1 kolejka

Decka Pelplin - WKK Wrocław
TVCOM - 2021-04-12 16:50
26.09.2020 17:00
26.09.2020 17:00
77:93
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Rawlplug Sokół Łańcut 26.09.2020 17:00
26.09.2020 17:00
52:95
Dziki Warszawa - TS Wisła Chemart Kraków 26.09.2020 18:00
26.09.2020 18:00
84:62
Miasto Szkła Krosno - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
TVCOM - 2020-09-26 17:50
26.09.2020 18:00
26.09.2020 18:00
68:78
GKS Tychy - Weegree AZS Politechnika Opolska
TVCOM - 2020-09-26 17:50
26.09.2020 18:00
26.09.2020 18:00
78:75
Energa Kotwica Kołobrzeg - Górnik Trans.eu Wałbrzych
TVCOM - 2020-09-26 18:20
26.09.2020 18:30
26.09.2020 18:30
85:91
Pogoń Prudnik - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 27.09.2020 17:30
27.09.2020 17:30
58:56
TBS Śląsk II Wrocław - KS Księżak Łowicz 27.09.2020 20:00
27.09.2020 20:00
92:88

2 kolejka

TBS Śląsk II Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut
TVCOM - 2020-10-02 17:55
02.10.2020 18:00
02.10.2020 18:00
99:90
Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych
TVCOM - 2020-10-03 17:25
03.10.2020 17:30
03.10.2020 17:30
73:78
GKS Tychy - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 03.10.2020 18:00
03.10.2020 18:00
106:92
KS Księżak Łowicz - Pogoń Prudnik 03.10.2020 18:00
03.10.2020 18:00
103:79
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Miasto Szkła Krosno 03.10.2020 18:00
03.10.2020 18:00
67:77
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Decka Pelplin 03.10.2020 18:00
03.10.2020 18:00
89:78
WKK Wrocław - Dziki Warszawa
TVCOM - 2020-10-03 17:55
03.10.2020 18:00
03.10.2020 18:00
98:105
TS Wisła Chemart Kraków - Energa Kotwica Kołobrzeg
TVCOM - 2020-10-03 17:55
03.10.2020 18:00
03.10.2020 18:00
78:75

3 kolejka

Górnik Trans.eu Wałbrzych - TS Wisła Chemart Kraków 10.10.2020 17:00
10.10.2020 17:00
91:79
Decka Pelplin - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 10.10.2020 17:00
10.10.2020 17:00
83:85
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Weegree AZS Politechnika Opolska 10.10.2020 17:00
10.10.2020 17:00
85:97
Energa Kotwica Kołobrzeg - WKK Wrocław
TVCOM - 2020-10-10 17:55
10.10.2020 18:00
10.10.2020 18:00
73:80
Dziki Warszawa - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
TVCOM - 2020-10-10 17:55
10.10.2020 18:00
10.10.2020 18:00
66:73
Miasto Szkła Krosno - KS Księżak Łowicz
TVCOM - 2020-10-10 17:55
10.10.2020 18:00
10.10.2020 18:00
72:79
TBS Śląsk II Wrocław - GKS Tychy
TVCOM - 2020-10-28 18:55
28.10.2020 19:00
28.10.2020 19:00
76:90
Pogoń Prudnik - Rawlplug Sokół Łańcut
TVCOM - 2020-12-02 18:25
02.12.2020 18:30
02.12.2020 18:30
80:98

4 kolejka

Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Energa Kotwica Kołobrzeg
TVCOM - 2020-10-14 17:55
14.10.2020 18:00
14.10.2020 18:00
82:63
WKK Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych
TVCOM - 2020-10-14 17:55
14.10.2020 18:00
14.10.2020 18:00
75:70
Weegree AZS Politechnika Opolska - TS Wisła Chemart Kraków
TVCOM - 2020-10-14 17:55
14.10.2020 18:00
14.10.2020 18:00
95:94
KS Księżak Łowicz - Decka Pelplin 14.10.2020 19:00
14.10.2020 19:00
97:83
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - TBS Śląsk II Wrocław 16.10.2020 19:30
16.10.2020 19:30
80:82
GKS Tychy - Pogoń Prudnik 21.10.2020 19:00
21.10.2020 19:00
91:75
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Dziki Warszawa
TVCOM - 2020-12-02 17:55
02.12.2020 18:00
02.12.2020 18:00
81:72
Rawlplug Sokół Łańcut - Miasto Szkła Krosno
TVCOM - 2020-12-09 17:55
09.12.2020 18:00
09.12.2020 18:00
94:73

