1 kolejka

Tarnovia Tarnowo Podgórne - Victoria Górnik Wałbrzych 23.09.2006 16:00
23.09.2006 16:00
75:77
Start AZS Lublin - Sportowiec Częstochowa 23.09.2006 16:30
23.09.2006 16:30
73:80
Resovia Rzeszów - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 23.09.2006 17:30
23.09.2006 17:30
74:72
Enea Zastal BC Zielona Góra - PBG Basket Poznań 23.09.2006 18:00
23.09.2006 18:00
66:56
MTS Basket Kwidzyn - PTG Sokół Łańcut 23.09.2006 18:30
23.09.2006 18:30
65:63
ZKS Stal Stalowa Wola - Spójnia Stargard 24.09.2006 16:00
24.09.2006 16:00
88:70
Siarka Tarnobrzeg - Sportino Inowrocław 24.09.2006 17:00
24.09.2006 17:00
92:85

2 kolejka

Start AZS Lublin - Spójnia Stargard 27.09.2006 17:00
27.09.2006 17:00
68:71
PBG Basket Poznań - MTS Basket Kwidzyn 30.09.2006 17:00
30.09.2006 17:00
74:72
Resovia Rzeszów - Tarnovia Tarnowo Podgórne 30.09.2006 17:00
30.09.2006 17:00
92:81
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - PTG Sokół Łańcut 30.09.2006 18:00
30.09.2006 18:00
68:72
Sportowiec Częstochowa - Sportino Inowrocław 30.09.2006 18:00
30.09.2006 18:00
103:105
Siarka Tarnobrzeg - Enea Zastal BC Zielona Góra 30.09.2006 18:00
30.09.2006 18:00
61:80
Victoria Górnik Wałbrzych - ZKS Stal Stalowa Wola 30.09.2006 18:00
30.09.2006 18:00
89:62

3 kolejka

Tarnovia Tarnowo Podgórne - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 07.10.2006 16:00
07.10.2006 16:00
84:90
ZKS Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów 07.10.2006 17:00
07.10.2006 17:00
97:71
Sportino Inowrocław - Spójnia Stargard 07.10.2006 17:30
07.10.2006 17:30
96:66
Enea Zastal BC Zielona Góra - Sportowiec Częstochowa 07.10.2006 18:00
07.10.2006 18:00
67:48
PTG Sokół Łańcut - PBG Basket Poznań 07.10.2006 18:30
07.10.2006 18:30
79:67
MTS Basket Kwidzyn - Siarka Tarnobrzeg 08.10.2006 18:00
08.10.2006 18:00
91:66
Start AZS Lublin - Victoria Górnik Wałbrzych 08.10.2006 18:00
08.10.2006 18:00
63:74

4 kolejka

Spójnia Stargard - Enea Zastal BC Zielona Góra 14.10.2006 17:00
14.10.2006 17:00
55:63
Sportowiec Częstochowa - MTS Basket Kwidzyn 14.10.2006 17:00
14.10.2006 17:00
85:95
Siarka Tarnobrzeg - PTG Sokół Łańcut 14.10.2006 18:00
14.10.2006 18:00
89:82
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - PBG Basket Poznań 14.10.2006 18:00
14.10.2006 18:00
84:70
Victoria Górnik Wałbrzych - Sportino Inowrocław 14.10.2006 18:30
14.10.2006 18:30
59:60
Tarnovia Tarnowo Podgórne - ZKS Stal Stalowa Wola 15.10.2006 17:00
15.10.2006 17:00
64:94
Resovia Rzeszów - Start AZS Lublin 15.10.2006 17:00
15.10.2006 17:00
89:70

