Pogoń Prudnik
58 : 56 15:19 | 18:10 | 11:13 | 14:14
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Etap I - 1 kolejka | 27.09.2020 17:30
Sędziowie: Marek Czernek, Mirosław Wysocki, Mateusz Wawrzyński | Komisarz: Sławomir Benek

Pogoń Prudnik

Trener: Tomasz Michalak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Karol Kutta 8 32:083/7 42.90/4 0.03/11 27.32/4 50.03 6 9 6 2 6 2 2   1 13 7
6 Patryk Kociuga DNP                                   
7 Stanferd Sanny 6 28:56   2/4 50.02/4 50.0     4 4 2 3 1 3 2     9 -6
8 Marcel Kapuściński 0 04:26   0/1 0.00/1 0.0     1 1           1   1 7
10 Wojciech Pisarczyk 8 22:281/1 100.00/2 0.01/3 33.36/6 100.0  2 2 1 5 4 4       5 3
11 Grzegorz Mordzak 8 27:522/7 28.61/2 50.03/9 33.31/2 50.0  3 3 5 3 2   1     10 -7
12 Adrian Mroczek-Truskowski 2 22:17   0/5 0.00/5 0.02/4 50.0  6 6 5 1 3 2 1     5 -2
14 Tomasz Nowakowski 20 35:347/12 58.32/3 66.79/15 60.0   1 10 11   1   1 1 1   26 -5
21 Tomasz Madziar 3 15:351/1 100.00/1 0.01/2 50.01/2 50.01 2 3   5 2 2   1   3 5
30 Maksymilian Motel 0 02:080/1 0.0   0/1 0.0   1   1               0 1
32 Patryk Garwol 3 08:36   1/1 100.01/1 100.0           1   2       1 7
Drużyna   1 1   1
Suma 58 200:00 14/29 48.3 6/23 26.1 20/52 38.5 12/18 66.7 6 35 41 19 21 18 17 7 3 1 73  

Elektrobud-Investment ZB Pruszków

Trener: Andrzej Kierlewicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Adrian Suliński 0 22:250/2 0.00/5 0.00/7 0.0   1   1 3 4 1       1 -3 -4
5 Michał Kierlewicz 15 32:262/7 28.62/4 50.04/11 36.45/6 83.3  7 7 8 2 5 3 2     21 3
6 Kamil Czosnowski 3 10:220/1 0.01/2 50.01/3 33.3     1 1   3         1 2 -6
7 January Sobczak 0 27:560/3 0.00/4 0.00/7 0.0     2 2 5 1   3 2   1 -1 4
8 Bartosz Proczek DNP                                   
10 Roman Janik 3 25:191/4 25.00/2 0.01/6 16.71/2 50.0  1 1 2 2 2 3 1     -2 -7
11 Maciej Czemerys 0 06:04   0/2 0.00/2 0.0     1 1     1 1       -2 0
12 Filip Drewniak 0 00:10                                0 0
14 Krystian Tyszka 15 34:525/6 83.31/5 20.06/11 54.52/4 50.02 5 7   3 5 1 1     15 0
15 Mateusz Szwed 19 31:568/9 88.90/4 0.08/13 61.53/5 60.04 5 9   1 6 1 2 1   23 0
16 Fryderyk Dalkowski DNP                                   
17 Jakub Pawlak 1 08:300/2 0.0   0/2 0.01/2 50.0  1 1   2 1         -1 0
Drużyna 3 4 7   1
Suma 56 200:00 16/34 47.1 4/28 14.3 20/62 32.3 12/19 63.2 10 27 37 18 18 21 13 8 1 3 52  
  Pogoń Prudnik Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Punkty ze strat 7 10
Punkty w "pomalowanym" 22 (11/20) 55 32 (16/30) 53.3
Punkty drugiej szansy 2 8
Punkty szybkiego ataku 8 12
Punkty z ławki 14 4
  Pogoń Prudnik Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Najwyższe prowadzenie 8 (40-32) 13 (2-15)
Najwyższa seria punktowa 8 (15-16) 9 (0-9)
Zmiany prowadzenia 3
Remisy 4
Czas na prowadzeniu 22:25 16:01