Kolejka I

Elektrobud-Investment ZB Pruszków - UMKS Kielce 29.09.2012 18:00
29.09.2012 18:00
76:60
MKS Dąbrowa Górnicza II - Polfarmex Kutno 29.09.2012 18:00
29.09.2012 18:00
80:77
SKK Siedlce - Polski Cukier Toruń 29.09.2012 18:00
29.09.2012 18:00
54:65
AZS Radex Szczecin - Pszczółka Start Lublin 29.09.2012 18:00
29.09.2012 18:00
74:85
BM Slam Stal Ostrów - Miasto Szkła Krosno 29.09.2012 18:30
29.09.2012 18:30
80:66
Enea Astoria Bydgoszcz - Polonia Przemyśl 29.09.2012 19:00
29.09.2012 19:00
60:68
WKS Śląsk Wrocław - Spójnia Stargard 29.09.2012 19:15
29.09.2012 19:15
75:80
PTG Sokół Łańcut - AZS Politechnika Poznań 30.09.2012 18:00
30.09.2012 18:00
83:76

Kolejka II

AZS Politechnika Poznań - MKS Dąbrowa Górnicza II 03.10.2012 17:00
03.10.2012 17:00
64:71
Polonia Przemyśl - UMKS Kielce 03.10.2012 18:00
03.10.2012 18:00
64:65
Spójnia Stargard - BM Slam Stal Ostrów 03.10.2012 18:00
03.10.2012 18:00
51:75
Miasto Szkła Krosno - Pszczółka Start Lublin 03.10.2012 18:00
03.10.2012 18:00
86:71
AZS Radex Szczecin - SKK Siedlce 03.10.2012 18:00
03.10.2012 18:00
58:67
Polfarmex Kutno - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 03.10.2012 18:00
03.10.2012 18:00
80:74
Polski Cukier Toruń - PTG Sokół Łańcut 03.10.2012 18:30
03.10.2012 18:30
72:64
Enea Astoria Bydgoszcz - WKS Śląsk Wrocław 03.10.2012 19:00
03.10.2012 19:00
61:92

Kolejka III

PTG Sokół Łańcut - AZS Radex Szczecin 06.10.2012 15:00
06.10.2012 15:00
70:67
UMKS Kielce - Polfarmex Kutno 06.10.2012 17:00
06.10.2012 17:00
65:89
WKS Śląsk Wrocław - Polonia Przemyśl 06.10.2012 19:15
06.10.2012 19:15
75:66
SKK Siedlce - Miasto Szkła Krosno 07.10.2012 17:00
07.10.2012 17:00
67:69
MKS Dąbrowa Górnicza II - Polski Cukier Toruń 07.10.2012 18:00
07.10.2012 18:00
76:66
Pszczółka Start Lublin - Spójnia Stargard 07.10.2012 18:00
07.10.2012 18:00
56:79
BM Slam Stal Ostrów - Enea Astoria Bydgoszcz 07.10.2012 18:30
07.10.2012 18:30
76:71
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - AZS Politechnika Poznań 07.10.2012 19:00
07.10.2012 19:00
67:57

Kolejka IV

Spójnia Stargard - SKK Siedlce 13.10.2012 17:00
13.10.2012 17:00
57:69
Miasto Szkła Krosno - PTG Sokół Łańcut 13.10.2012 18:00
13.10.2012 18:00
77:65
Polonia Przemyśl - Polfarmex Kutno 13.10.2012 18:00
13.10.2012 18:00
58:85
Enea Astoria Bydgoszcz - Pszczółka Start Lublin 13.10.2012 19:00
13.10.2012 19:00
83:81
AZS Radex Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza II 13.10.2012 20:00
13.10.2012 20:00
70:65
WKS Śląsk Wrocław - BM Slam Stal Ostrów 14.10.2012 15:00
14.10.2012 15:00
88:72
AZS Politechnika Poznań - UMKS Kielce 14.10.2012 17:00
14.10.2012 17:00
65:73
Polski Cukier Toruń - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 14.10.2012 18:30
14.10.2012 18:30
58:54

