Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie
52 : 64 12:19 | 15:20 | 4:6 | 21:19
Exact Systems Śląsk II Wrocław
Etap I - 6 kolejka | 22.10.2017 18:00
Sędziowie: Rajmund Lewiński, Paweł Janikowski | Komisarz: Janusz Baranowski

Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie

Trener: Adam Omelan. Asystent: Łukasz Bartnicki

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Mariusz Gnatowicz 2 17:131/2 50.0   1/2 50.00/1 0.0      3 4 2 2 1     2 -11
6 Robert Cieśla 0 04:18   0/1 0.00/1 0.0     1 1   1   1       -1 -6
8 Sławomir Dźwilewski 10 30:495/12 41.70/1 0.05/13 38.5   1 3 4 1 3 2 2 2   1 7 -3
9 Sebastian Beluch DNP                                   
10 Bartosz Zubik 0 27:090/5 0.0   0/5 0.0           1 1   3     -2 -5
11 Bartosz Wyrwas 0 05:47            1 3 4   1 1     1   5 -2
13 Karol Cidyło 0 06:420/1 0.0   0/1 0.0           1   1       -2 -6
14 Tomasz Giniewski 14 34:385/17 29.4   5/17 29.44/6 66.72 6 8 4 3 4 2   1   11 -8
15 Kacper Kowalski 9 14:514/8 50.0   4/8 50.01/2 50.0  2 2     2 1       5 -14
16 Patryk Garbaciak DNP                                   
17 Łukasz Malinowski 15 35:463/6 50.03/6 50.06/12 50.0   2 4 6 4 3   1 1     19 -4
21 Łukasz Bartnicki 2 22:470/3 0.0   0/3 0.02/2 100.0  4 4 2 5 1 1 2   2 6 -1
Drużyna 4 5 9   1
Suma 52 200:00 18/54 33.3 3/8 37.5 21/62 33.9 7/11 63.6 10 28 38 14 22 13 12 9 2 3 50  

Exact Systems Śląsk II Wrocław

Trener: Tomasz Jankowski. Asystent: Piotr Portas

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Tomasz Żeleźniak 9 25:340/3 0.02/4 50.02/7 28.63/4 75.0  6 6 2 1 3   1 1 1 13 1
6 Mateusz Stawiak 11 21:475/8 62.50/2 0.05/10 50.01/2 50.02 2 4 1 2 2 1 1     10 10
13 Mikołaj Ratajczak 4 15:331/2 50.00/1 0.01/3 33.32/2 100.0  6 6   1 1 2 1   1 7 8
15 Michał Sasik 4 25:262/4 50.0   2/4 50.0   5 8 13   2 2 2   2   15 7
16 Mikołaj Barszcz 0 11:080/1 0.0   0/1 0.0         1             0 6
18 Szymon Tomczak DNP                                   
19 Dominik Wilczek 8 24:432/2 100.01/6 16.73/8 37.51/2 50.01 2 3   2 3 3       2 13
20 Karol Kutta 14 23:162/5 40.01/5 20.03/10 30.07/9 77.81 1 2 3 2 7 2 1     9 8
21 Maksymilian Zagórski 1 19:100/2 0.00/1 0.00/3 0.01/2 50.01 2 3     2 3       -3 4
23 Jan Malesa 2 11:491/6 16.70/2 0.01/8 12.5   2 1 3         1     -1 3
24 Sebastian Bożenko 11 21:344/7 57.11/2 50.05/9 55.6     2 2 2 3 1 1 1     11 0
Drużyna 3 3 6    
Suma 64 200:00 17/40 42.5 5/23 21.7 22/63 34.9 15/21 71.4 15 33 48 9 13 21 14 6 3 2 63