5 kolejka

Sportino Inowrocław - Resovia Rzeszów 21.10.2006 18:00
21.10.2006 18:00
90:84
Enea Zastal BC Zielona Góra - Victoria Górnik Wałbrzych 21.10.2006 18:00
21.10.2006 18:00
61:45
ZKS Stal Stalowa Wola - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 21.10.2006 18:00
21.10.2006 18:00
92:94
PTG Sokół Łańcut - Sportowiec Częstochowa 21.10.2006 18:00
21.10.2006 18:00
88:93
PBG Basket Poznań - Siarka Tarnobrzeg 21.10.2006 18:00
21.10.2006 18:00
87:94
MTS Basket Kwidzyn - Spójnia Stargard 21.10.2006 18:00
21.10.2006 18:00
64:67
Start AZS Lublin - Tarnovia Tarnowo Podgórne 22.10.2006 17:00
22.10.2006 17:00
93:81

6 kolejka

Victoria Górnik Wałbrzych - MTS Basket Kwidzyn 28.10.2006 16:00
28.10.2006 16:00
76:78
Spójnia Stargard - PTG Sokół Łańcut 28.10.2006 17:00
28.10.2006 17:00
61:70
ZKS Stal Stalowa Wola - Start AZS Lublin 28.10.2006 18:00
28.10.2006 18:00
72:75
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Siarka Tarnobrzeg 28.10.2006 18:00
28.10.2006 18:00
84:72
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Sportino Inowrocław 29.10.2006 16:00
29.10.2006 16:00
68:76
Sportowiec Częstochowa - PBG Basket Poznań 29.10.2006 16:00
29.10.2006 16:00
97:87
Resovia Rzeszów - Enea Zastal BC Zielona Góra 29.10.2006 17:30
29.10.2006 17:30
66:70

7 kolejka

Sportino Inowrocław - ZKS Stal Stalowa Wola 04.11.2006 16:30
04.11.2006 16:30
82:77
PTG Sokół Łańcut - Victoria Górnik Wałbrzych 04.11.2006 17:30
04.11.2006 17:30
68:94
PBG Basket Poznań - Spójnia Stargard 04.11.2006 18:00
04.11.2006 18:00
75:80
Start AZS Lublin - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 04.11.2006 18:00
04.11.2006 18:00
70:72
MTS Basket Kwidzyn - Resovia Rzeszów 04.11.2006 18:00
04.11.2006 18:00
79:95
Enea Zastal BC Zielona Góra - Tarnovia Tarnowo Podgórne 05.11.2006 17:00
05.11.2006 17:00
62:65
Siarka Tarnobrzeg - Sportowiec Częstochowa 05.11.2006 18:00
05.11.2006 18:00
81:78

8 kolejka

Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Sportowiec Częstochowa 08.11.2006 18:00
08.11.2006 18:00
86:98
Resovia Rzeszów - PTG Sokół Łańcut 08.11.2006 18:00
08.11.2006 18:00
51:58
ZKS Stal Stalowa Wola - Enea Zastal BC Zielona Góra 08.11.2006 18:00
08.11.2006 18:00
56:51
Victoria Górnik Wałbrzych - PBG Basket Poznań 08.11.2006 18:00
08.11.2006 18:00
84:51
Spójnia Stargard - Siarka Tarnobrzeg 08.11.2006 18:00
08.11.2006 18:00
75:82
Start AZS Lublin - Sportino Inowrocław 08.11.2006 18:00
08.11.2006 18:00
55:56
Tarnovia Tarnowo Podgórne - MTS Basket Kwidzyn 15.11.2006 18:00
15.11.2006 18:00
66:78

9 kolejka

Enea Zastal BC Zielona Góra - Start AZS Lublin 11.11.2006 16:00
11.11.2006 16:00
63:39
PBG Basket Poznań - Resovia Rzeszów 11.11.2006 16:00
11.11.2006 16:00
70:82
Sportowiec Częstochowa - Spójnia Stargard 11.11.2006 17:00
11.11.2006 17:00
89:92
PTG Sokół Łańcut - Tarnovia Tarnowo Podgórne 11.11.2006 17:30
11.11.2006 17:30
75:60
Sportino Inowrocław - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 11.11.2006 17:30
11.11.2006 17:30
89:96
MTS Basket Kwidzyn - ZKS Stal Stalowa Wola 11.11.2006 18:00
11.11.2006 18:00
75:58
Siarka Tarnobrzeg - Victoria Górnik Wałbrzych 11.11.2006 18:00
11.11.2006 18:00
85:75