Kolejka V

Pszczółka Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław 19.10.2012 19:00
19.10.2012 19:00
52:85
UMKS Kielce - Polski Cukier Toruń 20.10.2012 17:00
20.10.2012 17:00
55:69
Polfarmex Kutno - AZS Politechnika Poznań 20.10.2012 17:30
20.10.2012 17:30
81:67
PTG Sokół Łańcut - Spójnia Stargard 20.10.2012 18:00
20.10.2012 18:00
62:59
SKK Siedlce - Enea Astoria Bydgoszcz 20.10.2012 18:00
20.10.2012 18:00
88:78
BM Slam Stal Ostrów - Polonia Przemyśl 20.10.2012 18:30
20.10.2012 18:30
80:92
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - AZS Radex Szczecin 21.10.2012 17:00
21.10.2012 17:00
74:63
MKS Dąbrowa Górnicza II - Miasto Szkła Krosno 21.10.2012 18:00
21.10.2012 18:00
86:77

Kolejka VI

Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza II 27.10.2012 17:00
27.10.2012 17:00
57:65
Miasto Szkła Krosno - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 27.10.2012 18:00
27.10.2012 18:00
78:56
AZS Radex Szczecin - UMKS Kielce 27.10.2012 18:00
27.10.2012 18:00
82:74
Polonia Przemyśl - AZS Politechnika Poznań 27.10.2012 18:00
27.10.2012 18:00
92:76
BM Slam Stal Ostrów - Pszczółka Start Lublin 27.10.2012 18:30
27.10.2012 18:30
88:65
Enea Astoria Bydgoszcz - PTG Sokół Łańcut 28.10.2012 17:00
28.10.2012 17:00
79:95
WKS Śląsk Wrocław - SKK Siedlce 28.10.2012 18:15
28.10.2012 18:15
83:35
Polski Cukier Toruń - Polfarmex Kutno 28.10.2012 18:30
28.10.2012 18:30
68:67

Kolejka VII

Polfarmex Kutno - AZS Radex Szczecin 03.11.2012 17:30
03.11.2012 17:30
67:36
PTG Sokół Łańcut - WKS Śląsk Wrocław 03.11.2012 18:00
03.11.2012 18:00
65:75
SKK Siedlce - BM Slam Stal Ostrów 03.11.2012 18:00
03.11.2012 18:00
64:97
UMKS Kielce - Miasto Szkła Krosno 03.11.2012 18:30
03.11.2012 18:30
71:76
Spójnia Stargard - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 03.11.2012 19:00
03.11.2012 19:00
55:44
AZS Politechnika Poznań - Polski Cukier Toruń 03.11.2012 19:30
03.11.2012 19:30
73:60
MKS Dąbrowa Górnicza II - Enea Astoria Bydgoszcz 04.11.2012 18:00
04.11.2012 18:00
87:71
Pszczółka Start Lublin - Polonia Przemyśl 04.11.2012 18:00
04.11.2012 18:00
92:61

Kolejka VIII

Enea Astoria Bydgoszcz - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 10.11.2012 17:00
10.11.2012 17:00
82:80
Miasto Szkła Krosno - Polfarmex Kutno 10.11.2012 18:00
10.11.2012 18:00
78:87
BM Slam Stal Ostrów - PTG Sokół Łańcut 10.11.2012 18:30
10.11.2012 18:30
72:63
UMKS Kielce - Spójnia Stargard 10.11.2012 18:30
10.11.2012 18:30
71:68
AZS Radex Szczecin - AZS Politechnika Poznań 10.11.2012 20:00
10.11.2012 20:00
70:63
Polonia Przemyśl - Polski Cukier Toruń 11.11.2012 17:00
11.11.2012 17:00
80:74
Pszczółka Start Lublin - SKK Siedlce 11.11.2012 18:00
11.11.2012 18:00
85:74
WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza II 11.11.2012 18:15
11.11.2012 18:15
94:62

Kolejka IX

Polfarmex Kutno - Spójnia Stargard 17.11.2012 17:30
17.11.2012 17:30
58:54
UMKS Kielce - Enea Astoria Bydgoszcz 17.11.2012 18:00
17.11.2012 18:00
66:92
MKS Dąbrowa Górnicza II - BM Slam Stal Ostrów 17.11.2012 18:00
17.11.2012 18:00
72:83
PTG Sokół Łańcut - Pszczółka Start Lublin 17.11.2012 18:00
17.11.2012 18:00
76:72
SKK Siedlce - Polonia Przemyśl 17.11.2012 18:00
17.11.2012 18:00
50:59
Polski Cukier Toruń - AZS Radex Szczecin 17.11.2012 18:30
17.11.2012 18:30
72:79
AZS Politechnika Poznań - Miasto Szkła Krosno 17.11.2012 19:30
17.11.2012 19:30
67:85
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - WKS Śląsk Wrocław 18.11.2012 17:00
18.11.2012 17:00
58:75

