1. kolejka

Asseco Prokom 2 Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza II 25.09.2010 15:30
25.09.2010 15:30
91:68
Spójnia Stargard - AZS Radex Szczecin 25.09.2010 17:00
25.09.2010 17:00
76:87
PTG Sokół Łańcut - Sportino Inowrocław 25.09.2010 17:30
25.09.2010 17:30
69:64
SKK Siedlce - GKS Tychy 25.09.2010 18:00
25.09.2010 18:00
45:68
Enea Astoria Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawska 25.09.2010 18:00
25.09.2010 18:00
65:75
Pszczółka Start Lublin - Victoria Górnik Wałbrzych 25.09.2010 19:00
25.09.2010 19:00
75:74
Polonia 2011 - ŁKS Łódź 26.09.2010 16:00
26.09.2010 16:00
56:87
HydroTruck Radom - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 26.09.2010 19:00
26.09.2010 19:00
98:55

2. kolejka

AZS Politechnika Warszawska - Pszczółka Start Lublin 02.10.2010 13:00
02.10.2010 13:00
76:67
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - ŁKS Łódź 02.10.2010 16:00
02.10.2010 16:00
75:65
Victoria Górnik Wałbrzych - SKK Siedlce 02.10.2010 17:30
02.10.2010 17:30
82:73
GKS Tychy - Asseco Prokom 2 Gdynia 02.10.2010 18:00
02.10.2010 18:00
77:81
AZS Radex Szczecin - Polonia 2011 02.10.2010 18:00
02.10.2010 18:00
107:108
Sportino Inowrocław - Spójnia Stargard 02.10.2010 18:00
02.10.2010 18:00
58:56
HydroTruck Radom - Enea Astoria Bydgoszcz 02.10.2010 19:00
02.10.2010 19:00
80:71
MKS Dąbrowa Górnicza II - PTG Sokół Łańcut 03.10.2010 18:00
03.10.2010 18:00
58:76

3. kolejka

Polonia 2011 - Sportino Inowrocław 06.10.2010 15:00
06.10.2010 15:00
60:77
Asseco Prokom 2 Gdynia - Victoria Górnik Wałbrzych 06.10.2010 15:30
06.10.2010 15:30
105:71
Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza II 06.10.2010 18:00
06.10.2010 18:00
52:61
PTG Sokół Łańcut - GKS Tychy 06.10.2010 18:00
06.10.2010 18:00
70:59
AZS Radex Szczecin - ŁKS Łódź 06.10.2010 18:00
06.10.2010 18:00
88:76
Enea Astoria Bydgoszcz - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 06.10.2010 19:00
06.10.2010 19:00
62:69
Pszczółka Start Lublin - HydroTruck Radom 06.10.2010 19:00
06.10.2010 19:00
51:59
SKK Siedlce - AZS Politechnika Warszawska 06.10.2010 20:00
06.10.2010 20:00
50:67

4. kolejka

GKS Tychy - Spójnia Stargard 09.10.2010 18:00
09.10.2010 18:00
79:61
MKS Dąbrowa Górnicza II - Polonia 2011 09.10.2010 18:00
09.10.2010 18:00
91:57
AZS Politechnika Warszawska - Asseco Prokom 2 Gdynia 10.10.2010 16:00
10.10.2010 16:00
75:69
Victoria Górnik Wałbrzych - PTG Sokół Łańcut 10.10.2010 17:00
10.10.2010 17:00
68:75
HydroTruck Radom - SKK Siedlce 10.10.2010 18:00
10.10.2010 18:00
68:60
Enea Astoria Bydgoszcz - Pszczółka Start Lublin 10.10.2010 18:00
10.10.2010 18:00
66:67
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - AZS Radex Szczecin 10.10.2010 19:00
10.10.2010 19:00
70:62
Sportino Inowrocław - ŁKS Łódź 11.10.2010 19:00
11.10.2010 19:00
60:53

