MKS Polonia Warszawa
53 : 64 15:19 | 9:12 | 17:11 | 12:22
Energa PGK Słupsk
Ćwierćfinały - Grupa V | 09.04.2017 12:15
Komisarz: Igor Kucenko

MKS Polonia Warszawa

Trener: Dariusz Sworst. Asystent: Karol Gryko

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Michał Krasuski 9 27:282/8 25.01/7 14.33/15 20.02/4 50.02 4 6 6 3 5 3 5   1 9 4
8 Łukasz Łapiński 8 27:351/8 12.52/2 100.03/10 30.00/2 0.02 5 7 1 2 3 3 3   2 7 -10
9 Jakub Mendak DNP                                   
13 Bogdan Izrailewski 0 03:22                                0 -2
17 Artur Skowroński 9 28:132/2 100.01/4 25.03/6 50.02/3 66.71   1   3 2 1 1 1   7 -9
18 Radosław Wieteska 4 12:252/3 66.70/1 0.02/4 50.0     3 3       3 3     5 -1
21 Filip Drewniak 8 37:084/12 33.3   4/12 33.3   6   6 1 1   3 3 2   9 -12
23 Jakub Kajka 2 16:211/2 50.00/2 0.01/4 25.0   1   1       2 1     -1 -9
24 Patryk Atanowicz 5 17:232/7 28.6   2/7 28.61/1 100.0  2 2 1 3 3 2     2 1 -8
30 Rafał Banasiak 8 26:364/8 50.00/3 0.04/11 36.4   1 7 8 2 4 2 7 1   2 5 -4
32 Patryk Bąk DNP                                   
35 Daniel Majewski 0 03:290/1 0.0   0/1 0.0               1     1 -2 -4
Drużyna 1   1    
Suma 53 200:00 18/51 35.3 4/19 21.1 22/70 31.4 5/10 50 14 21 35 11 16 15 25 17 3 8 40  

STK Czarni PGK Słupsk

Trener: Daniel Orzechowski. Asystent: Robert Jakubiak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Szymon Danielewski 13 38:055/7 71.41/5 20.06/12 50.0   3 2 5 4 2 1 7 3     12 15
5 Mikołaj Chmura 0 00:47              1 1       2       -1 0
7 Patryk Jędro 0 00:47                                0 0
8 Filip Przybielski 0 00:47              1 1   1 1         1 0
9 Krystian Gładikowski 1 01:550/1 0.0   0/1 0.01/2 50.0          1 1   1   -1 -4
10 Maciej Rzechtalski DNP                                   
11 Andrzej Urban 7 39:133/4 75.00/5 0.03/9 33.31/1 100.0  1 1 2 2 1 2 3 1 1 6 11
12 Hubert Wyszkowski 26 39:132/9 22.27/15 46.79/24 37.51/2 50.01 18 19   2 8 4 3 5 1 33 11
13 Robert Ludwiczuk 10 32:582/3 66.72/8 25.04/11 36.4   2 1 3 4 5 2 7 2     5 8
14 Dawid Grodzki 0 08:47              2 2 2   1 3       1 -1
15 Leszek Góra 0 00:47                                0 0
16 Oskar Igliński 7 36:413/6 50.0   3/6 50.01/2 50.05 5 10   3 1 4 1 1 1 11 15
Drużyna 2 4 6   4
Suma 64 200:00 15/30 50 10/33 30.3 25/63 39.7 4/7 57.1 13 35 48 12 15 16 34 12 8 3 67