Kolejka X

Spójnia Stargard - AZS Politechnika Poznań 24.11.2012 17:00
24.11.2012 17:00
97:79
Pszczółka Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza II 24.11.2012 18:00
24.11.2012 18:00
85:74
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 24.11.2012 18:00
24.11.2012 18:00
74:82
BM Slam Stal Ostrów - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 24.11.2012 18:30
24.11.2012 18:30
70:81
Enea Astoria Bydgoszcz - Polfarmex Kutno 24.11.2012 19:00
24.11.2012 19:00
81:85
WKS Śląsk Wrocław - UMKS Kielce 24.11.2012 19:15
24.11.2012 19:15
78:62
SKK Siedlce - PTG Sokół Łańcut 24.11.2012 20:00
24.11.2012 20:00
54:88
Polonia Przemyśl - AZS Radex Szczecin 25.11.2012 14:30
25.11.2012 14:30
75:93

Kolejka XI

Polfarmex Kutno - WKS Śląsk Wrocław 01.12.2012 17:30
01.12.2012 17:30
55:96
PTG Sokół Łańcut - Polonia Przemyśl 01.12.2012 18:00
01.12.2012 18:00
65:60
Polski Cukier Toruń - Spójnia Stargard 01.12.2012 18:30
01.12.2012 18:30
75:84
UMKS Kielce - BM Slam Stal Ostrów 01.12.2012 18:30
01.12.2012 18:30
68:77
AZS Politechnika Poznań - Enea Astoria Bydgoszcz 01.12.2012 19:30
01.12.2012 19:30
81:98
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Pszczółka Start Lublin 01.12.2012 20:00
01.12.2012 20:00
73:65
MKS Dąbrowa Górnicza II - SKK Siedlce 02.12.2012 18:00
02.12.2012 18:00
96:66
AZS Radex Szczecin - Miasto Szkła Krosno 02.12.2012 20:00
02.12.2012 20:00
76:78

Kolejka XII

PTG Sokół Łańcut - MKS Dąbrowa Górnicza II 05.12.2012 18:00
05.12.2012 18:00
82:89
SKK Siedlce - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 05.12.2012 18:00
05.12.2012 18:00
83:65
Pszczółka Start Lublin - UMKS Kielce 05.12.2012 18:00
05.12.2012 18:00
79:77
Spójnia Stargard - AZS Radex Szczecin 05.12.2012 18:00
05.12.2012 18:00
74:61
Polonia Przemyśl - Miasto Szkła Krosno 05.12.2012 18:00
05.12.2012 18:00
95:79
BM Slam Stal Ostrów - Polfarmex Kutno 05.12.2012 18:30
05.12.2012 18:30
70:77
Enea Astoria Bydgoszcz - Polski Cukier Toruń 05.12.2012 19:00
05.12.2012 19:00
101:90
WKS Śląsk Wrocław - AZS Politechnika Poznań 05.12.2012 19:15
05.12.2012 19:15
107:61

Kolejka XIII

AZS Radex Szczecin - Enea Astoria Bydgoszcz 08.12.2012 16:00
08.12.2012 16:00
93:88
Polfarmex Kutno - Pszczółka Start Lublin 08.12.2012 17:30
08.12.2012 17:30
89:59
AZS Politechnika Poznań - BM Slam Stal Ostrów 08.12.2012 18:00
08.12.2012 18:00
72:104
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - PTG Sokół Łańcut 08.12.2012 18:00
08.12.2012 18:00
93:89
Polonia Przemyśl - MKS Dąbrowa Górnicza II 08.12.2012 18:00
08.12.2012 18:00
69:82
Polski Cukier Toruń - WKS Śląsk Wrocław 08.12.2012 18:30
08.12.2012 18:30
62:72
UMKS Kielce - SKK Siedlce 08.12.2012 18:30
08.12.2012 18:30
47:83
Miasto Szkła Krosno - Spójnia Stargard 09.12.2012 18:00
09.12.2012 18:00
85:64

