UKS GIM 92 Ursynów Warszawa
69 : 75 21:15 | 17:21 | 18:15 | 13:24
Trefl 1LO Sopot
Finał - O 5 miejsce | 25.02.2017 12:30
Komisarz: Andrzej Przechowski

UKS GIM 92 Ursynów Warszawa

Trener: Marek Popiołek. Asystent: Andrzej Kierlewicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Adam Jęczmień 0 17:050/1 0.00/1 0.00/2 0.00/2 0.0  2 2 1 3 2 1     1 -2 -4
7 Wojciech Szpyrka 6 24:231/5 20.01/2 50.02/7 28.61/2 50.0  4 4 2 2 5 1 3   2 8 -11
13 Mateusz Rogucki 4 22:031/3 33.30/1 0.01/4 25.02/2 100.0  1 1 1 2 1 4 2     1 -12
15 Kacper Rogowski 2 04:581/1 100.0   1/1 100.0           1           2 3
17 Çağlar Çalişkan 24 31:594/8 50.02/5 40.06/13 46.210/12 83.31 4 5 1 1 9 4   1 1 18 -8
20 Michał Ścibiorek 16 30:523/7 42.92/4 50.05/11 45.54/4 100.0  2 2 2 1 2 1 1 1   15 -3
22 Sebastian Powierża 5 25:382/5 40.0   2/5 40.01/2 50.01 1 2   3 1 1       2 -8
27 Jakub Lewandowski 0 08:23                        2       -2 9
30 Dawid Bogusz 0 01:390/1 0.0   0/1 0.0                       -1 -1
34 Rafał Mikita 0 02:560/1 0.0   0/1 0.0     2 2   2   1       0 -3
36 Mikołaj Czyż 10 21:035/10 50.0   5/10 50.0   3 9 12 1 5 2 2 1 1   18 2
37 Kiryl Dziatczuk 2 09:010/1 0.0   0/1 0.02/4 50.02 1 3 1   2         3 6
Drużyna 3 1 4   1
Suma 69 200:00 17/43 39.5 5/13 38.5 22/56 39.3 20/28 71.4 10 27 37 9 20 24 18 7 3 4 62  

Trefl Sopot SA

Trener: Krzysztof Roszyk. Asystent: Janusz Kociołek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Łukasz Kolenda 15 16:474/6 66.71/5 20.05/11 45.54/6 66.71 2 3 3 2 3 2 1 1 1 13 10
6 Maksymilian Jakubek 0 12:250/1 0.0   0/1 0.0   1   1   3 1         0 -9
7 Sebastian Walda 0 04:070/1 0.00/3 0.00/4 0.0           1         1 -4 -2
9 Kacper Burczyk 3 19:411/3 33.30/1 0.01/4 25.01/1 100.02 4 6 2 4 4 2   1   7 9
11 Jakub Putra 7 16:482/3 66.71/3 33.33/6 50.0     1 1   1   2     1 3 -12
12 Maciej Żmudzki 0 08:010/1 0.0   0/1 0.0   1 1 2 1 1           2 -2
13 Patryk Jankowski 6 16:14   1/4 25.01/4 25.03/4 75.01 2 3 1 1 4 1 2     7 20
14 Ignacy Grochowski 2 17:521/3 33.30/1 0.01/4 25.0     4 4 1 2   1       3 -5
15 Tomasz Dylicki 0 19:060/2 0.00/3 0.00/5 0.0   1 2 3 1 3   1 1     -1 -2
23 Michał Kolenda 17 28:596/10 60.01/3 33.37/13 53.82/2 100.02 4 6 3 3 4 1 2 1   22 17
30 Damian Ciesielski 11 23:305/7 71.40/2 0.05/9 55.61/1 100.02 3 5 1 2 1 2   1   12 -1
55 Szymon Daszke 14 16:301/1 100.03/5 60.04/6 66.73/3 100.02 1 3   1 2 2 2     15 7
Drużyna 1 1 2    
Suma 75 200:00 20/38 52.6 7/30 23.3 27/68 39.7 14/17 82.4 14 25 39 13 24 19 14 8 4 3 79