AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice - GKS Tychy
00
00
00
00
29.03.2024, godz. 18:00, Emocje TV
Wiadomości
Terminarz
Drużyny
Zawodnicy
Tabele
Statystyki
Multimedia
Aplikacja
SKS Fulimpex Starogard Gdański
82
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
70
16.03, 18:00
Emocje TV
16.03, 17:55
Miasto Szkła Krosno
101
MKKS Żak Koszalin
69
16.03, 20:00
Emocje TV
16.03, 19:55
Enea Basket Poznań
90
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
76
16.03, 20:00
Emocje TV
16.03, 19:55
Decka Pelplin
67
Weegree AZS Politechnika Opolska
88
17.03, 14:00
Emocje TV
29.03, 13:55
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
97
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
96
17.03, 16:00
Emocje TV
17.03, 15:55
WKK Active Hotel Wrocław
99
KKS Polonia Warszawa
76
17.03, 18:00
Emocje TV
17.03, 17:55
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
87
WKS Śląsk II Wrocław
95
17.03, 20:00
Emocje TV
17.03, 19:55
WKK Active Hotel Wrocław
80
MKKS Żak Koszalin
84
20.03, 17:00
Emocje TV
20.03, 16:55
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
86
AZS AGH Kraków
60
20.03, 19:00
Emocje TV
20.03, 18:55
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
100
Decka Pelplin
85
22.03, 18:00
Emocje TV
22.03, 17:55
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
86
Enea Basket Poznań
65
22.03, 19:00
Emocje TV
22.03, 18:55
Niedźwiadki Chemart Przemyśl
77
WKK Active Hotel Wrocław
50
23.03, 16:00
Emocje TV
23.03, 15:55
HydroTruck Radom
73
Miasto Szkła Krosno
74
23.03, 18:00
Emocje TV
23.03, 17:55
AZS AGH Kraków
96
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
80
23.03, 20:00
Emocje TV
23.03, 19:55
KKS Polonia Warszawa
95
MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód
73
24.03, 16:00
Emocje TV
24.03, 15:55
Weegree AZS Politechnika Opolska
81
GKS Tychy
72
24.03, 18:00
Emocje TV
24.03, 17:55
SKS Fulimpex Starogard Gdański
99
WKS Śląsk II Wrocław
70
24.03, 20:00
Emocje TV
24.03, 19:55
Decka Pelplin
81
WKS Śląsk II Wrocław
93
25.03, 17:00
Emocje TV
25.03, 16:55
MKKS Żak Koszalin
80
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
88
27.03, 19:00
Emocje TV
27.03, 18:55
Enea Basket Poznań
93
Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg
98
27.03, 20:00
Emocje TV
27.03, 19:55
HydroTruck Radom
78
WKK Active Hotel Wrocław
63
27.03, 20:00
Emocje TV
27.03, 19:55
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
--
GKS Tychy
--
29.03, 18:00
Emocje TV
29.03, 17:55
SKS Fulimpex Starogard Gdański
--
Decka Pelplin
--
29.03, 19:00
Emocje TV
29.03, 18:55
WKK Active Hotel Wrocław
--
Enea Basket Poznań
--
05.04, 20:00
Emocje TV
05.04, 19:55
Zawodnicy - Sezon 2015/2016
Wybierz sezon
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
R
S
T
W
Z
Ż
A
Adamczewski, Dawid
Aleksandrowicz, Michał
Andrzejewski, Tomasz
B
Bajtus, Patryk
Bal, Mateusz
Balawender, Jacek
Baran, Michał
Barszczyk, Adrian
Bartkowiak, Jarosław
Barycz, Wojciech
Basiński, Radosław
Berdzik, Bartłomiej
Biel, Arkadiusz
Bienioszek, Marek
Bierwagen, Mateusz
Bigus, Rafał
Bluma, Marcin
Bodych, Łukasz
Bodych, Paweł
Bodziński, Tomasz
Bogdanowicz, Paweł
Bojanowski, Maciej
Bojko, Bartłomiej
Bonarek, Łukasz
Bortliczek, Mateusz
Bożenko, Sebastian
Braszka, Dawid
Brenk, Adam
Bręk, Dawid
Bręk, Mateusz
Buszta, Patryk
Bzdyra, Tomasz
C
Cechniak, Damian
Cetnar, Robert
Chmielarz, Krzysztof
Cichoń, Adam
Czajkowski, Kamil
Czerwonka, Bartosz
Czosnowski, Kamil
Czyżnielewski, Filip
D
Deja, Tomasz
Dłuski, Jakub
Dusiło, Sebastian
Dziemba, Marceli
E