Kolejka XIV

Polonia Przemyśl - Spójnia Stargard 11.12.2012 18:00
11.12.2012 18:00
74:56
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - MKS Dąbrowa Górnicza II 14.12.2012 19:00
14.12.2012 19:00
59:66
Enea Astoria Bydgoszcz - Miasto Szkła Krosno 15.12.2012 17:00
15.12.2012 17:00
62:80
PTG Sokół Łańcut - UMKS Kielce 15.12.2012 18:00
15.12.2012 18:00
75:64
Pszczółka Start Lublin - AZS Politechnika Poznań 15.12.2012 18:00
15.12.2012 18:00
95:62
BM Slam Stal Ostrów - Polski Cukier Toruń 15.12.2012 18:30
15.12.2012 18:30
76:69
WKS Śląsk Wrocław - AZS Radex Szczecin 16.12.2012 14:00
16.12.2012 14:00
77:57
SKK Siedlce - Polfarmex Kutno 16.12.2012 17:00
16.12.2012 17:00
58:70

Kolejka XV

AZS Politechnika Poznań - SKK Siedlce 19.12.2012 17:00
19.12.2012 17:00
77:74
Spójnia Stargard - Enea Astoria Bydgoszcz 19.12.2012 18:00
19.12.2012 18:00
63:72
Miasto Szkła Krosno - WKS Śląsk Wrocław 19.12.2012 18:00
19.12.2012 18:00
62:68
AZS Radex Szczecin - BM Slam Stal Ostrów 19.12.2012 18:00
19.12.2012 18:00
75:95
Polfarmex Kutno - PTG Sokół Łańcut 19.12.2012 18:00
19.12.2012 18:00
80:85
Polski Cukier Toruń - Pszczółka Start Lublin 19.12.2012 18:30
19.12.2012 18:30
81:64
UMKS Kielce - MKS Dąbrowa Górnicza II 19.12.2012 19:00
19.12.2012 19:00
81:86
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Polonia Przemyśl 19.12.2012 19:00
19.12.2012 19:00
75:61

Kolejka XVI

UMKS Kielce - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 05.01.2013 17:00
05.01.2013 17:00
68:73
Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław 05.01.2013 17:00
05.01.2013 17:00
71:75
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa Górnicza II 05.01.2013 17:30
05.01.2013 17:30
75:73
Polski Cukier Toruń - SKK Siedlce 05.01.2013 18:30
05.01.2013 18:30
67:53
Polonia Przemyśl - Enea Astoria Bydgoszcz 06.01.2013 17:00
06.01.2013 17:00
94:75
AZS Politechnika Poznań - PTG Sokół Łańcut 06.01.2013 18:00
06.01.2013 18:00
51:66
Miasto Szkła Krosno - BM Slam Stal Ostrów 06.01.2013 18:00
06.01.2013 18:00
78:69
Pszczółka Start Lublin - AZS Radex Szczecin 06.01.2013 18:00
06.01.2013 18:00
84:82

Kolejka XVII

Pszczółka Start Lublin - Miasto Szkła Krosno 09.01.2013 18:00
09.01.2013 18:00
75:70
SKK Siedlce - AZS Radex Szczecin 09.01.2013 18:00
09.01.2013 18:00
68:77
PTG Sokół Łańcut - Polski Cukier Toruń 09.01.2013 18:00
09.01.2013 18:00
57:61
MKS Dąbrowa Górnicza II - AZS Politechnika Poznań 09.01.2013 18:00
09.01.2013 18:00
94:66
BM Slam Stal Ostrów - Spójnia Stargard 09.01.2013 18:30
09.01.2013 18:30
72:74
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Polfarmex Kutno 09.01.2013 19:00
09.01.2013 19:00
73:75
WKS Śląsk Wrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 09.01.2013 19:15
09.01.2013 19:15
104:53
UMKS Kielce - Polonia Przemyśl 09.01.2013 19:30
09.01.2013 19:30
73:77

