Górnik Trans.eu Wałbrzych

58-300 Wałbrzych, Wysockiego 11A
512574321, stowarzyszenie@gornik2010.pl

arena: Hala Widowiskowo-Sportowa Aqua Zdrój, 58-304 Wałbrzych, ul. Ratuszowa 6
data przeciwko wynik pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval
c w % c w % c w % c w % a o s
2020-09-26 18:30 Energa Kotwica Kołobrzeg (w) 85 : 91 W 91 27 43 62.8 7 28 25.0 34 71 47.9 16 27 59.3 7 26 33 17 17 24 7 8 1 1 95
2020-10-03 17:30 Weegree AZS Politechnika Opolska (w) 73 : 78 W 78 19 46 41.3 9 27 33.3 28 73 38.4 13 21 61.9 12 21 33 19 17 19 10 9 1 7 77
2020-10-10 17:00 TS Wisła Chemart Kraków (d) 91 : 79 W 91 25 56 44.6 8 19 42.1 33 75 44.0 17 29 58.6 19 26 45 17 20 23 12 14 3 4 104
2020-10-14 18:00 WKK Wrocław (w) 75 : 70 P 70 20 48 41.7 5 24 20.8 25 72 34.7 15 26 57.7 12 28 40 9 24 22 15 12 5 8 63
2020-10-17 17:00 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk (d) 90 : 69 W 90 24 43 55.8 7 23 30.4 31 66 47.0 21 31 67.7 9 30 39 17 23 21 9 5 5 3 102
2020-10-31 18:00 KS Księżak Łowicz (w) 93 : 81 P 81 24 52 46.2 5 19 26.3 29 71 40.8 18 27 66.7 11 24 35 18 27 24 9 6 2 4 82
2020-11-07 17:30 Rawlplug Sokół Łańcut (w) 102 : 108 W 108 36 62 58.1 2 19 10.5 38 81 46.9 30 36 83.3 16 35 51 15 30 32 13 11 3 3 126
2020-11-11 16:00 GKS Tychy (d) 84 : 68 W 84 23 42 54.8 8 24 33.3 31 66 47.0 14 23 60.9 11 30 41 19 22 22 11 4 2 2 95
2020-11-14 17:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko (w) 70 : 82 W 82 32 55 58.2 3 15 20.0 35 70 50.0 9 13 69.2 11 23 34 17 22 15 11 12 6 0 101
2020-11-20 19:45 TBS Śląsk II Wrocław (d) 77 : 70 W 77 23 48 47.9 4 18 22.2 27 66 40.9 19 24 79.2 17 26 43 11 20 25 17 7 4 3 81
2020-11-25 18:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków (w) 58 : 80 W 80 21 46 45.7 5 16 31.3 26 62 41.9 23 28 82.1 11 28 39 9 23 23 9 2 2 2 82
2020-11-28 17:30 Pogoń Prudnik (w) 90 : 95 W 95 29 46 63.0 5 17 29.4 34 63 54.0 22 31 71.0 14 16 30 22 28 23 13 8 5 3 109
2020-12-05 17:00 Miasto Szkła Krosno (d) 97 : 68 W 97 19 39 48.7 14 30 46.7 33 69 47.8 17 26 65.4 14 34 48 23 26 25 15 6 2 3 116
2020-12-12 17:00 Decka Pelplin (w) 72 : 95 W 95 23 42 54.8 12 35 34.3 35 77 45.5 13 20 65.0 14 29 43 22 20 20 9 6 4 5 112
2020-12-20 16:00 Dziki Warszawa (d) 77 : 63 W 77 25 47 53.2 4 15 26.7 29 62 46.8 15 25 60.0 12 24 36 20 24 23 12 11 2 3 91
2021-01-02 17:00 Energa Kotwica Kołobrzeg (d) 88 : 79 W 88 21 36 58.3 12 26 46.2 33 62 53.2 10 12 83.3 9 31 40 25 22 19 15 6 3 1 116
2021-01-09 17:00 Weegree AZS Politechnika Opolska (d) 69 : 59 W 69 22 38 57.9 3 28 10.7 25 66 37.9 16 25 64.0 9 25 34 16 29 22 14 8 4 5 67
2021-01-16 18:00 TS Wisła Chemart Kraków (w) 80 : 77 P 77 23 41 56.1 4 20 20.0 27 61 44.3 19 26 73.1 6 24 30 14 27 24 11 5 1 2 75
2021-01-20 17:00 WKK Wrocław (d) 90 : 95 P 90 25 62 40.3 9 25 36.0 34 87 39.1 13 20 65.0 13 38 51 18 21 18 9 3 4 5 97
2021-01-23 18:00 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk (w) 86 : 76 P 76 20 59 33.9 8 18 44.4 28 77 36.4 12 12 100.0 9 37 46 16 21 20 15 3 1 4 78
