Energa MJMS Słupsk
77 : 71 16:31 | 20:10 | 23:11 | 18:19
MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań
Ćwierćfinały - Grupa II | 29.01.2017 10:00
Sędziowie: Kosta Penowski, Sławomir Ciemny | Komisarz: Przemysław Lipka

STK Czarni Perla Słupsk

Trener: Robert Jakubiak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Patryk Lesiak 0 01:03                                0 -2
6 Marcin Wysocki 5 11:531/1 100.01/2 50.02/3 66.7         4 3   1       7 -18
7 Michał Kuczerowski 0 01:030/1 0.0   0/1 0.0                     1 -1 -2
8 Igor Goworek 0 01:57                                0 -1
10 Adam Wąsowicz 20 38:575/5 100.03/8 37.58/13 61.51/2 50.0  4 4 8 3 3 6 4     24 8
12 Piotr Powideł 17 35:484/8 50.02/10 20.06/18 33.33/4 75.01 6 7 2 1 4 7 4   1 10 10
13 Robert Ludwiczuk 2 30:221/3 33.30/3 0.01/6 16.7   3 2 5 4 2 1 3 6   1 9 21
15 Maciej Kozłowski 6 18:291/3 33.30/2 0.01/5 20.04/4 100.0  1 1   1 2     2 1 5 2
16 Seweryn Długosz DNP                                   
17 Hubert Wyszkowski 16 35:483/9 33.33/7 42.96/16 37.51/2 50.03 5 8 4 1 1 1 1     17 10
18 Patryk Grześ 11 24:405/8 62.5   5/8 62.51/2 50.01 7 8   4 1 5     1 10 2
Drużyna 4 2 6   1
Suma 77 200:00 20/38 52.6 9/32 28.1 29/70 41.4 10/14 71.4 12 27 39 22 15 12 24 15 2 5 81  

MKK Pyra Poznań

Trener: Marek Łodyga. Asystent: Tomasz Błaszak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Eryk Chmielewski 11 33:535/9 55.60/1 0.05/10 50.01/5 20.0  5 5 3 3 3 6 4   1 8 -1
5 Paweł Klimaszewski 0 01:57                                0 1
7 Miłosz Lisek DNP                                   
9 Łukasz Kupczyński 18 31:562/7 28.63/6 50.05/13 38.55/6 83.31 7 8 3 1 4 3 1 1   19 -8
13 Waldemar Jarmużek 11 29:172/5 40.02/4 50.04/9 44.41/1 100.0  1 1 4 1 1 9 2   1 4 -5
14 Jan Senkus 0 04:44            1   1       1       0 -4
15 Jakub Libera 14 35:434/4 100.01/2 50.05/6 83.33/6 50.01 6 7 4 1 5 5 6 1   23 -1
18 Maciej Grondys 10 35:215/9 55.60/1 0.05/10 50.00/1 0.01 7 8   4 2 1   2   13 -1
22 Dominik Kossowski 0 06:01   0/1 0.00/1 0.0                 1     0 3
23 Patryk Stankowski 7 21:082/7 28.61/3 33.33/10 30.0   1 1 2   2   1 1     2 -14
24 Michał Skrzypek DNP                                   
41 Jakub Nierodzik DNP                                   
Drużyna 3   3   1
Suma 71 200:00 20/41 48.8 7/18 38.9 27/59 45.8 10/19 52.6 8 27 35 14 12 15 27 15 4 2 69