Kolejka XVIII

Spójnia Stargard - Pszczółka Start Lublin 12.01.2013 17:00
12.01.2013 17:00
70:56
Polfarmex Kutno - UMKS Kielce 12.01.2013 17:30
12.01.2013 17:30
77:51
Polonia Przemyśl - WKS Śląsk Wrocław 12.01.2013 18:00
12.01.2013 18:00
72:86
Enea Astoria Bydgoszcz - BM Slam Stal Ostrów 13.01.2013 16:00
13.01.2013 16:00
82:75
AZS Politechnika Poznań - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 13.01.2013 17:00
13.01.2013 17:00
61:55
Miasto Szkła Krosno - SKK Siedlce 13.01.2013 18:00
13.01.2013 18:00
67:61
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza II 13.01.2013 18:30
13.01.2013 18:30
75:68
AZS Radex Szczecin - PTG Sokół Łańcut 13.01.2013 18:30
13.01.2013 18:30
82:61

Kolejka XIX

MKS Dąbrowa Górnicza II - AZS Radex Szczecin 19.01.2013 17:00
19.01.2013 17:00
84:77
UMKS Kielce - AZS Politechnika Poznań 19.01.2013 17:15
19.01.2013 17:15
82:76
Polfarmex Kutno - Polonia Przemyśl 19.01.2013 17:30
19.01.2013 17:30
79:58
Pszczółka Start Lublin - Enea Astoria Bydgoszcz 19.01.2013 18:00
19.01.2013 18:00
71:70
PTG Sokół Łańcut - Miasto Szkła Krosno 19.01.2013 18:00
19.01.2013 18:00
72:68
BM Slam Stal Ostrów - WKS Śląsk Wrocław 19.01.2013 18:30
19.01.2013 18:30
64:87
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Polski Cukier Toruń 20.01.2013 17:00
20.01.2013 17:00
61:43
SKK Siedlce - Spójnia Stargard 20.01.2013 18:00
20.01.2013 18:00
47:78

Kolejka XX

Spójnia Stargard - PTG Sokół Łańcut 15.01.2013 18:00
15.01.2013 18:00
64:80
Enea Astoria Bydgoszcz - SKK Siedlce 26.01.2013 17:00
26.01.2013 17:00
78:71
Polski Cukier Toruń - UMKS Kielce 26.01.2013 17:30
26.01.2013 17:30
82:64
WKS Śląsk Wrocław - Pszczółka Start Lublin 26.01.2013 19:15
26.01.2013 19:15
97:67
AZS Radex Szczecin - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 26.01.2013 19:30
26.01.2013 19:30
81:92
Miasto Szkła Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza II 27.01.2013 18:00
27.01.2013 18:00
97:75
Polonia Przemyśl - BM Slam Stal Ostrów 27.01.2013 18:00
27.01.2013 18:00
79:70
AZS Politechnika Poznań - Polfarmex Kutno 13.03.2013 17:30
13.03.2013 17:30
68:61

Kolejka XXI

AZS Politechnika Poznań - Polonia Przemyśl 30.01.2013 17:30
30.01.2013 17:30
56:58
Pszczółka Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów 30.01.2013 18:00
30.01.2013 18:00
79:56
SKK Siedlce - WKS Śląsk Wrocław 30.01.2013 18:00
30.01.2013 18:00
58:83
PTG Sokół Łańcut - Enea Astoria Bydgoszcz 30.01.2013 18:00
30.01.2013 18:00
97:71
MKS Dąbrowa Górnicza II - Spójnia Stargard 30.01.2013 18:00
30.01.2013 18:00
70:72
Polfarmex Kutno - Polski Cukier Toruń 30.01.2013 18:00
30.01.2013 18:00
74:67
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Miasto Szkła Krosno 30.01.2013 19:00
30.01.2013 19:00
65:54
UMKS Kielce - AZS Radex Szczecin 30.01.2013 19:45
30.01.2013 19:45
66:84

Kolejka XXII

Enea Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza II 03.02.2013 17:00
03.02.2013 17:00
104:110
Polonia Przemyśl - Pszczółka Start Lublin 03.02.2013 17:00
03.02.2013 17:00
85:98
AZS Radex Szczecin - Polfarmex Kutno 03.02.2013 18:00
03.02.2013 18:00
68:65
Miasto Szkła Krosno - UMKS Kielce 03.02.2013 18:00
03.02.2013 18:00
85:61
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Spójnia Stargard 03.02.2013 18:00
03.02.2013 18:00
55:72
WKS Śląsk Wrocław - PTG Sokół Łańcut 03.02.2013 18:15
03.02.2013 18:15
96:67
Polski Cukier Toruń - AZS Politechnika Poznań 03.02.2013 18:30
03.02.2013 18:30
77:68
BM Slam Stal Ostrów - SKK Siedlce 03.02.2013 18:30
03.02.2013 18:30
80:74