5 kolejka

Decka Pelplin - Rawlplug Sokół Łańcut 17.10.2020 16:00
17.10.2020 16:00
94:92
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
TVCOM - 2020-10-17 16:55
17.10.2020 17:00
17.10.2020 17:00
90:69
Dziki Warszawa - KS Księżak Łowicz
TVCOM - 2020-10-17 17:55
17.10.2020 18:00
17.10.2020 18:00
97:95
TBS Śląsk II Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska
TVCOM - 2020-10-18 17:55
18.10.2020 18:00
18.10.2020 18:00
100:81
Pogoń Prudnik - Zetkama Doral Nysa Kłodzko
TVCOM - 2020-11-04 18:25
04.11.2020 18:30
04.11.2020 18:30
112:100
Energa Kotwica Kołobrzeg - Elektrobud-Investment ZB Pruszków
TVCOM - 2020-11-04 18:55
04.11.2020 19:00
04.11.2020 19:00
72:56
TS Wisła Chemart Kraków - WKK Wrocław
TVCOM - 2020-11-18 17:55
18.11.2020 18:00
18.11.2020 18:00
80:67
Miasto Szkła Krosno - GKS Tychy
TVCOM - 2020-11-25 17:25
25.11.2020 17:30
25.11.2020 17:30
94:100

6 kolejka

TBS Śląsk II Wrocław - Pogoń Prudnik
TVCOM - 2020-10-24 11:55
24.10.2020 12:00
24.10.2020 12:00
84:77
Rawlplug Sokół Łańcut - Dziki Warszawa
TVCOM - 2020-10-24 17:25
24.10.2020 17:30
24.10.2020 17:30
93:86
KS Księżak Łowicz - Energa Kotwica Kołobrzeg
TVCOM - 2020-10-24 17:55
24.10.2020 18:00
24.10.2020 18:00
82:75
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - TS Wisła Chemart Kraków
TVCOM - 2020-10-24 17:55
24.10.2020 18:00
24.10.2020 18:00
102:53
GKS Tychy - Decka Pelplin
TVCOM - 2020-10-25 17:55
25.10.2020 18:00
25.10.2020 18:00
99:92
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Miasto Szkła Krosno
TVCOM - 2020-11-18 19:25
18.11.2020 19:30
18.11.2020 19:30
68:74
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Górnik Trans.eu Wałbrzych
TVCOM - 2020-11-25 17:55
25.11.2020 18:00
25.11.2020 18:00
58:80
Weegree AZS Politechnika Opolska - WKK Wrocław
TVCOM - 2021-04-12 17:55
25.11.2020 18:00
25.11.2020 18:00
72:91

7 kolejka

Decka Pelplin - Zetkama Doral Nysa Kłodzko
TVCOM - 2020-10-31 16:55
31.10.2020 17:00
31.10.2020 17:00
98:91
TS Wisła Chemart Kraków - Elektrobud-Investment ZB Pruszków
TVCOM - 2020-10-31 17:55
31.10.2020 18:00
31.10.2020 18:00
55:61
KS Księżak Łowicz - Górnik Trans.eu Wałbrzych
TVCOM - 2020-10-31 17:55
31.10.2020 18:00
31.10.2020 18:00
93:81
Energa Kotwica Kołobrzeg - Rawlplug Sokół Łańcut
TVCOM - 2020-11-18 17:55
18.11.2020 18:00
18.11.2020 18:00
82:69
Dziki Warszawa - GKS Tychy
TVCOM - 2020-11-18 17:55
18.11.2020 18:00
18.11.2020 18:00
64:82
Pogoń Prudnik - Weegree AZS Politechnika Opolska
TVCOM - 2020-11-18 18:25
18.11.2020 18:30
18.11.2020 18:30
79:90
WKK Wrocław - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
TVCOM - 2021-04-12 17:55
03.12.2020 18:00
03.12.2020 18:00
71:87
Miasto Szkła Krosno - TBS Śląsk II Wrocław 03.02.2021 17:30
03.02.2021 17:30
80:77