10 kolejka

Sportino Inowrocław - Enea Zastal BC Zielona Góra 18.11.2006 16:00
18.11.2006 16:00
68:77
Victoria Górnik Wałbrzych - Sportowiec Częstochowa 18.11.2006 16:00
18.11.2006 16:00
80:75
Tarnovia Tarnowo Podgórne - PBG Basket Poznań 18.11.2006 16:00
18.11.2006 16:00
76:84
Spójnia Stargard - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 18.11.2006 17:00
18.11.2006 17:00
74:77
ZKS Stal Stalowa Wola - PTG Sokół Łańcut 18.11.2006 17:00
18.11.2006 17:00
77:68
Resovia Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg 18.11.2006 17:30
18.11.2006 17:30
84:82
Start AZS Lublin - MTS Basket Kwidzyn 19.11.2006 17:00
19.11.2006 17:00
94:87

11 kolejka

Sportowiec Częstochowa - Resovia Rzeszów 26.11.2006 17:00
26.11.2006 17:00
92:86
Spójnia Stargard - Victoria Górnik Wałbrzych 26.11.2006 17:00
26.11.2006 17:00
67:79
PTG Sokół Łańcut - Start AZS Lublin 26.11.2006 17:30
26.11.2006 17:30
92:51
MTS Basket Kwidzyn - Sportino Inowrocław 26.11.2006 18:00
26.11.2006 18:00
70:67
Siarka Tarnobrzeg - Tarnovia Tarnowo Podgórne 26.11.2006 18:00
26.11.2006 18:00
96:89
Enea Zastal BC Zielona Góra - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 26.11.2006 19:00
26.11.2006 19:00
63:72
PBG Basket Poznań - ZKS Stal Stalowa Wola 27.11.2006 16:00
27.11.2006 16:00
97:94

12 kolejka

ZKS Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 02.12.2006 17:00
02.12.2006 17:00
86:57
Sportino Inowrocław - PTG Sokół Łańcut 02.12.2006 17:30
02.12.2006 17:30
81:75
Resovia Rzeszów - Spójnia Stargard 02.12.2006 17:30
02.12.2006 17:30
96:72
Start AZS Lublin - PBG Basket Poznań 02.12.2006 18:00
02.12.2006 18:00
89:81
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Victoria Górnik Wałbrzych 02.12.2006 18:00
02.12.2006 18:00
71:80
Enea Zastal BC Zielona Góra - MTS Basket Kwidzyn 02.12.2006 18:30
02.12.2006 18:30
67:58
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Sportowiec Częstochowa 03.12.2006 18:00
03.12.2006 18:00
80:58

13 kolejka

ZKS Stal Stalowa Wola - Sportowiec Częstochowa 09.12.2006 17:00
09.12.2006 17:00
83:65
PBG Basket Poznań - Sportino Inowrocław 09.12.2006 17:00
09.12.2006 17:00
102:86
Spójnia Stargard - Tarnovia Tarnowo Podgórne 09.12.2006 17:00
09.12.2006 17:00
67:77
Victoria Górnik Wałbrzych - Resovia Rzeszów 09.12.2006 17:00
09.12.2006 17:00
75:63
PTG Sokół Łańcut - Enea Zastal BC Zielona Góra 09.12.2006 17:30
09.12.2006 17:30
61:62
MTS Basket Kwidzyn - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 09.12.2006 18:00
09.12.2006 18:00
92:83
Siarka Tarnobrzeg - Start AZS Lublin 10.12.2006 17:00
10.12.2006 17:00
86:89