Kolejka XXIII

Spójnia Stargard - UMKS Kielce 09.02.2013 17:00
09.02.2013 17:00
67:62
Polfarmex Kutno - Miasto Szkła Krosno 09.02.2013 17:30
09.02.2013 17:30
72:76
PTG Sokół Łańcut - BM Slam Stal Ostrów 09.02.2013 18:00
09.02.2013 18:00
88:85
Polski Cukier Toruń - Polonia Przemyśl 09.02.2013 18:30
09.02.2013 18:30
77:79
SKK Siedlce - Pszczółka Start Lublin 09.02.2013 20:00
09.02.2013 20:00
64:75
AZS Politechnika Poznań - AZS Radex Szczecin 10.02.2013 17:30
10.02.2013 17:30
58:62
MKS Dąbrowa Górnicza II - WKS Śląsk Wrocław 13.02.2013 19:00
13.02.2013 19:00
78:87
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Enea Astoria Bydgoszcz 13.02.2013 19:00
13.02.2013 19:00
58:74

Kolejka XXIV

Spójnia Stargard - Polfarmex Kutno 16.02.2013 17:00
16.02.2013 17:00
79:76
AZS Radex Szczecin - Polski Cukier Toruń 16.02.2013 18:00
16.02.2013 18:00
81:76
Miasto Szkła Krosno - AZS Politechnika Poznań 16.02.2013 18:00
16.02.2013 18:00
75:78
Pszczółka Start Lublin - PTG Sokół Łańcut 16.02.2013 18:00
16.02.2013 18:00
84:63
Polonia Przemyśl - SKK Siedlce 16.02.2013 18:00
16.02.2013 18:00
60:72
BM Slam Stal Ostrów - MKS Dąbrowa Górnicza II 16.02.2013 18:30
16.02.2013 18:30
95:91
WKS Śląsk Wrocław - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 17.02.2013 14:00
17.02.2013 14:00
75:69
Enea Astoria Bydgoszcz - UMKS Kielce 17.02.2013 17:00
17.02.2013 17:00
86:75

Kolejka XXV

UMKS Kielce - WKS Śląsk Wrocław 22.02.2013 18:30
22.02.2013 18:30
79:90
Polfarmex Kutno - Enea Astoria Bydgoszcz 23.02.2013 17:30
23.02.2013 17:30
93:84
PTG Sokół Łańcut - SKK Siedlce 23.02.2013 18:00
23.02.2013 18:00
64:68
MKS Dąbrowa Górnicza II - Pszczółka Start Lublin 23.02.2013 18:00
23.02.2013 18:00
84:83
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - BM Slam Stal Ostrów 23.02.2013 18:00
23.02.2013 18:00
82:74
Polski Cukier Toruń - Miasto Szkła Krosno 23.02.2013 18:30
23.02.2013 18:30
74:66
AZS Politechnika Poznań - Spójnia Stargard 23.02.2013 19:30
23.02.2013 19:30
68:59
AZS Radex Szczecin - Polonia Przemyśl 24.02.2013 18:00
24.02.2013 18:00
80:69

Kolejka XXVI

Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń 02.03.2013 17:00
02.03.2013 17:00
57:64
Miasto Szkła Krosno - AZS Radex Szczecin 02.03.2013 18:00
02.03.2013 18:00
67:61
Enea Astoria Bydgoszcz - AZS Politechnika Poznań 02.03.2013 18:00
02.03.2013 18:00
88:69
Polonia Przemyśl - PTG Sokół Łańcut 02.03.2013 18:00
02.03.2013 18:00
77:68
BM Slam Stal Ostrów - UMKS Kielce 02.03.2013 18:30
02.03.2013 18:30
88:54
Pszczółka Start Lublin - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 02.03.2013 19:00
02.03.2013 19:00
105:87
SKK Siedlce - MKS Dąbrowa Górnicza II 02.03.2013 19:00
02.03.2013 19:00
65:69
WKS Śląsk Wrocław - Polfarmex Kutno 03.03.2013 18:15
03.03.2013 18:15
91:67

