KSK Noteć Inowrocław
68 : 87 20:22 | 13:16 | 11:28 | 24:21
Energa MJMS Słupsk
Ćwierćfinały - Grupa II | 28.01.2017 14:30
Sędziowie: Radosław Siołkowski, Krzysztof Kulla | Komisarz: Przemysław Lipka

KSK Noteć Inowrocław

Trener: Jacek Stajszczak. Asystent: Przemysław Szmelter

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Marcin Rzosiński 3 24:521/6 16.7   1/6 16.71/2 50.06 4 10   2 2 2 1 1 2 7 -8
5 Maciej Stróżyk 0 06:320/3 0.0   0/3 0.0   3 1 4       1       0 -11
6 Norbert Jaśtak 15 29:034/12 33.31/7 14.35/19 26.34/7 57.14 1 5 1 1 4 2     1 2 -23
7 Krystian Rosiński 12 32:293/6 50.02/7 28.65/13 38.5   4 6 10 2 4 1 2 3     17 -15
8 Szymon Ruciński 5 08:362/5 40.00/1 0.02/6 33.31/2 50.04 2 6     1 1       5 0
9 Damian Szczepanik 25 40:008/17 47.12/7 28.610/24 41.73/5 60.05 8 13 1 2 4 3 5 1 1 26 -19
11 Piotr Dobrzyński 2 30:251/6 16.70/2 0.01/8 12.5   2 3 5 4 4   2 1   1 3 -12
14 Krystian Czyżnikiewicz 2 09:351/1 100.00/2 0.01/3 33.3           1   2       -2 -7
20 Karol Śmiłowski 0 02:54   0/1 0.00/1 0.0                       -1 0
57 Kamil Łaski DNP                                   
91 Krzysztof Bochat 4 15:342/3 66.7   2/3 66.7   1 4 5   1 1   1     9 0
92 Kacper Rudnicki DNP                                   
Drużyna 1 1 2   1
Suma 68 200:00 22/59 37.3 5/27 18.5 27/86 31.4 9/16 56.3 30 30 60 8 15 13 16 11 2 5 66  

STK Czarni Perla Słupsk

Trener: Robert Jakubiak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Patryk Lesiak DNP                                   
6 Marcin Wysocki 5 29:451/3 33.31/6 16.72/9 22.2   1 7 8 6 1 1 1 2     13 16
7 Michał Kuczerowski DNP                                   
8 Igor Goworek DNP                                   
10 Adam Wąsowicz 14 36:581/5 20.03/9 33.34/14 28.63/4 75.02 5 7 8 2 4   4     22 12
12 Piotr Powideł 19 35:071/13 7.72/4 50.03/17 17.611/12 91.77 4 11 4 1 8 5 4 2 1 20 23
13 Robert Ludwiczuk 6 10:15   2/4 50.02/4 50.0           2   4       0 3
15 Maciej Kozłowski 3 08:490/1 0.01/2 50.01/3 33.3   1 1 2               3 0
16 Seweryn Długosz DNP                                   
17 Hubert Wyszkowski 18 40:004/7 57.13/11 27.37/18 38.91/2 50.01 6 7   2 1 3   1   11 19
18 Patryk Grześ 22 39:069/16 56.31/1 100.010/17 58.81/1 100.08 11 19   5 1 1 2 2 1 37 22
Drużyna 3   3   1
Suma 87 200:00 16/45 35.6 13/37 35.1 29/82 35.4 16/19 84.2 23 34 57 18 13 15 15 12 5 2 106