5. kolejka

Polonia 2011 - GKS Tychy 16.10.2010 15:00
16.10.2010 15:00
35:80
Asseco Prokom 2 Gdynia - HydroTruck Radom 16.10.2010 16:00
16.10.2010 16:00
68:70
Spójnia Stargard - Victoria Górnik Wałbrzych 16.10.2010 17:00
16.10.2010 17:00
99:62
PTG Sokół Łańcut - AZS Politechnika Warszawska 16.10.2010 17:30
16.10.2010 17:30
75:78
ŁKS Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza II 16.10.2010 18:00
16.10.2010 18:00
69:73
SKK Siedlce - Enea Astoria Bydgoszcz 16.10.2010 18:00
16.10.2010 18:00
60:59
AZS Radex Szczecin - Sportino Inowrocław 16.10.2010 18:00
16.10.2010 18:00
82:83
Pszczółka Start Lublin - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 16.10.2010 19:00
16.10.2010 19:00
79:88

6. kolejka

AZS Politechnika Warszawska - Spójnia Stargard 23.10.2010 15:00
23.10.2010 15:00
77:68
GKS Tychy - ŁKS Łódź 23.10.2010 18:00
23.10.2010 18:00
64:75
MKS Dąbrowa Górnicza II - AZS Radex Szczecin 23.10.2010 18:00
23.10.2010 18:00
77:71
Enea Astoria Bydgoszcz - Asseco Prokom 2 Gdynia 23.10.2010 19:00
23.10.2010 19:00
48:68
Pszczółka Start Lublin - SKK Siedlce 23.10.2010 19:00
23.10.2010 19:00
61:63
Victoria Górnik Wałbrzych - Polonia 2011 24.10.2010 17:00
24.10.2010 17:00
78:70
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Sportino Inowrocław 24.10.2010 18:00
24.10.2010 18:00
69:76
HydroTruck Radom - PTG Sokół Łańcut 24.10.2010 18:00
24.10.2010 18:00
62:74

7. kolejka

Asseco Prokom 2 Gdynia - Pszczółka Start Lublin 27.10.2010 15:30
27.10.2010 15:30
107:53
Polonia 2011 - AZS Politechnika Warszawska 27.10.2010 17:30
27.10.2010 17:30
79:85
PTG Sokół Łańcut - Enea Astoria Bydgoszcz 27.10.2010 18:00
27.10.2010 18:00
94:65
Spójnia Stargard - HydroTruck Radom 27.10.2010 18:00
27.10.2010 18:00
57:71
Sportino Inowrocław - MKS Dąbrowa Górnicza II 27.10.2010 18:00
27.10.2010 18:00
65:57
AZS Radex Szczecin - GKS Tychy 27.10.2010 18:00
27.10.2010 18:00
83:75
ŁKS Łódź - Victoria Górnik Wałbrzych 27.10.2010 19:00
27.10.2010 19:00
70:61
SKK Siedlce - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 27.10.2010 20:00
27.10.2010 20:00
69:52

8. kolejka

AZS Politechnika Warszawska - ŁKS Łódź 06.11.2010 14:30
06.11.2010 14:30
67:63
HydroTruck Radom - Polonia 2011 06.11.2010 16:00
06.11.2010 16:00
85:65
Victoria Górnik Wałbrzych - AZS Radex Szczecin 06.11.2010 16:00
06.11.2010 16:00
69:76
Enea Astoria Bydgoszcz - Spójnia Stargard 06.11.2010 16:30
06.11.2010 16:30
59:67
GKS Tychy - Sportino Inowrocław 06.11.2010 18:00
06.11.2010 18:00
60:73
Pszczółka Start Lublin - PTG Sokół Łańcut 06.11.2010 19:00
06.11.2010 19:00
70:67
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - MKS Dąbrowa Górnicza II 07.11.2010 18:00
07.11.2010 18:00
73:83
SKK Siedlce - Asseco Prokom 2 Gdynia 07.11.2010 19:00
07.11.2010 19:00
64:84

9. kolejka

ŁKS Łódź - HydroTruck Radom 12.11.2010 19:00
12.11.2010 19:00
79:72
Asseco Prokom 2 Gdynia - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 13.11.2010 16:00
13.11.2010 16:00
84:77
Spójnia Stargard - Pszczółka Start Lublin 13.11.2010 17:00
13.11.2010 17:00
66:56
PTG Sokół Łańcut - SKK Siedlce 13.11.2010 17:30
13.11.2010 17:30
80:71
Sportino Inowrocław - Victoria Górnik Wałbrzych 13.11.2010 18:00
13.11.2010 18:00
61:46
MKS Dąbrowa Górnicza II - GKS Tychy 13.11.2010 18:00
13.11.2010 18:00
62:60
AZS Radex Szczecin - AZS Politechnika Warszawska 13.11.2010 18:30
13.11.2010 18:30
79:89
Polonia 2011 - Enea Astoria Bydgoszcz 14.11.2010 17:00
14.11.2010 17:00
82:76

