KS Stal Kosz Ostrów Wlkp.
87 : 76 21:21 | 23:24 | 23:22 | 20:9
Exact Systems Śląsk II Wrocław
Etap I - 4 kolejka | 26.10.2017 19:00
Sędziowie: Marcin Olejnik, Mikołaj Makowski | Komisarz: Wacław Woźniewski

KS Stal Ostrów Wlkp.

Trener: Mikołaj Czaja

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Tomasz Radzik DNP                                   
6 Krzysztof Spała 15 34:504/12 33.30/1 0.04/13 30.87/9 77.81 7 8 8 3 6 4 2   1 18 4
7 Piotr Zaworski DNP                                   
8 Łukasz Olejnik 8 14:161/2 50.02/3 66.73/5 60.0     4 4   1 1   1     11 3
9 Rafał Woźnicki DNP                                   
10 Przemysław Galewski 23 29:273/7 42.95/8 62.58/15 53.32/2 100.04   4 1 3 2 2 1     20 10
11 Łukasz Wojciechowski 4 29:132/5 40.00/2 0.02/7 28.6   2 2 4 7 5     4   1 14 16
12 Mikołaj Spała 2 29:351/7 14.30/3 0.01/10 10.0   2 5 7 4 2 3 2 1   1 3 0
13 Patryk Marek 7 26:213/4 75.00/2 0.03/6 50.01/1 100.01 2 3 3 1 3 1 1     10 13
14 Wojciech Żurawski 28 36:1711/16 68.8   11/16 68.86/11 54.54 5 9 2 2 7 1       28 9
15 Konrad Glapa DNP                                   
Drużyna 5 2 7   1
Suma 87 199:59 25/53 47.2 7/19 36.8 32/72 44.4 16/23 69.6 19 27 46 25 17 22 11 10   3 104  

Exact Systems Śląsk II Wrocław

Trener: Tomasz Jankowski. Asystent: Piotr Portas

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Tomasz Żeleźniak 12 31:393/4 75.02/5 40.05/9 55.6   2 4 6 1 1 1 1 2     16 1
4 Igor Kozłowski 2 07:111/1 100.0   1/1 100.0         1     3       0 0
5 Mateusz Czempiel 10 12:491/2 50.02/4 50.03/6 50.02/2 100.0        2 1 1 2     8 -8
13 Mikołaj Ratajczak 4 19:381/6 16.70/2 0.01/8 12.52/4 50.0  6 6 4 1 5         5 -2
15 Michał Sasik 6 24:083/3 100.0   3/3 100.0     1 1 2 2   1 1 1   10 -1
16 Mikołaj Barszcz 5 15:291/2 50.01/1 100.02/3 66.7   1   1   4       2   7 -12
18 Szymon Tomczak DNP                                   
19 Dominik Wilczek 12 28:191/3 33.33/8 37.54/11 36.41/2 50.01 4 5 1 4 1 2 1     9 -4
20 Karol Kutta 13 25:474/4 100.01/4 25.05/8 62.52/2 100.0  2 2 5 3 3 2 2     17 -11
21 Maksymilian Zagórski 2 12:011/3 33.3   1/3 33.3     1 1   4   1       0 -13
24 Sebastian Bożenko 10 23:012/4 50.02/3 66.74/7 57.1     1 1 2 1 6 3       7 -5
Drużyna 1 4 5    
Suma 76 200:02 18/32 56.3 11/27 40.7 29/59 49.2 7/10 70 5 23 28 16 22 17 14 8 3   79