71 : 98 20:22 | 7:33 | 25:24 | 19:19
POLOmarket Sportino Inowrocław
Etap I - 24. kolejka | 19.02.2011 17:00
Sędziowie: Sławomir Moszakowski, Jarosław Szwadowski, Adam Wierzman | Komisarz: Arkadiusz Zagrodnik

Victoria Górnik Wałbrzych

Trener: Arkadiusz Chlebda

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Marcin Kowalski 8 32:150/1 0.02/2 100.02/3 66.72/2 100.0      8 2 3 2       13 0
5 Jakub Kietliński 8 23:143/6 50.00/1 0.03/7 42.92/3 66.71 1 2 7 2 3 2 2   1 12 0
6 Marcin Wróbel 15 32:527/13 53.80/1 0.07/14 50.01/1 100.02 7 9   3 1 1 3 3   22 0
7 Damian Pieloch 4 11:581/4 25.00/2 0.01/6 16.72/2 100.0  2 2     2 1 2     2 0
8 Mateusz Nitsche 7 16:390/1 0.02/3 66.72/4 50.01/2 50.0  2 2   2 2 3 3     6 0
9 Bartłomiej Józefowicz 6 29:471/2 50.00/6 0.01/8 12.54/6 66.7  1 1 1 2 3 2 1     -2 0
11 Łukasz Muszyński 15 19:585/10 50.0   5/10 50.05/6 83.35 3 8   5 4 3 2 1 1 17 0
12 Adrian Stochmiałek 8 14:194/7 57.1   4/7 57.1   3 1 4     1 1       8 0
13 Łukasz Grzywa 0 12:000/3 0.0   0/3 0.0   3   3 1 5           1 0
16 Bartłomiej Ratajczak 0 06:580/1 0.0   0/1 0.0             1         -1 0
Drużyna          
Suma 71 200:00 21/48 43.8 4/15 26.7 25/63 39.7 17/22 77.3 14 17 31 17 21 20 15 13 4 2 78  

Sportino Inowrocław

Trener: Aleksander Krutikow. Asystent: Jakub Matuszczak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Paweł Mowlik 5 19:022/4 50.00/1 0.02/5 40.01/2 50.01 2 3 2 4 1   1   1 7 0
5 Hubert Wierzbicki 5 16:580/1 0.01/1 100.01/2 50.02/4 50.02 3 5 2 1 3 1 1   1 9 0
7 Krzysztof Jakóbczyk 6 19:463/4 75.00/1 0.03/5 60.0     1 1 7 3 3   4   1 16 0
9 Wojciech Żurawski 18 29:427/9 77.80/1 0.07/10 70.04/8 50.04 6 10   4 6 1 1     21 0
10 Łukasz Żytko 11 21:093/4 75.01/2 50.04/6 66.72/2 100.0  2 2 3 3 1 5 2     11 0
13 Tomasz Piotrkiewicz 13 22:363/4 75.02/3 66.75/7 71.41/1 100.03 1 4     1 3 2     14 0
14 Jacek Sulowski 13 20:582/4 50.03/5 60.05/9 55.60/2 0.0  1 1   1 3 1 2     9 0
16 Mikołaj Grod 4 12:182/2 100.0   2/2 100.0     1 1 1 2           6 0
18 Wojciech Kus 2 12:371/3 33.30/1 0.01/4 25.0   1 2 3 1 1   1   1 1 3 0
19 Aleksander Lichodzijewski 21 24:547/10 70.01/4 25.08/14 57.14/4 100.03 6 9   1 3 1   1   24 0
Drużyna          
Suma 98 200:00 30/45 66.7 8/19 42.1 38/64 59.4 14/23 60.9 14 25 39 16 20 21 13 13 2 4 120