Ecka, Marcin
F
Fatz, Mateusz
Fenrych, Jakub
Filipiak, Aleksander
Fiszer, Jakub
Fortuna, Tomasz
Fraś, Wojciech
Frąckowiak, Wojciech
G
Galewski, Przemysław
Gos, Mateusz
Gospodarek, Patryk
Grod, Mikołaj
Gruszczyński, Dawid
Grygiel, Artur
Grzegorzewski, Łukasz
Gworek, Przemysław
H
Hajnsz, Przemysław
Hałas, Piotr
I
Inglot, Adrian
J
Jakóbczyk, Krzysztof
Jakubiak, Wojciech
Janiak, Damian
Janicki, Tomasz
Janik, Roman
Jankowski, Grzegorz
Jasiński, Patryk
Jaworski, Szymon
Jeszke, Damian
Józefowski, Dawid
Józefów, Mateusz
K
Kapturski, Konrad
Klima, Maciej
Klimek, Bartosz
Kolenda, Jarosław
Kołakowski, Dawid
Kołakowski, Filip
Kołodziński, Dawid
Konsek, Piotr
Kopycki, Paweł
Kordalski, Adrian
Korólczyk, Daniel
Kosiński, Marcin
Koszuta, Jerzy
Kowalewski, Marcin
Kowalski, Marcin
Kozak, Michał
Koziorowicz, Konrad
Kozłowski, Krzysztof
Krajniewski, Krzysztof
Krakowczyk, Maciej
Krawiec, Michał
Kucia, Szymon
Kujon, Norbert
Kukiełka, Grzegorz
Kulikowski, Rafał
Kulon, Maksym
Kulon, Norbert
Kurdubski, Krzysztof
Kurpisz, Mikołaj
Kutta, Karol
L
Laydych, Sebastian
Leszczyński, Karol
Leszczyński, Maciej
Leszczyński, Wojciech
Lewandowski, Paweł
Linowski, Adam
Lipiński, Michał
Ł
Łucka, Piotr
M
Maciejewski, Kamil
Madziar, Tomasz
Malewski, Grzegorz
Malona, Przemysław
Małgorzaciak, Filip
Markowicz, Mariusz
Mazur, Hubert
Metelski, Adam
Michalik, Szymon
Michałek, Karol
Migała, Mateusz
Moczulski, Mateusz
Mołdawa, Adam
Morawiec, Dawid
Mordzak, Grzegorz
Mroczek-Truskowski, Adrian
Mróz, Paweł
Musiał, Jakub
Musijowski, Michał
Muskała, Maciej
N
Nędzi, Marcin
Nowak, Kamil
Nowakowski, Tomasz
Nowerski, Patryk
O
Oczkowicz, Dariusz
Olczak, Paweł
Ornoch, Bartłomiej
Orpel, Błażej
Osiński, Wojciech
P
Pabian, Hubert
Pabianek, Artur
Pacocha, Łukasz
Parszewski, Maciej
Parzych, Adam
Paszkiewicz, Andrzej
Paul, Łukasz
Pawlak, Bartłomiej
Pełka, Patryk
Piechowicz, Marek
Pieloch, Damian
Piotrkowski, Mariusz
Pisarczyk, Tomasz
Pisarczyk, Wojciech
Piszczek, Maciej
Pluta, Piotr
Płatek, Mateusz
Pławucki, Marcin
Pochocki, Bartosz
Podulka, Grzegorz
Pruefer, Filip
Przyborowski, Patryk
Przybylski, Kacper
Put, Filip
Pytyś, Karol
R
Raczyński, Maciej
Radwański, Czesław
Radwański, Kacper
Rajewicz, Rafał
Rak, Hubert
Ratajczak, Łukasz
Rduch, Szymon
Robak, Paweł
Robak, Piotr
Rybakowski, Michał
Ryżek, Szymon
S
Sadło, Michał
Sanny, Marc-Oscar
Sasik, Michał
Sawicki, Michał
Schenk, Jakub
Senski, Radosław
Simon, Jakub
Skiba, Jakub
Słupiński, Dawid
Smorawiński, Tomasz
Sobiło, Rafał
Sobuta, Łukasz
Soczewski, Arkadiusz
Sroczyński, Seweryn
Stachowiak, Aleksander
Stalicki, Kacper
Stanios, Jakub
Stankowski, Patryk
Stawiak, Mateusz
Stawowski, Bartosz
Stefanowicz, Jacek
Stępień, Tomasz
Stępkowski, Mateusz
Stokłosa, Marcin
Stopierzyński, Mikołaj
Struski, Filip
Sulima, Kamil
Szczypka, Łukasz
Szpyrka, Karol
Szumełda-Krzycki, Marek
Szwed, Mateusz
Szydłowski, Michał
Szymański, Paweł
Szymczak, Damian
Szymkiewicz, Daniel
Szyttenholm, Dorian
T
Tarczyk, Tomasz
Tokarski, Damian
Trybański, Cezary
W
Wardziński, Łukasz
Warmiak, Maciej
Wątroba, Wojciech
Weiss, Michał
Weres, Aaron
Wieloch, Piotr
Wierzbicki, Hubert
Wilczek, Dominik
Wilczek, Łukasz
Wilczek, Marcel
Włodarczyk, Artur
Włodarczyk, Tomasz
Wnętrzak, Artur
Wojciechowski, Rafał
Wojdyła, Tomasz
Wrona, Przemysław
Wróbel, Tomasz
Wróblewski, Bartłomiej
Wyka, Dariusz
Wysocki, Olaf
Z
Zagórski, Maksymilian
Załucki, Jakub
Zegzuła, Filip
Zub, Wojciech
Zwęgliński, Mateusz
Ż
Żeleźniak, Tomasz
Żytko, Łukasz
Ta strona używa cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Wyrażam zgodę »
‹
›
×
×