Exact Systems Śląsk Wrocław
75 : 57 15:27 | 20:5 | 25:13 | 15:12
Trefl 1LO Sopot
Półfinały - Grupa III | 10.02.2018 17:30
Komisarz: Jerzy Morawiec

Exact Systems Śląsk Wrocław

Trener: Tomasz Jankowski. Asystent: Jacek Krzykała

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Jakub Musiał 16 25:585/7 71.40/5 0.05/12 41.76/6 100.0  2 2 2 2 6 2       11 20
6 Maksymilian Zagórski 8 24:101/8 12.51/2 50.02/10 20.03/4 75.0  3 3 1 3 4       1 3 5
10 Wołodymir Kwaszczuk DNP                                   
13 Mateusz Czempiel 0 04:000/1 0.0   0/1 0.0     1 1 1 1   1     1 0 -1
14 Aleks Żmijak 0 01:06                                0 -5
15 Szymon Tomczak 4 05:422/3 66.7   2/3 66.7   1 2 3   3 1 1   1   6 -9
18 Jan Malesa 13 23:416/9 66.70/3 0.06/12 50.01/1 100.01 2 3 2 3 6 1 2     13 18
22 Dominik Wilczek 8 27:381/2 50.02/6 33.33/8 37.5     3 3 2 1           8 20
23 Sebastian Bożenko 3 22:250/2 0.00/2 0.00/4 0.03/4 75.0  3 3   4 2 1 1     1 -3
26 Michał Sasik 12 27:356/7 85.7   6/7 85.70/2 0.06 8 14   2 2 1 2 2   26 29
30 Tomasz Żeleźniak 11 25:234/6 66.71/3 33.35/9 55.6   5 10 15 2 3 1 2     1 22 18
34 Igor Kozłowski 0 12:220/2 0.00/2 0.00/4 0.0   1   1 1 1   1       -3 -2
Drużyna 2 2 4    
Suma 75 200:00 25/47 53.2 4/23 17.4 29/70 41.4 13/17 76.5 16 36 52 11 23 22 10 5 3 3 87  

Trefl Sopot SA

Trener: Radosław Soja. Asystent: Janusz Kociołek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Michał Pawlak 0 01:06                  1             1 5
6 Jakub Putra 4 16:301/4 25.00/2 0.01/6 16.72/2 100.02 2 4   4 1 2     1 1 11
7 Sebastian Walda 8 30:563/7 42.90/2 0.03/9 33.32/5 40.02 2 4 3 3 5 5   1 1 2 -20
9 Kacper Burczyk 18 22:416/11 54.50/1 0.06/12 50.06/8 75.05 1 6   2 6 2 1 1 1 16 -9
10 Błażej Kulikowski 4 26:012/4 50.00/1 0.02/5 40.0   2 2 4   1 2     1   6 -19
11 Patryk Pułkotycki 2 24:440/5 0.00/6 0.00/11 0.02/2 100.01 4 5   2 1         -4 -20
13 Mateusz Kowalski DNP                                   
14 Dominik Groth 12 20:074/7 57.1   4/7 57.14/4 100.04 3 7   4 3 1       15 -8
15 Tomasz Dylicki 3 32:081/6 16.70/3 0.01/9 11.11/1 100.01 3 4 2 3 2   2     3 -18
23 Mateusz Zozuń DNP                                   
55 Szymon Daszke 6 25:461/7 14.31/5 20.02/12 16.71/2 50.0  5 5 1 3 3 2 1     0 -12
Drużyna 2 3 5   2
Suma 57 199:59 18/51 35.3 1/20 5 19/71 26.8 18/24 75 19 25 44 7 22 23 14 4 3 3 40