8 kolejka

Rawlplug Sokół Łańcut - Górnik Trans.eu Wałbrzych
TVCOM - 2020-11-07 17:25
07.11.2020 17:30
07.11.2020 17:30
102:108
TBS Śląsk II Wrocław - Decka Pelplin
TVCOM - 2020-11-07 17:55
07.11.2020 18:00
07.11.2020 18:00
82:83
GKS Tychy - Energa Kotwica Kołobrzeg
TVCOM - 2020-11-07 17:55
07.11.2020 18:00
07.11.2020 18:00
92:87
KS Księżak Łowicz - TS Wisła Chemart Kraków
TVCOM - 2020-11-07 17:55
07.11.2020 18:00
07.11.2020 18:00
94:107
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - WKK Wrocław
TVCOM - 2020-11-08 16:55
08.11.2020 17:00
08.11.2020 17:00
56:64
Weegree AZS Politechnika Opolska - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
TVCOM - 2020-11-08 17:25
08.11.2020 17:30
08.11.2020 17:30
70:92
Dziki Warszawa - Zetkama Doral Nysa Kłodzko
TVCOM - 2021-04-12 17:55
09.12.2020 18:00
09.12.2020 18:00
92:60
Pogoń Prudnik - Miasto Szkła Krosno 16.12.2020 18:30
16.12.2020 18:30
85:90

9 kolejka

Górnik Trans.eu Wałbrzych - GKS Tychy
TVCOM - 2020-11-11 15:55
11.11.2020 16:00
11.11.2020 16:00
84:68
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Elektrobud-Investment ZB Pruszków
TVCOM - 2020-11-11 17:55
11.11.2020 18:00
11.11.2020 18:00
73:60
WKK Wrocław - KS Księżak Łowicz
TVCOM - 2020-11-11 17:55
11.11.2020 18:00
11.11.2020 18:00
96:79
TS Wisła Chemart Kraków - Rawlplug Sokół Łańcut
TVCOM - 2020-11-11 17:55
11.11.2020 18:00
11.11.2020 18:00
77:94
Energa Kotwica Kołobrzeg - Zetkama Doral Nysa Kłodzko
TVCOM - 2020-11-11 17:55
11.11.2020 18:00
11.11.2020 18:00
87:78
Dziki Warszawa - TBS Śląsk II Wrocław
TVCOM - 2020-11-11 17:55
11.11.2020 18:00
11.11.2020 18:00
84:63
Decka Pelplin - Pogoń Prudnik
TVCOM - 2020-11-11 17:55
11.11.2020 18:00
11.11.2020 18:00
80:77
Miasto Szkła Krosno - Weegree AZS Politechnika Opolska
TVCOM - 2020-11-11 17:55
11.11.2020 18:00
11.11.2020 18:00
89:75

10 kolejka

TBS Śląsk II Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg
TVCOM - 2020-11-14 12:55
14.11.2020 13:00
14.11.2020 13:00
77:74
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Górnik Trans.eu Wałbrzych
TVCOM - 2020-11-14 16:55
14.11.2020 17:00
14.11.2020 17:00
70:82
Pogoń Prudnik - Dziki Warszawa
TVCOM - 2020-11-14 17:25
14.11.2020 17:30
14.11.2020 17:30
78:76
Rawlplug Sokół Łańcut - WKK Wrocław
TVCOM - 2020-11-14 17:25
14.11.2020 17:30
14.11.2020 17:30
88:92
Weegree AZS Politechnika Opolska - Elektrobud-Investment ZB Pruszków
TVCOM - 2020-11-14 17:25
14.11.2020 17:30
14.11.2020 17:30
97:92
GKS Tychy - TS Wisła Chemart Kraków
TVCOM - 2020-11-14 17:55
14.11.2020 18:00
14.11.2020 18:00
74:87
Miasto Szkła Krosno - Decka Pelplin
TVCOM - 2020-11-15 16:55
15.11.2020 17:00
15.11.2020 17:00
99:83
KS Księżak Łowicz - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
TVCOM - 2020-11-15 16:55
15.11.2020 17:00
15.11.2020 17:00
81:80