10. kolejka

GKS Tychy - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 20.11.2010 00:00
20.11.2010 00:00
0:20
AZS Politechnika Warszawska - Sportino Inowrocław 20.11.2010 14:00
20.11.2010 14:00
71:69
Asseco Prokom 2 Gdynia - PTG Sokół Łańcut 20.11.2010 16:00
20.11.2010 16:00
66:70
Enea Astoria Bydgoszcz - ŁKS Łódź 20.11.2010 17:00
20.11.2010 17:00
80:79
HydroTruck Radom - AZS Radex Szczecin 20.11.2010 18:00
20.11.2010 18:00
87:77
Polonia 2011 - Pszczółka Start Lublin 21.11.2010 17:00
21.11.2010 17:00
90:82
SKK Siedlce - Spójnia Stargard 21.11.2010 19:00
21.11.2010 19:00
62:55
Victoria Górnik Wałbrzych - MKS Dąbrowa Górnicza II 22.11.2010 17:00
22.11.2010 17:00
99:90

11. kolejka

GKS Tychy - Victoria Górnik Wałbrzych 27.11.2010 00:00
27.11.2010 00:00
0:20
Spójnia Stargard - Asseco Prokom 2 Gdynia 27.11.2010 17:00
27.11.2010 17:00
72:63
MKS Dąbrowa Górnicza II - AZS Politechnika Warszawska 27.11.2010 18:00
27.11.2010 18:00
83:69
Sportino Inowrocław - HydroTruck Radom 27.11.2010 18:00
27.11.2010 18:00
82:79
Polonia 2011 - SKK Siedlce 27.11.2010 18:00
27.11.2010 18:00
73:82
AZS Radex Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz 27.11.2010 19:00
27.11.2010 19:00
88:101
ŁKS Łódź - Pszczółka Start Lublin 28.11.2010 17:00
28.11.2010 17:00
75:59
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - PTG Sokół Łańcut 28.11.2010 19:00
28.11.2010 19:00
51:61

12. kolejka

Asseco Prokom 2 Gdynia - Polonia 2011 04.12.2010 16:00
04.12.2010 16:00
78:71
Enea Astoria Bydgoszcz - Sportino Inowrocław 04.12.2010 16:30
04.12.2010 16:30
76:96
Pszczółka Start Lublin - AZS Radex Szczecin 04.12.2010 17:00
04.12.2010 17:00
69:67
PTG Sokół Łańcut - Spójnia Stargard 04.12.2010 17:30
04.12.2010 17:30
49:51
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Victoria Górnik Wałbrzych 04.12.2010 18:00
04.12.2010 18:00
69:47
SKK Siedlce - ŁKS Łódź 04.12.2010 18:00
04.12.2010 18:00
66:69
HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza II 05.12.2010 17:00
05.12.2010 17:00
81:64
AZS Politechnika Warszawska - GKS Tychy 12.01.2011 16:30
12.01.2011 16:30
79:70

13. kolejka

Polonia 2011 - PTG Sokół Łańcut 11.12.2010 15:00
11.12.2010 15:00
54:68
Victoria Górnik Wałbrzych - AZS Politechnika Warszawska 11.12.2010 17:00
11.12.2010 17:00
99:108
ŁKS Łódź - Asseco Prokom 2 Gdynia 11.12.2010 18:00
11.12.2010 18:00
75:69
GKS Tychy - HydroTruck Radom 11.12.2010 18:00
11.12.2010 18:00
56:64
Sportino Inowrocław - Pszczółka Start Lublin 11.12.2010 18:00
11.12.2010 18:00
82:68
MKS Dąbrowa Górnicza II - Enea Astoria Bydgoszcz 11.12.2010 18:00
11.12.2010 18:00
94:72
Spójnia Stargard - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 12.12.2010 16:00
12.12.2010 16:00
63:57
AZS Radex Szczecin - SKK Siedlce 12.12.2010 20:00
12.12.2010 20:00
79:76