Kolejka XXVII

AZS Politechnika Poznań - WKS Śląsk Wrocław 06.03.2013 17:30
06.03.2013 17:30
72:51
MKS Dąbrowa Górnicza II - PTG Sokół Łańcut 06.03.2013 18:00
06.03.2013 18:00
72:64
Polfarmex Kutno - BM Slam Stal Ostrów 06.03.2013 18:00
06.03.2013 18:00
74:66
AZS Radex Szczecin - Spójnia Stargard 06.03.2013 18:00
06.03.2013 18:00
98:73
Miasto Szkła Krosno - Polonia Przemyśl 06.03.2013 18:00
06.03.2013 18:00
85:73
Polski Cukier Toruń - Enea Astoria Bydgoszcz 06.03.2013 18:30
06.03.2013 18:30
92:77
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - SKK Siedlce 06.03.2013 19:00
06.03.2013 19:00
81:61
UMKS Kielce - Pszczółka Start Lublin 06.03.2013 19:30
06.03.2013 19:30
89:87

Kolejka XXVIII

Spójnia Stargard - Miasto Szkła Krosno 09.03.2013 17:00
09.03.2013 17:00
80:62
SKK Siedlce - UMKS Kielce 09.03.2013 18:00
09.03.2013 18:00
66:58
PTG Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 09.03.2013 18:00
09.03.2013 18:00
68:74
MKS Dąbrowa Górnicza II - Polonia Przemyśl 09.03.2013 18:00
09.03.2013 18:00
72:64
Enea Astoria Bydgoszcz - AZS Radex Szczecin 10.03.2013 17:00
10.03.2013 17:00
83:80
BM Slam Stal Ostrów - AZS Politechnika Poznań 10.03.2013 18:30
10.03.2013 18:30
69:77
Pszczółka Start Lublin - Polfarmex Kutno 10.03.2013 19:00
10.03.2013 19:00
63:73
WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Toruń 10.03.2013 19:15
10.03.2013 19:15
75:67

Kolejka XXIX

Spójnia Stargard - Polonia Przemyśl 26.02.2013 18:00
26.02.2013 18:00
64:56
UMKS Kielce - PTG Sokół Łańcut 16.03.2013 17:30
16.03.2013 17:30
59:75
Polfarmex Kutno - SKK Siedlce 16.03.2013 17:30
16.03.2013 17:30
64:52
AZS Radex Szczecin - WKS Śląsk Wrocław 16.03.2013 18:00
16.03.2013 18:00
86:81
Miasto Szkła Krosno - Enea Astoria Bydgoszcz 17.03.2013 18:00
17.03.2013 18:00
86:90
AZS Politechnika Poznań - Pszczółka Start Lublin 17.03.2013 18:30
17.03.2013 18:30
71:86
Polski Cukier Toruń - BM Slam Stal Ostrów 17.03.2013 19:30
17.03.2013 19:30
86:70
MKS Dąbrowa Górnicza II - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 20.03.2013 18:00
20.03.2013 18:00
93:77

Kolejka XXX

MKS Dąbrowa Górnicza II - UMKS Kielce 23.03.2013 18:00
23.03.2013 18:00
90:74
WKS Śląsk Wrocław - Miasto Szkła Krosno 23.03.2013 18:15
23.03.2013 18:15
75:74
Enea Astoria Bydgoszcz - Spójnia Stargard 24.03.2013 18:00
24.03.2013 18:00
70:71
BM Slam Stal Ostrów - AZS Radex Szczecin 24.03.2013 18:00
24.03.2013 18:00
78:75
Pszczółka Start Lublin - Polski Cukier Toruń 24.03.2013 18:00
24.03.2013 18:00
78:75
SKK Siedlce - AZS Politechnika Poznań 24.03.2013 18:00
24.03.2013 18:00
68:94
PTG Sokół Łańcut - Polfarmex Kutno 24.03.2013 18:00
24.03.2013 18:00
90:87
Polonia Przemyśl - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 24.03.2013 18:00
24.03.2013 18:00
52:51