11 kolejka

Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut
TVCOM - 2020-11-20 17:55
20.11.2020 18:00
20.11.2020 18:00
86:74
Górnik Trans.eu Wałbrzych - TBS Śląsk II Wrocław
TVCOM - 2020-11-20 19:40
20.11.2020 19:45
20.11.2020 19:45
77:70
Decka Pelplin - Weegree AZS Politechnika Opolska
TVCOM - 2020-11-21 16:55
21.11.2020 17:00
21.11.2020 17:00
80:97
TS Wisła Chemart Kraków - Zetkama Doral Nysa Kłodzko
TVCOM - 2020-11-21 17:55
21.11.2020 18:00
21.11.2020 18:00
96:83
Energa Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Prudnik
TVCOM - 2020-11-21 17:55
21.11.2020 18:00
21.11.2020 18:00
76:71
Dziki Warszawa - Miasto Szkła Krosno
TVCOM - 2020-11-21 17:55
21.11.2020 18:00
21.11.2020 18:00
69:61
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - KS Księżak Łowicz
TVCOM - 2020-11-22 16:55
22.11.2020 17:00
22.11.2020 17:00
63:54
WKK Wrocław - GKS Tychy
TVCOM - 2020-11-22 17:55
22.11.2020 18:00
22.11.2020 18:00
105:76

12 kolejka

Decka Pelplin - Dziki Warszawa
TVCOM - 2020-11-28 16:55
28.11.2020 17:00
28.11.2020 17:00
92:74
Miasto Szkła Krosno - Energa Kotwica Kołobrzeg
TVCOM - 2020-11-28 16:55
28.11.2020 17:00
28.11.2020 17:00
80:66
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - WKK Wrocław
TVCOM - 2021-04-12 16:55
28.11.2020 17:00
28.11.2020 17:00
84:89
Pogoń Prudnik - Górnik Trans.eu Wałbrzych
TVCOM - 2020-11-28 17:25
28.11.2020 17:30
28.11.2020 17:30
90:95
Rawlplug Sokół Łańcut - Elektrobud-Investment ZB Pruszków
TVCOM - 2020-11-28 17:25
28.11.2020 17:30
28.11.2020 17:30
83:49
Weegree AZS Politechnika Opolska - KS Księżak Łowicz
TVCOM - 2020-11-28 17:25
28.11.2020 17:30
28.11.2020 17:30
96:84
TBS Śląsk II Wrocław - TS Wisła Chemart Kraków
TVCOM - 2021-04-12 18:25
28.11.2020 18:30
28.11.2020 18:30
111:85
GKS Tychy - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
TVCOM - 2020-11-29 17:55
29.11.2020 18:00
29.11.2020 18:00
85:93

13 kolejka

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
TVCOM - 2020-12-05 16:55
05.12.2020 17:00
05.12.2020 17:00
70:98
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Miasto Szkła Krosno
TVCOM - 2020-12-05 16:55
05.12.2020 17:00
05.12.2020 17:00
97:68
KS Księżak Łowicz - Rawlplug Sokół Łańcut
TVCOM - 2020-12-05 17:55
05.12.2020 18:00
05.12.2020 18:00
64:101
TS Wisła Chemart Kraków - Pogoń Prudnik
TVCOM - 2020-12-05 17:55
05.12.2020 18:00
05.12.2020 18:00
76:84
Energa Kotwica Kołobrzeg - Decka Pelplin
TVCOM - 2020-12-05 17:55
05.12.2020 18:00
05.12.2020 18:00
80:72
Dziki Warszawa - Weegree AZS Politechnika Opolska
TVCOM - 2021-04-12 17:55
05.12.2020 18:00
05.12.2020 18:00
98:88
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - GKS Tychy
TVCOM - 2020-12-06 16:55
06.12.2020 17:00
06.12.2020 17:00
86:80
WKK Wrocław - TBS Śląsk II Wrocław
TVCOM - 2021-04-12 17:55
06.12.2020 18:00
06.12.2020 18:00
85:65

14 kolejka

TBS Śląsk II Wrocław - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
TVCOM - 2021-04-12 17:55
11.12.2020 18:00
11.12.2020 18:00
73:77
Decka Pelplin - