Górnik Trans.eu Wałbrzych
64 : 74 15:21 | 21:15 | 11:25 | 17:13
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
Etap I - 17 kolejka | 13.01.2019 19:00
Sędziowie: Tomasz Langowski, Filip Marek, Marcin Olejnik | Komisarz: Jerzy Maciek

Górnik Trans.eu Wałbrzych

Trener: Marcin Radomski. Asystent: Arkadiusz Chlebda

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Hubert Kruszczyński 11 26:433/4 75.01/5 20.04/9 44.42/2 100.01 2 3     3   1     10 -12
1 Jakub Der 4 10:460/1 0.01/3 33.31/4 25.01/2 50.0      1 2 1         1 1
2 Bartosz Kłyż DNP                                   
4 Damian Durski 8 21:101/3 33.32/4 50.03/7 42.9   1   1 1 1 1   1     7 4
5 Łukasz Makarczuk DNP                                   
6 Marcin Wróbel 7 26:231/8 12.50/3 0.01/11 9.15/6 83.37 1 8   2 6 1 1     4 -3
7 Rafał Glapiński 3 19:491/3 33.30/1 0.01/4 25.01/3 33.3  2 2 4 4 3 1 1     4 -14
9 Krzysztof Spała 4 20:111/3 33.30/2 0.01/5 20.02/6 33.31 4 5 3 2 4 1 1     4 4
11 Grzegorz Małecki 0 21:210/1 0.00/4 0.00/5 0.00/2 0.02 2 4 2 2 2 2       -3 -13
13 Tomasz Krzywdziński 9 22:403/6 50.01/2 50.04/8 50.0     5 5   5   1   1 1 10 -8
14 Marcin Jeziorowski DNP                                   
15 Bartłomiej Ratajczak 18 30:571/2 50.05/8 62.56/10 60.01/1 100.01 1 2 1 1 3   1     18 -9
Drużyna 2 2 4    
Suma 64 200:00 11/31 35.5 10/32 31.3 21/63 33.3 12/22 54.5 15 19 34 12 19 23 6 6 1 1 55  

STK Czarni Słupsk

Trener: Robert Jakubiak. Asystent: Mantas Cesnauskis

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Adrian Kordalski 11 35:103/6 50.01/3 33.34/9 44.42/2 100.02 5 7 6 1 1   1     20 8
5 Wojciech Jakubiak 12 34:122/3 66.72/6 33.34/9 44.42/2 100.0      2 5 1 2       7 16
7 Mikołaj Chmura DNP                                   
9 Łukasz Seweryn DNP                                   
10 Szymon Długosz 2 13:180/3 0.0   0/3 0.02/4 50.0  1 1   2 2 1     1 -3 -13
11 Piotr Powideł 2 11:011/2 50.0   1/2 50.0   1 2 3   1 1 2       2 -5
12 Hubert Wyszkowski 7 11:56   2/2 100.02/2 100.01/2 50.0  1 1   4 1 1       6 -9
14 Szymon Rduch 5 32:201/2 50.01/6 16.72/8 25.0     7 7 2 3 1 2 1     7 14
16 Damian Cechniak 20 26:427/8 87.5   7/8 87.56/10 60.05 6 11 3 3 10 2   1   28 23
29 Patryk Pełka 15 35:223/4 75.03/7 42.96/11 54.5   1 8 9 4 4 2 1 1     23 16
Drużyna 1 2 3   1
Suma 74 200:01 17/28 60.7 9/24 37.5 26/52 50 13/20 65 10 32 42 17 23 19 12 3 1 1 90