14 kolejka

Spójnia Stargard - ZKS Stal Stalowa Wola 16.12.2006 17:00
16.12.2006 17:00
70:62
Sportino Inowrocław - Siarka Tarnobrzeg 16.12.2006 17:30
16.12.2006 17:30
69:64
PBG Basket Poznań - Enea Zastal BC Zielona Góra 16.12.2006 18:00
16.12.2006 18:00
67:75
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Resovia Rzeszów 16.12.2006 18:00
16.12.2006 18:00
83:72
Victoria Górnik Wałbrzych - Tarnovia Tarnowo Podgórne 16.12.2006 18:30
16.12.2006 18:30
65:55
PTG Sokół Łańcut - MTS Basket Kwidzyn 16.12.2006 18:30
16.12.2006 18:30
78:70
Sportowiec Częstochowa - Start AZS Lublin 17.12.2006 19:00
17.12.2006 19:00
0:20

15 kolejka

Enea Zastal BC Zielona Góra - Siarka Tarnobrzeg 06.01.2007 16:00
06.01.2007 16:00
58:60
Spójnia Stargard - Start AZS Lublin 06.01.2007 17:00
06.01.2007 17:00
76:70
ZKS Stal Stalowa Wola - Victoria Górnik Wałbrzych 06.01.2007 17:00
06.01.2007 17:00
95:98
PTG Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 06.01.2007 17:30
06.01.2007 17:30
63:70
MTS Basket Kwidzyn - PBG Basket Poznań 06.01.2007 18:00
06.01.2007 18:00
101:49
Sportino Inowrocław - Sportowiec Częstochowa 06.01.2007 18:00
06.01.2007 18:00
95:74
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Resovia Rzeszów 07.01.2007 18:00
07.01.2007 18:00
78:74

16 kolejka

Victoria Górnik Wałbrzych - Start AZS Lublin 13.01.2007 16:30
13.01.2007 16:30
86:101
Spójnia Stargard - Sportino Inowrocław 13.01.2007 17:00
13.01.2007 17:00
80:69
PBG Basket Poznań - PTG Sokół Łańcut 13.01.2007 17:00
13.01.2007 17:00
92:79
Siarka Tarnobrzeg - MTS Basket Kwidzyn 13.01.2007 17:00
13.01.2007 17:00
85:72
Resovia Rzeszów - ZKS Stal Stalowa Wola 13.01.2007 17:30
13.01.2007 17:30
76:75
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Tarnovia Tarnowo Podgórne 13.01.2007 18:00
13.01.2007 18:00
64:73
Sportowiec Częstochowa - Enea Zastal BC Zielona Góra 14.01.2007 16:00
14.01.2007 16:00
59:81

17 kolejka

Sportino Inowrocław - Victoria Górnik Wałbrzych 20.01.2007 17:00
20.01.2007 17:00
64:76
Start AZS Lublin - Resovia Rzeszów 20.01.2007 17:00
20.01.2007 17:00
84:80
ZKS Stal Stalowa Wola - Tarnovia Tarnowo Podgórne 20.01.2007 17:00
20.01.2007 17:00
83:67
PTG Sokół Łańcut - Siarka Tarnobrzeg 20.01.2007 17:30
20.01.2007 17:30
80:63
MTS Basket Kwidzyn - Sportowiec Częstochowa 20.01.2007 18:00
20.01.2007 18:00
80:78
Enea Zastal BC Zielona Góra - Spójnia Stargard 20.01.2007 18:30
20.01.2007 18:30
75:60
PBG Basket Poznań - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 21.01.2007 17:00
21.01.2007 17:00
118:115