14. kolejka

HydroTruck Radom - Victoria Górnik Wałbrzych 15.12.2010 18:00
15.12.2010 18:00
66:60
Spójnia Stargard - Polonia 2011 15.12.2010 18:00
15.12.2010 18:00
90:59
PTG Sokół Łańcut - ŁKS Łódź 15.12.2010 18:00
15.12.2010 18:00
70:76
Enea Astoria Bydgoszcz - GKS Tychy 15.12.2010 18:00
15.12.2010 18:00
76:66
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - AZS Politechnika Warszawska 15.12.2010 18:00
15.12.2010 18:00
91:88
Pszczółka Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza II 15.12.2010 19:30
15.12.2010 19:30
62:69
SKK Siedlce - Sportino Inowrocław 15.12.2010 20:00
15.12.2010 20:00
81:65
Asseco Prokom 2 Gdynia - AZS Radex Szczecin 02.02.2011 17:00
02.02.2011 17:00
69:90

15. kolejka

Sportino Inowrocław - Asseco Prokom 2 Gdynia 18.12.2010 16:00
18.12.2010 16:00
78:80
Victoria Górnik Wałbrzych - Enea Astoria Bydgoszcz 18.12.2010 17:00
18.12.2010 17:00
75:80
AZS Radex Szczecin - PTG Sokół Łańcut 18.12.2010 18:00
18.12.2010 18:00
71:77
GKS Tychy - Pszczółka Start Lublin 18.12.2010 18:00
18.12.2010 18:00
80:71
MKS Dąbrowa Górnicza II - SKK Siedlce 18.12.2010 18:00
18.12.2010 18:00
73:50
AZS Politechnika Warszawska - HydroTruck Radom 19.12.2010 16:00
19.12.2010 16:00
72:62
ŁKS Łódź - Spójnia Stargard 19.12.2010 17:00
19.12.2010 17:00
81:68
Polonia 2011 - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 19.12.2010 18:30
19.12.2010 18:30
86:94

17. kolejka

Spójnia Stargard - Sportino Inowrocław 15.01.2011 17:00
15.01.2011 17:00
80:76
Enea Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom 15.01.2011 17:00
15.01.2011 17:00
69:81
PTG Sokół Łańcut - MKS Dąbrowa Górnicza II 15.01.2011 17:30
15.01.2011 17:30
75:52
Pszczółka Start Lublin - AZS Politechnika Warszawska 15.01.2011 18:00
15.01.2011 18:00
63:92
ŁKS Łódź - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 15.01.2011 18:00
15.01.2011 18:00
84:65
SKK Siedlce - Victoria Górnik Wałbrzych 15.01.2011 19:00
15.01.2011 19:00
58:59
Polonia 2011 - AZS Radex Szczecin 16.01.2011 18:00
16.01.2011 18:00
84:76
Asseco Prokom 2 Gdynia - GKS Tychy 15.02.2011 15:00
15.02.2011 15:00
80:75

18. kolejka

GKS Tychy - PTG Sokół Łańcut 18.01.2011 18:00
18.01.2011 18:00
68:76
AZS Politechnika Warszawska - SKK Siedlce 19.01.2011 17:00
19.01.2011 17:00
81:78
MKS Dąbrowa Górnicza II - Spójnia Stargard 19.01.2011 18:00
19.01.2011 18:00
84:61
Victoria Górnik Wałbrzych - Asseco Prokom 2 Gdynia 19.01.2011 18:00
19.01.2011 18:00
53:83
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Enea Astoria Bydgoszcz 19.01.2011 18:00
19.01.2011 18:00
80:78
HydroTruck Radom - Pszczółka Start Lublin 19.01.2011 18:00
19.01.2011 18:00
73:66
Sportino Inowrocław - Polonia 2011 19.01.2011 18:00
19.01.2011 18:00
97:75
ŁKS Łódź - AZS Radex Szczecin 19.01.2011 19:00
19.01.2011 19:00
97:60

19. kolejka

Polonia 2011 - MKS Dąbrowa Górnicza II 22.01.2011 14:30
22.01.2011 14:30
73:75
Spójnia Stargard - GKS Tychy 22.01.2011 17:00
22.01.2011 17:00
78:65
PTG Sokół Łańcut - Victoria Górnik Wałbrzych 22.01.2011 17:30
22.01.2011 17:30
87:55
Pszczółka Start Lublin - Enea Astoria Bydgoszcz 22.01.2011 19:00
22.01.2011 19:00
72:63
AZS Radex Szczecin - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 22.01.2011 19:00
22.01.2011 19:00
87:86
Asseco Prokom 2 Gdynia - AZS Politechnika Warszawska 23.01.2011 16:00
23.01.2011 16:00
70:64
ŁKS Łódź - Sportino Inowrocław 23.01.2011 17:00
23.01.2011 17:00
78:83
SKK Siedlce - HydroTruck Radom 23.01.2011 18:00
23.01.2011 18:00
66:70

20. kolejka

HydroTruck Radom - Asseco Prokom 2 Gdynia 29.01.2011 13:30
29.01.2011 13:30
83:94
AZS Politechnika Warszawska - PTG Sokół Łańcut 29.01.2011 15:00
29.01.2011 15:00
80:76
Victoria Górnik Wałbrzych - Spójnia Stargard 29.01.2011 16:30
29.01.2011 16:30
65:54
MKS Dąbrowa Górnicza II - ŁKS Łódź 29.01.2011 18:00
29.01.2011 18:00
79:77
GKS Tychy - Polonia 2011 29.01.2011 18:00
29.01.2011 18:00
75:66
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Pszczółka Start Lublin 29.01.2011 18:00
29.01.2011 18:00
52:69
Sportino Inowrocław - AZS Radex Szczecin 29.01.2011 18:00
29.01.2011 18:00
82:75
Enea Astoria Bydgoszcz - SKK Siedlce 29.01.2011 18:00
29.01.2011 18:00
85:76

21. kolejka

Polonia 2011 - Victoria Górnik Wałbrzych 05.02.2011 15:00
05.02.2011 15:00
90:65
Asseco Prokom 2 Gdynia - Enea Astoria Bydgoszcz 05.02.2011 15:30
05.02.2011 15:30
90:71
Spójnia Stargard - AZS Politechnika Warszawska 05.02.2011 17:00
05.02.2011 17:00
57:58
PTG Sokół Łańcut - HydroTruck Radom 05.02.2011 17:30
05.02.2011 17:30
66:54
Sportino Inowrocław - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 05.02.2011 18:00
05.02.2011 18:00
73:71
ŁKS Łódź - GKS Tychy 05.02.2011 18:00
05.02.2011 18:00
73:68
AZS Radex Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza II 05.02.2011 19:00
05.02.2011 19:00
74:72
SKK Siedlce - Pszczółka Start Lublin 06.02.2011 18:00
06.02.2011 18:00
82:58

22. kolejka

Victoria Górnik Wałbrzych - ŁKS Łódź 09.02.2011 18:00
09.02.2011 18:00
72:84
HydroTruck Radom - Spójnia Stargard 09.02.2011 18:00
09.02.2011 18:00
52:51
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - SKK Siedlce 09.02.2011 18:00
09.02.2011 18:00
81:62
AZS Politechnika Warszawska - Polonia 2011 09.02.2011 18:00
09.02.2011 18:00
86:66
Enea Astoria Bydgoszcz - PTG Sokół Łańcut 09.02.2011 18:30
09.02.2011 18:30
52:71
GKS Tychy - AZS Radex Szczecin 09.02.2011 19:00
09.02.2011 19:00
87:70
Pszczółka Start Lublin - Asseco Prokom 2 Gdynia 09.02.2011 19:30
09.02.2011 19:30
77:66
MKS Dąbrowa Górnicza II - Sportino Inowrocław 16.03.2011 18:00
16.03.2011 18:00
76:75

