WKS Śląsk II Wrocław - SKS Fulimpex Starogard Gdański
00
00
00
00
19.04.2024, godz. 20:00, Emocje TV
Wiadomości
Terminarz
Drużyny
Zawodnicy
Tabele
Statystyki
Multimedia
Aplikacja
Decka Pelplin
81
KKS Polonia Warszawa
82
06.04, 16:00
Emocje TV
06.04, 15:55
WKS Śląsk II Wrocław
92
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
75
06.04, 18:00
Emocje TV
06.04, 17:55
GKS Tychy
82
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
97
06.04, 20:00
Emocje TV
06.04, 19:55
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
93
MKKS Żak Koszalin
85
07.04, 14:00
Emocje TV
07.04, 13:55
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
76
HydroTruck Radom
75
07.04, 16:00
Emocje TV
07.04, 15:55
Miasto Szkła Krosno
85
Weegree AZS Politechnika Opolska
80
07.04, 18:00
Emocje TV
07.04, 17:55
AZS AGH Kraków
78
SKS Fulimpex Starogard Gdański
99
07.04, 20:00
Emocje TV
07.04, 19:55
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
68
Miasto Szkła Krosno
84
13.04, 18:00
Emocje TV
13.04, 17:55
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
103
WKK Active Hotel Wrocław
75
14.04, 18:00
Emocje TV
14.04, 17:55
Enea Basket Poznań
91
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
63
14.04, 18:00
Emocje TV
14.04, 17:55
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
105
Decka Pelplin
95
14.04, 18:00
Emocje TV
14.04, 17:55
KKS Polonia Warszawa
84
GKS Tychy
64
14.04, 18:00
Emocje TV
14.04, 17:55
Weegree AZS Politechnika Opolska
90
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
87
14.04, 18:00
Emocje TV
14.04, 17:55
HydroTruck Radom
95
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
88
14.04, 18:00
Emocje TV
14.04, 17:55
MKKS Żak Koszalin
78
SKS Fulimpex Starogard Gdański
102
14.04, 18:00
Emocje TV
14.04, 17:55
AZS AGH Kraków
75
WKS Śląsk II Wrocław
105
14.04, 18:00
Emocje TV
14.04, 17:55
WKS Śląsk II Wrocław
--
SKS Fulimpex Starogard Gdański
--
19.04, 20:00
Emocje TV
19.04, 19:55
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
--
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
--
20.04, 16:00
Emocje TV
20.04, 15:55
Miasto Szkła Krosno
--
GKS Tychy
--
20.04, 18:00
Emocje TV
20.04, 17:55
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
--
Weegree AZS Politechnika Opolska
--
20.04, 18:00
Emocje TV
20.04, 17:55
WKS Śląsk II Wrocław
--
SKS Fulimpex Starogard Gdański
--
20.04, 20:00
Emocje TV
20.04, 19:55
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
--
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
--
21.04, 16:00
Emocje TV
21.04, 15:55
Miasto Szkła Krosno
--
GKS Tychy
--
21.04, 18:00
Emocje TV
21.04, 17:55
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
--
Weegree AZS Politechnika Opolska
--
21.04, 18:00
Emocje TV
21.04, 17:55
Zawodnicy - Sezon 2008/2009
Wybierz sezon
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
A
B
C
D
E
F
G
H
J
K
L
Ł
M
N
O
P
R
S
Ś
T
U
W
Z
A
Adamczyk, Łukasz
Adamczyk, Paweł
Aleksandrowicz, Michał
Andrzejewski, Tomasz
B
Babiarz, Mirosław
Bach, Paweł
Bacik, Paweł
Bajer, Artur
Bal, Bartosz
Balawender, Jacek
Balcerzak, Sebastian
Baran, Michał
Bartosz, Mateusz
Bartoszewicz, Bartłomiej
Barycz, Janusz
Basiński, Radosław
Bąk, Łukasz
Bąk, Piotr
Berisha, Dardan
Bet, Adam
Biela, Sebastian
Bielak, Maciej
Bogdanowicz, Paweł
Briegmann, Tomasz
Brzozowski, Piotr
Buczyniak, Sławomir
Busz, Artur
Bzdyra, Tomasz
C
Celiński, Łukasz
Chodkiewicz, Marcin
Chromicz, Ireneusz
Chuchnowski, Jakub
Czech, Jakub
Czerwonka, Adrian
Czerwonka, Bartosz
Czubek, Dominik
D
Deja, Tomasz
Dębski, Karol
Dłoniak, Jakub
Dłuski, Jakub
Doliński, Zbigniew
Donigiewicz, Artur
Drelich, Kamil
Dryjański, Jakub
Dubiel, Bartosz
Dworak, Mateusz
E
Ecka, Marcin
F
Frankowski, Mirosław
G
Gabiński, Jakub
Gorczyca, Krzysztof
Grabowski, Przemysław
Grygiel, Artur
Grys, Łukasz
Grzesiński, Sebastian
Grzywocz, Paweł
H
Hajnsz, Przemysław
Hałas, Piotr
Hrycaniuk, Adam
J
Jagoda, Piotr
Jankowiak, Jędrzej
Jankowski, Michał
Jaworski, Łukasz
Józefowicz, Bartłomiej
Juniak, Szymon
Jurga, Adam
K
Kalinowski, Dariusz
Kalinowski, Jarosław
Kalinowski, Krzysztof
Kalski, Kryspin
Karwowski, Leszek
Kenig, Filip
Kietliński, Jakub
Kilian, Adam
Klima, Maciej
Klimek, Wojciech
Koczwara, Tomasz
Kok, Łukasz
Kolowca, Marcin
Kołacz, Dariusz
Konare, Brahima
Kostrzewski, Mateusz
Kowalski, Patryk
Koziński, Krzysztof
Krajewski, Kacper
Krajewski, Marcin
Krajewski, Michał
Krajniewski, Krzysztof
Krakowiak, Dawid
Krauze, Aleksander
Kromer, Kacper
Kruk, Grzegorz
Krupa, Bartosz
Kucharski, Michał
Kujawa, Tomasz
Kukuczka, Wojciech
Kulig, Damian
Kulikowski, Rafał
Kułyk, Michał
Kwiatkowski, Łukasz
L
Lewandowski, Przemysław
Lewicki, Artur
Lewicki, Michał
Lisewski, Adam
Ł
Łapeta, Adam
Łojko, Piotr
M
Malcherczyk, Marcin
Malczyk, Marcin
Malewski, Grzegorz
Malona, Przemysław
Małecki, Grzegorz
Marciniak, Michał
Marculewicz, Zbigniew
Markowicz, Mariusz
Matczak, Mariusz
Matuszewski, Marcin
Michalak, Michał
Mielczarek, Krzysztof
Mikuła, Łukasz
Milewski, Tomasz
Minciel, Paweł
Misiewicz, Andrzej
Miś, Piotr
Młynarski, Kacper
Mokros, Jarosław
Morawiec, Krzysztof
Mordzak, Grzegorz
Morkowski, Robert
Mroczek-Truskowski, Adrian
Mrówczyński, Artur
Mruczkowski, Mateusz
Musijowski, Michał
N
Niesobski, Łukasz
Niesobski, Rafał
Nogalski, Tomasz
Nowak, Tomasz
Nowakowski, Michał
O
Oczkowicz, Dariusz
Olczak, Paweł
Olejnik, Łukasz
Olszewski, Sławomir
Ożóg, Grzegorz
P
Pacocha, Łukasz
Pacocha, Robert
Pamuła, Piotr
Partyka, Rafał
Paszyn, Maciej
Paul, Łukasz
Pawlak, Jan
Pazdan, Piotr
Peciak, Andrzej
Pełka, Patryk
Piątek, Maciej
Piechowicz, Marek
Piechucki, Kamil
Piekarz, Marcin
Piotrkowski, Mariusz
Pisarczyk, Tomasz
Pisarczyk, Wojciech
Pluta, Piotr
Podolec, Paweł
Popiołek, Marek
Późniak, Przemysław
Prażmo, Sergiusz
Prostak, Tomasz
Pustelnik, Piotr
Puścizna, Łukasz
Pycia, Mateusz
Pydych, Paweł
R
Rabka, Michał
Raczek, Aleksander
Radwan, Grzegorz
Rajewicz, Rafał
Rapucha, Mariusz
Rogala, Adam
Rynkiewicz, Paweł
S
Salamonik, Marcin
Samiec, Krzysztof
Saran, Michał
Sarzało, Bartosz
Serwoński, Paweł
Sikora, Sławomir
Skrzypczak, Mateusz
Sobiło, Rafał
Sołtysiak, Grzegorz
Stech, Michał
Sterenga, Michał
Stolarek, Rafał
Sulima, Krzysztof
Suliński, Adrian
Szczepaniak, Bartłomiej
Szczypka, Łukasz
Szczytyński, Michał
Szepczyński, Grzegorz
Szewczyk, Dawid
Szpyrka, Jaromir
Szpyrka, Karol
Szurlej, Jaromir
Szybowicz, Grzegorz
Szymański, Roman
Ś
Śmigielski, Piotr
Śnieg, Tomasz
Środa, Marcin
Świętoński, Tomasz
T
Taberski, Grzegorz
Tarasewicz, Piotr
Trela, Igor
Trepka, Piotr
U
Ucinek, Piotr
Urbaniak, Rafał
Uriasz, Kamil
W
Warawko, Piotr
Weselak, Marcin
Wiekiera, Paweł
Wilczek, Łukasz
Wilczek, Marcel
Wilk, Adrian
Wilkusz, Daniel
Wilusz, Jarosław
Winiarski, Krzysztof
Wiśniewski, Łukasz
Włodarczyk, Tomasz
Wojdyła, Tomasz
Wojdyr, Piotr
Wojsz, Wojciech
Wołoszyn, Michał
Wosz, Krzysztof
Woźniak, Michał
Wójcik, Mariusz
Wróbel, Marcin
Wróbel, Marcin
Wysocki, Mirosław
Z
Zabielski, Arkadiusz
Zając, Bartosz
Zając, Tomasz
Zakrzewski, Kamil
Załucki, Jakub
Zamojski, Przemysław
Zawierucha, Grzegorz
Zieliński, Piotr
Zmarlak, Paweł
Zwolak, Sebastian
Zych, Krzysztof
Ta strona używa cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Wyrażam zgodę »
‹
›
×
×