18 kolejka

Elektrobud-Investment ZB Pruszków - ZKS Stal Stalowa Wola 26.01.2007 19:00
26.01.2007 19:00
87:89
Spójnia Stargard - MTS Basket Kwidzyn 27.01.2007 17:00
27.01.2007 17:00
68:62
Siarka Tarnobrzeg - PBG Basket Poznań 27.01.2007 17:00
27.01.2007 17:00
83:70
Resovia Rzeszów - Sportino Inowrocław 27.01.2007 17:30
27.01.2007 17:30
97:103
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Start AZS Lublin 28.01.2007 16:00
28.01.2007 16:00
99:87
Sportowiec Częstochowa - PTG Sokół Łańcut 28.01.2007 16:00
28.01.2007 16:00
84:92
Victoria Górnik Wałbrzych - Enea Zastal BC Zielona Góra 28.01.2007 18:15
28.01.2007 18:15
62:57

19 kolejka

Start AZS Lublin - ZKS Stal Stalowa Wola 03.02.2007 17:00
03.02.2007 17:00
93:99
Sportino Inowrocław - Tarnovia Tarnowo Podgórne 03.02.2007 17:00
03.02.2007 17:00
90:71
PBG Basket Poznań - Sportowiec Częstochowa 03.02.2007 17:00
03.02.2007 17:00
109:81
Enea Zastal BC Zielona Góra - Resovia Rzeszów 03.02.2007 17:30
03.02.2007 17:30
82:46
Siarka Tarnobrzeg - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 04.02.2007 17:00
04.02.2007 17:00
82:93
PTG Sokół Łańcut - Spójnia Stargard 04.02.2007 18:00
04.02.2007 18:00
75:55
MTS Basket Kwidzyn - Victoria Górnik Wałbrzych 04.02.2007 18:45
04.02.2007 18:45
87:64

20 kolejka

ZKS Stal Stalowa Wola - Sportino Inowrocław 10.02.2007 17:00
10.02.2007 17:00
86:70
Victoria Górnik Wałbrzych - PTG Sokół Łańcut 10.02.2007 17:00
10.02.2007 17:00
84:69
Resovia Rzeszów - MTS Basket Kwidzyn 10.02.2007 17:30
10.02.2007 17:30
77:96
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Start AZS Lublin 10.02.2007 18:00
10.02.2007 18:00
91:96
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Enea Zastal BC Zielona Góra 11.02.2007 16:00
11.02.2007 16:00
82:88
Sportowiec Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg 11.02.2007 16:00
11.02.2007 16:00
76:86
Spójnia Stargard - PBG Basket Poznań 11.02.2007 17:00
11.02.2007 17:00
67:66

21 kolejka

Siarka Tarnobrzeg - Spójnia Stargard 07.02.2007 18:00
07.02.2007 18:00
85:57
PBG Basket Poznań - Victoria Górnik Wałbrzych 14.02.2007 16:00
14.02.2007 16:00
78:80
Enea Zastal BC Zielona Góra - ZKS Stal Stalowa Wola 14.02.2007 18:00
14.02.2007 18:00
79:64
Sportino Inowrocław - Start AZS Lublin 14.02.2007 18:00
14.02.2007 18:00
84:71
MTS Basket Kwidzyn - Tarnovia Tarnowo Podgórne 14.02.2007 18:00
14.02.2007 18:00
94:84
PTG Sokół Łańcut - Resovia Rzeszów 14.02.2007 18:30
14.02.2007 18:30
76:90
Sportowiec Częstochowa - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 14.02.2007 19:00
14.02.2007 19:00
88:91

22 kolejka

Start AZS Lublin - Enea Zastal BC Zielona Góra 17.02.2007 15:30
17.02.2007 15:30
68:72
ZKS Stal Stalowa Wola - MTS Basket Kwidzyn 17.02.2007 17:00
17.02.2007 17:00
62:93
Spójnia Stargard - Sportowiec Częstochowa 17.02.2007 17:00
17.02.2007 17:00
73:84
Resovia Rzeszów - PBG Basket Poznań 17.02.2007 17:30
17.02.2007 17:30
82:97
Victoria Górnik Wałbrzych - Siarka Tarnobrzeg 17.02.2007 18:00
17.02.2007 18:00
81:77
Tarnovia Tarnowo Podgórne - PTG Sokół Łańcut 18.02.2007 16:00
18.02.2007 16:00
58:52
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Sportino Inowrocław 18.02.2007 18:00
18.02.2007 18:00
63:74