2021-01-30 17:00 Elektrobud-Investment ZB Pruszków (d) 69 : 56 W 69 17 42 40.5 8 21 38.1 25 63 39.7 11 14 78.6 9 26 35 13 22 18 11 4 2 1 71
2021-02-06 18:00 KS Księżak Łowicz (d) 98 : 74 W 98 28 46 60.9 11 29 37.9 39 75 52.0 9 13 69.2 15 25 40 20 20 17 9 12 1 1 122
2021-02-13 17:00 Rawlplug Sokół Łańcut (d) 73 : 70 W 73 23 46 50.0 7 17 41.2 30 63 47.6 6 13 46.2 3 30 33 11 22 17 12 9 1 4 75
2021-02-27 18:00 Zetkama Doral Nysa Kłodzko (d) 95 : 64 W 95 25 43 58.1 9 20 45.0 34 63 54.0 18 28 64.3 16 23 39 20 17 21 18 14 3 2 114
2021-03-05 20:00 TBS Śląsk II Wrocław (w) 57 : 69 W 69 18 44 40.9 5 14 35.7 23 58 39.7 18 26 69.2 10 35 45 13 21 20 18 8 6 6 80
2021-03-10 19:00 GKS Tychy (w) 75 : 88 W 88 23 45 51.1 6 23 26.1 29 68 42.6 24 30 80.0 12 27 39 10 20 27 7 6 3 4 94
2021-03-13 18:00 Pogoń Prudnik (d) 84 : 70 W 84 15 38 39.5 13 32 40.6 28 70 40.0 15 28 53.6 19 27 46 21 20 22 11 6 4 2 95
2021-03-21 17:00 Miasto Szkła Krosno (w) 67 : 87 W 87 26 42 61.9 7 19 36.8 33 61 54.1 14 27 51.9 6 23 29 13 19 26 11 12 1 0 90
2021-03-27 17:00 Decka Pelplin (d) 93 : 87 W 93 18 40 45.0 12 29 41.4 30 69 43.5 21 31 67.7 11 23 34 23 27 24 12 11 3 2 103
2021-03-31 18:00 Dziki Warszawa (w) 67 : 96 W 96 27 45 60.0 10 25 40.0 37 70 52.9 12 20 60.0 8 34 42 23 15 21 12 9 3 6 120
2021-04-10 17:00 Weegree AZS Politechnika Opolska (d) 103 : 67 W 103 27 40 67.5 13 31 41.9 40 71 56.3 10 15 66.7 8 26 34 26 24 19 9 11 4 2 133
2021-04-11 17:00 Weegree AZS Politechnika Opolska (d) 88 : 84 W 88 21 34 61.8 8 32 25.0 29 66 43.9 22 32 68.8 11 24 35 19 24 26 12 7 3 2 93
2021-04-18 11:00 Weegree AZS Politechnika Opolska (w) 86 : 84 P 84 27 44 61.4 4 25 16.0 31 69 44.9 18 28 64.3 9 26 35 24 27 24 10 9 2 4 96
2021-04-19 19:00 Weegree AZS Politechnika Opolska (w) 81 : 99 W 99 24 38 63.2 10 26 38.5 34 64 53.1 21 33 63.6 11 24 35 22 25 30 7 5 2 1 114
2021-04-24 17:00 WKK Wrocław (d) 63 : 83 P 63 23 51 45.1 1 21 4.8 24 72 33.3 14 19 73.7 10 29 39 14 21 18 11 11 4 3 67
2021-04-25 17:00 WKK Wrocław (d) 88 : 66 W 88 28 51 54.9 4 16 25.0 32 67 47.8 20 23 87.0 12 31 43 26 20 18 15 7 2 0 113
2021-05-01 18:00 WKK Wrocław (w) 93 : 95 W 95 19 40 47.5 6 13 46.2 25 53 47.2 39 48 81.3 6 27 33 18 28 35 9 6 6 1 112
2021-05-02 18:00 WKK Wrocław (w) 78 : 74 P 74 22 48 45.8 6 22 27.3 28 70 40.0 12 15 80.0 14 22 36 17 25 19 10 8 3 6 83
2021-05-05 18:30 WKK Wrocław (d) 89 : 70 W 89 24 44 54.5 10 25 40.0 34 69 49.3 11 20 55.0 8 29 37 15 20 19 12 8 4 1 97
2021-05-08 18:00 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk (w) 67 : 79 W 79 28 54 51.9 6 16 37.5 34 70 48.6 5 12 41.7 10 26 36 14 21 18 10 7 3 5 86
2021-05-09 18:00 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk (w) 105 : 44 P 44 11 41 26.8 3 21 14.3 14 62 22.6 13 20 65.0 7 18 25 9 19 22 19 6 2 5 12
2021-05-15 19:00 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk (d) 77 : 74 W 77 17 39 43.6 8 18 44.4 25 57 43.9 19 32 59.4 13 25 38 14 20 25 14 9 1 4 80
2021-05-16 17:00 Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk (d) 52 : 76 P 52 13 43 30.2 5 21 23.8 18 64 28.1 11 18 61.1 13 17 30 10 24 19 13 5 2 2 33