/11 72.70/4 0.08/15 53.31/2 50.04 14 18 2 2 2 4       25 0
12 Adrian Stochmiałek 4 12:192/3 66.70/1 0.02/4 50.00/1 0.02 1 3   4           4 0
17 Damian Pieloch 5 14:311/1 100.01/3 33.32/4 50.00/2 0.01 1 2 1   1         4 0
21 Bartłomiej Ratajczak 0 08:16                  1             1 0
23 Mariusz Matczak 4 20:262/6 33.30/3 0.02/9 22.2     1 1 1 3           -1 0
31 Łukasz Grzywa 5 25:302/6 33.3   2/6 33.31/2 50.03 2 5 2 2 1 4   1   4 0
41 Mateusz Bierwagen 4 25:222/4 50.0   2/4 50.0   2 1 3   4 2         5 0
Drużyna          
Suma 74 200:00 24/46 52.2 7/22 31.8 31/68 45.6 5/13 38.5 13 22 35 11 22 18 11 5 1 1 70