23 kolejka

Sportowiec Częstochowa - Victoria Górnik Wałbrzych 24.02.2007 17:00
24.02.2007 17:00
81:80
PBG Basket Poznań - Tarnovia Tarnowo Podgórne 24.02.2007 17:00
24.02.2007 17:00
88:86
Enea Zastal BC Zielona Góra - Sportino Inowrocław 24.02.2007 18:00
24.02.2007 18:00
46:62
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Spójnia Stargard 24.02.2007 18:00
24.02.2007 18:00
81:64
Siarka Tarnobrzeg - Resovia Rzeszów 24.02.2007 19:00
24.02.2007 19:00
84:87
PTG Sokół Łańcut - ZKS Stal Stalowa Wola 25.02.2007 17:00
25.02.2007 17:00
74:93
MTS Basket Kwidzyn - Start AZS Lublin 25.02.2007 18:00
25.02.2007 18:00
83:76

24 kolejka

Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Enea Zastal BC Zielona Góra 28.02.2007 19:00
28.02.2007 19:00
67:86
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Siarka Tarnobrzeg 04.03.2007 16:00
04.03.2007 16:00
77:60
Start AZS Lublin - PTG Sokół Łańcut 07.03.2007 17:00
07.03.2007 17:00
74:70
ZKS Stal Stalowa Wola - PBG Basket Poznań 07.03.2007 17:00
07.03.2007 17:00
74:69
Victoria Górnik Wałbrzych - Spójnia Stargard 07.03.2007 18:00
07.03.2007 18:00
63:57
Resovia Rzeszów - Sportowiec Częstochowa 07.03.2007 18:00
07.03.2007 18:00
65:72
Sportino Inowrocław - MTS Basket Kwidzyn 07.03.2007 18:00
07.03.2007 18:00
67:59

25 kolejka

Sportowiec Częstochowa - Tarnovia Tarnowo Podgórne 10.03.2007 17:00
10.03.2007 17:00
75:80
Siarka Tarnobrzeg - ZKS Stal Stalowa Wola 10.03.2007 17:00
10.03.2007 17:00
83:77
PTG Sokół Łańcut - Sportino Inowrocław 10.03.2007 17:30
10.03.2007 17:30
80:79
MTS Basket Kwidzyn - Enea Zastal BC Zielona Góra 10.03.2007 18:00
10.03.2007 18:00
70:62
Victoria Górnik Wałbrzych - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 11.03.2007 17:00
11.03.2007 17:00
92:70
PBG Basket Poznań - Start AZS Lublin 11.03.2007 17:00
11.03.2007 17:00
92:74
Spójnia Stargard - Resovia Rzeszów 11.03.2007 17:00
11.03.2007 17:00
62:88

26 kolejka

Elektrobud-Investment ZB Pruszków - MTS Basket Kwidzyn 14.03.2007 19:00
14.03.2007 19:00
60:88
Sportino Inowrocław - PBG Basket Poznań 15.03.2007 18:00
15.03.2007 18:00
66:61
Enea Zastal BC Zielona Góra - PTG Sokół Łańcut 17.03.2007 17:00
17.03.2007 17:00
82:62
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Spójnia Stargard 17.03.2007 17:00
17.03.2007 17:00
72:80
Sportowiec Częstochowa - ZKS Stal Stalowa Wola 17.03.2007 17:00
17.03.2007 17:00
103:79
Start AZS Lublin - Siarka Tarnobrzeg 17.03.2007 17:00
17.03.2007 17:00
92:77
Resovia Rzeszów - Victoria Górnik Wałbrzych 17.03.2007 17:00
17.03.2007 17:00
95:83