AZS Radex Szczecin
87 : 86 17:24 | 18:26 | 28:19 | 24:17
Znicz Basket Pruszków
Etap I - 19. kolejka | 22.01.2011 19:00
Sędziowie: Szymon Giza, Dariusz Nejman, Robert Bieńkowski | Komisarz: Arkadiusz Hołoga

AZS Radex Szczecin

Trener: Zbigniew Majcherek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Zbigniew Wochna DNP                                   
5 Tomasz Balcerek 2 21:060/2 0.0   0/2 0.02/2 100.0  1 1 3 5 4   2 1 1 7 0
6 Stanisław Prus 21 31:025/7 71.42/2 100.07/9 77.85/7 71.42 5 7 2 4 7 3 2 2   27 0
7 Michał Dudek 0 09:470/2 0.00/1 0.00/3 0.0     1 1 3 1 1         1 0
8 Michał Majcherek 0 04:52              1 1 1     1       1 0
9 Paweł Podgalski 4 13:122/3 66.7   2/3 66.7   1 2 3   1   1 1     6 0
10 Krzysztof Mielczarek 14 34:285/7 71.4   5/7 71.44/6 66.74 7 11 4 3 3   2 1 1 28 0
12 Maciej Majcherek 7 15:301/2 50.01/2 50.02/4 50.02/3 66.7  1 1 1 1 1   2   1 8 0
13 Tomasz Semmler DNP                                   
14 Karol Pytyś 19 20:359/13 69.2   9/13 69.21/3 33.31 5 6   3 3 1 1 2   21 0
15 Marcin Zarzeczny 0 11:490/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1 1 2 1 2       -2 0
19 Łukasz Pacocha 20 37:395/6 83.32/8 25.07/14 50.04/5 80.0  2 2 2 1 5 6 1     11 0
Drużyna          
Suma 87 200:00 27/43 62.8 5/14 35.7 32/57 56.1 18/26 69.2 8 26 34 17 21 25 14 11 6 3 108  

MKS Znicz Basket Pruszków

Trener: Paweł Czosnowski. Asystent: Wojciech Rogowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Adrian Suliński 6 22:293/6 50.00/1 0.03/7 42.9     1 1 4 4   1     1 6 0
5 Marek Szumełda - Krzycki 14 18:145/5 100.01/2 50.06/7 85.71/4 25.0  2 2 3 4 4 3 2     14 0
6 Michał Sokołowski 1 18:220/3 0.0   0/3 0.01/2 50.01 2 3 1 3 2   2   2 3 0
7 Marcin Makander 7 18:142/5 40.01/2 50.03/7 42.9     2 2 1 1 3 1 1     6 0
8 Janavor Weatherspoon 16 33:197/12 58.3   7/12 58.32/3 66.7  1 1 1 1 2 2 4 1 1 15 0
10 Przemysław Szymański 18 34:079/14 64.3   9/14 64.30/1 0.03 1 4 3 1 4   2 1 1 22 0
11 Wojciech Fraś 6 08:482/3 66.70/1 0.02/4 50.02/2 100.02 1 3   1 1         7 0
12 Łukasz Bonarek DNP                                   
13 Dominik Czubek 8 12:050/1 0.02/4 50.02/5 40.02/2 100.0  1 1   3 2 1 1     6 0
14 Grzegorz Malewski 2 17:201/3 33.3   1/3 33.30/2 0.0  3 3 1 2 1 1 1 1 1 3 0
18 Andrzej Misiewicz 8 17:024/4 100.00/1 0.04/5 80.00/1 0.01 4 5   5 2 3 1     9 0
Drużyna          
Suma 86 200:00 33/56 58.9 4/11 36.4 37/67 55.2 8/17 47.1 7 18 25 14 25 21 12 14 3 6 91