Górnik Trans.eu Wałbrzych

58-300 Wałbrzych, Wysockiego 11A
512574321, stowarzyszenie@gornik2010.pl

arena: Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, 58-304 Wałbrzych, ul. Ratuszowa 6
data przeciwko wynik pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval
c w % c w % c w % c w % a o s
2019-09-28 20:00 Timeout Polonia 1912 Leszno (w) 63 : 96 W 96 31 51 60.8 6 19 31.6 37 70 52.9 16 25 64.0 13 31 44 19 22 22 8 5 2 0 116
2019-10-16 19:30 Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) 66 : 81 W 81 16 42 38.1 13 27 48.1 29 69 42.0 10 17 58.8 13 27 40 18 21 14 10 7 6 2 95
2019-10-20 16:30 Biofarm Basket Poznań (d) 68 : 59 W 68 25 52 48.1 4 24 16.7 29 76 38.2 6 14 42.9 17 26 43 16 23 19 14 11 5 2 74
2019-10-26 18:00 KS Księżak Łowicz (w) 89 : 84 P 84 26 42 61.9 5 24 20.8 31 66 47.0 17 26 65.4 10 24 34 17 30 19 10 10 2 1 93
2019-11-02 17:30 Energa Kotwica Kołobrzeg (d) 76 : 74 W 76 19 40 47.5 7 23 30.4 26 63 41.3 17 23 73.9 10 28 38 19 21 19 14 10 1 0 87
2019-11-06 18:30 Pogoń Prudnik (w) 83 : 87 W 87 20 35 57.1 10 23 43.5 30 58 51.7 17 23 73.9 4 22 26 23 19 24 9 6 6 2 105
2019-11-09 17:00 Miasto Szkła Krosno (d) 86 : 80 W 86 15 40 37.5 11 40 27.5 26 80 32.5 23 33 69.7 15 36 51 21 30 28 14 11 2 3 93
2019-11-17 17:30 Weegree AZS Politechnika Opolska (w) 75 : 89 W 89 21 42 50.0 9 18 50.0 30 60 50.0 20 25 80.0 11 23 34 14 26 19 17 8 1 0 94
2019-11-24 16:00 WKK Wrocław (d) 80 : 82 P 80 25 55 45.5 7 20 35.0 32 75 42.7 9 15 60.0 15 24 39 23 21 19 10 8 4 5 95
2019-12-01 16:30 Rawlplug Sokół Łańcut (d) 82 : 76 W 82 19 38 50.0 6 21 28.6 25 59 42.4 26 38 68.4 13 26 39 19 29 28 20 8 1 0 83
2019-12-08 17:30 GKS Tychy (d) 77 : 57 W 77 17 36 47.2 12 30 40.0 29 66 43.9 7 12 58.3 10 22 32 24 24 18 9 11 2 1 95
2019-12-14 18:00 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk (w) 75 : 80 W 80 19 42 45.2 9 25 36.0 28 67 41.8 15 22 68.2 7 28 35 16 19 17 5 5 5 5 90
2019-12-21 18:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków (w) 79 : 82 W 82 24 41 58.5 5 16 31.3 29 57 50.9 19 29 65.5 10 22 32 14 20 25 18 9 5 2 86
2020-01-04 17:00 Timeout Polonia 1912 Leszno (d) 84 : 79 W 84 24 42 57.1 4 20 20.0 28 62 45.2 24 37 64.9 13 23 36 12 28 23 11 10 5 1 89
2020-01-22 18:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko (d) 90 : 86 W 90 16 35 45.7 11 23 47.8 27 58 46.6 25 38 65.8 11 24 35 17 27 26 13 8 5 2 98
2020-01-25 17:00 Biofarm Basket Poznań (w) 83 : 80 P 80 15 36 41.7 9 27 33.3 24 63 38.1 23 32 71.9 11 28 39 17 26 29 19 10 2 2 81
2020-02-02 16:30 KS Księżak Łowicz (d) 84 : 78 W 84 25 42 59.5 8 21 38.1 33 63 52.4 10 18 55.6 11 26 37 17 24 22 13 8 2 1 97
2020-02-08 18:00 Energa Kotwica Kołobrzeg (w) 77 : 72 P 72 14 34 41.2 10 27 37.0 24 61 39.3 14 20 70.0 7 22 29 11 20 16 13 6 4 2 66
2020-02-12 18:00 Pogoń Prudnik (d) 82 : 71 W 82 22 48 45.8 10 30 33.3 32 78 41.0 8 12 66.7 13 21 34 17 22 16 8 14 3 2 92
2020-02-16 18:00 Miasto Szkła Krosno (w) 94 : 78 P 78 16 36 44.4 8 25 32.0 24 61 39.3 22 26 84.6 6 13 19 12 16 24 8 10 0 3 70
2020-02-22 17:00 Weegree AZS Politechnika Opolska (d) 89 : 83 W 89 20 34 58.8 8 25 32.0 28 59 47.5 25 33 75.8 9 27 36 23 28 25 18 11 5 2 107
2020-03-01 18:00 WKK Wrocław (w) 65 : 78 W 78 23 47 48.9 5 24 20.8 28 71 39.4 17 21 81.0 10 34 44 17 25 18 14 9 2 2 89
2020-03-07 17:30 Rawlplug Sokół Łańcut (w) 78 : 81 W 81 22 38 57.9 8 20 40.0 30 58 51.7 13 20 65.0 10 24 34 21 26 21 19 10 6 3 98