23. kolejka

Asseco Prokom 2 Gdynia - SKK Siedlce 12.02.2011 15:00
12.02.2011 15:00
82:70
Spójnia Stargard - Enea Astoria Bydgoszcz 12.02.2011 17:00
12.02.2011 17:00
81:60
PTG Sokół Łańcut - Pszczółka Start Lublin 12.02.2011 17:30
12.02.2011 17:30
71:72
MKS Dąbrowa Górnicza II - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 12.02.2011 18:00
12.02.2011 18:00
78:64
Sportino Inowrocław - GKS Tychy 12.02.2011 18:00
12.02.2011 18:00
73:67
AZS Radex Szczecin - Victoria Górnik Wałbrzych 12.02.2011 19:00
12.02.2011 19:00
61:57
Polonia 2011 - HydroTruck Radom 13.02.2011 16:00
13.02.2011 16:00
51:69
ŁKS Łódź - AZS Politechnika Warszawska 13.02.2011 17:00
13.02.2011 17:00
81:74

24. kolejka

AZS Politechnika Warszawska - AZS Radex Szczecin 19.02.2011 15:00
19.02.2011 15:00
85:70
Victoria Górnik Wałbrzych - Sportino Inowrocław 19.02.2011 17:00
19.02.2011 17:00
71:98
SKK Siedlce - PTG Sokół Łańcut 19.02.2011 18:00
19.02.2011 18:00
63:62
GKS Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza II 19.02.2011 18:00
19.02.2011 18:00
67:83
Enea Astoria Bydgoszcz - Polonia 2011 19.02.2011 18:00
19.02.2011 18:00
88:84
HydroTruck Radom - ŁKS Łódź 19.02.2011 19:00
19.02.2011 19:00
69:62
Pszczółka Start Lublin - Spójnia Stargard 19.02.2011 19:00
19.02.2011 19:00
43:66
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Asseco Prokom 2 Gdynia 20.02.2011 18:00
20.02.2011 18:00
75:46

25. kolejka

Sportino Inowrocław - AZS Politechnika Warszawska 23.02.2011 18:00
23.02.2011 18:00
60:65
PTG Sokół Łańcut - Asseco Prokom 2 Gdynia 23.02.2011 18:00
23.02.2011 18:00
73:59
AZS Radex Szczecin - HydroTruck Radom 23.02.2011 18:00
23.02.2011 18:00
61:68
Spójnia Stargard - SKK Siedlce 23.02.2011 18:00
23.02.2011 18:00
81:58
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - GKS Tychy 23.02.2011 18:00
23.02.2011 18:00
83:60
MKS Dąbrowa Górnicza II - Victoria Górnik Wałbrzych 23.02.2011 18:00
23.02.2011 18:00
65:57
ŁKS Łódź - Enea Astoria Bydgoszcz 23.02.2011 19:00
23.02.2011 19:00
91:55
Pszczółka Start Lublin - Polonia 2011 02.03.2011 19:30
02.03.2011 19:30
90:82

16. kolejka

AZS Politechnika Warszawska - Enea Astoria Bydgoszcz 26.02.2011 15:00
26.02.2011 15:00
85:69
Victoria Górnik Wałbrzych - Pszczółka Start Lublin 26.02.2011 17:00
26.02.2011 17:00
61:57
ŁKS Łódź - Polonia 2011 26.02.2011 17:30
26.02.2011 17:30
78:56
MKS Dąbrowa Górnicza II - Asseco Prokom 2 Gdynia 26.02.2011 18:00
26.02.2011 18:00
79:69
Sportino Inowrocław - PTG Sokół Łańcut 26.02.2011 18:00
26.02.2011 18:00
66:82
AZS Radex Szczecin - Spójnia Stargard 26.02.2011 18:00
26.02.2011 18:00
73:81
GKS Tychy - SKK Siedlce 26.02.2011 18:00
26.02.2011 18:00
73:75
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - HydroTruck Radom 27.02.2011 18:00
27.02.2011 18:00
71:76

26. kolejka

PTG Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 02.03.2011 18:00
02.03.2011 18:00
72:88
Victoria Górnik Wałbrzych - GKS Tychy 04.03.2011 18:00
04.03.2011 18:00
52:79
AZS Politechnika Warszawska - MKS Dąbrowa Górnicza II 05.03.2011 15:00
05.03.2011 15:00
66:70
Asseco Prokom 2 Gdynia - Spójnia Stargard 05.03.2011 16:00
05.03.2011 16:00
80:76
HydroTruck Radom - Sportino Inowrocław 05.03.2011 18:00
05.03.2011 18:00
64:84
Enea Astoria Bydgoszcz - AZS Radex Szczecin 05.03.2011 18:00
05.03.2011 18:00
53:74
Pszczółka Start Lublin - ŁKS Łódź 05.03.2011 19:00
05.03.2011 19:00
55:69
SKK Siedlce - Polonia 2011 06.03.2011 18:00
06.03.2011 18:00
73:64

27. kolejka

Victoria Górnik Wałbrzych - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 12.03.2011 16:30
12.03.2011 16:30
71:117
Sportino Inowrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 12.03.2011 18:00
12.03.2011 18:00
78:72
MKS Dąbrowa Górnicza II - HydroTruck Radom 12.03.2011 18:00
12.03.2011 18:00
81:76
GKS Tychy - AZS Politechnika Warszawska 12.03.2011 18:00
12.03.2011 18:00
76:88
Polonia 2011 - Asseco Prokom 2 Gdynia 13.03.2011 16:00
13.03.2011 16:00
83:88
ŁKS Łódź - SKK Siedlce 13.03.2011 17:00
13.03.2011 17:00
60:66
Spójnia Stargard - PTG Sokół Łańcut 13.03.2011 17:00
13.03.2011 17:00
68:74
AZS Radex Szczecin - Pszczółka Start Lublin 13.03.2011 19:00
13.03.2011 19:00
83:62

28. kolejka

Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Spójnia Stargard 09.03.2011 19:00
09.03.2011 19:00
52:76
AZS Politechnika Warszawska - Victoria Górnik Wałbrzych 19.03.2011 00:00
19.03.2011 00:00
20:0
Asseco Prokom 2 Gdynia - ŁKS Łódź 19.03.2011 16:00
19.03.2011 16:00
74:77
PTG Sokół Łańcut - Polonia 2011 19.03.2011 17:30
19.03.2011 17:30
70:57
SKK Siedlce - AZS Radex Szczecin 19.03.2011 18:00
19.03.2011 18:00
82:72
Pszczółka Start Lublin - Sportino Inowrocław 19.03.2011 19:00
19.03.2011 19:00
61:69
HydroTruck Radom - GKS Tychy 19.03.2011 19:00
19.03.2011 19:00
86:72
Enea Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza II 19.03.2011 19:00
19.03.2011 19:00
69:80

29. kolejka

Victoria Górnik Wałbrzych - HydroTruck Radom 23.03.2011 00:00
23.03.2011 00:00
0:20
Polonia 2011 - Spójnia Stargard 23.03.2011 14:30
23.03.2011 14:30
55:79
AZS Politechnika Warszawska - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 23.03.2011 17:00
23.03.2011 17:00
80:69
Sportino Inowrocław - SKK Siedlce 23.03.2011 18:00
23.03.2011 18:00
75:62
MKS Dąbrowa Górnicza II - Pszczółka Start Lublin 23.03.2011 18:00
23.03.2011 18:00
88:81
GKS Tychy - Enea Astoria Bydgoszcz 23.03.2011 18:00
23.03.2011 18:00
90:68
AZS Radex Szczecin - Asseco Prokom 2 Gdynia 23.03.2011 18:00
23.03.2011 18:00
82:105
ŁKS Łódź - PTG Sokół Łańcut 23.03.2011 19:00
23.03.2011 19:00
73:54

30. kolejka

Enea Astoria Bydgoszcz - Victoria Górnik Wałbrzych 26.03.2011 00:00
26.03.2011 00:00
20:0
Asseco Prokom 2 Gdynia - Sportino Inowrocław 26.03.2011 16:00
26.03.2011 16:00
94:68
PTG Sokół Łańcut - AZS Radex Szczecin 26.03.2011 16:00
26.03.2011 16:00
79:74
Spójnia Stargard - ŁKS Łódź 26.03.2011 17:00
26.03.2011 17:00
67:76
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Polonia 2011 26.03.2011 18:00
26.03.2011 18:00
63:65
HydroTruck Radom - AZS Politechnika Warszawska 26.03.2011 18:00
26.03.2011 18:00
80:65
Pszczółka Start Lublin - GKS Tychy 26.03.2011 19:00
26.03.2011 19:00
87:73
SKK Siedlce - MKS Dąbrowa Górnicza II 27.03.2011 19:00
27.03.2011 19:00
63:87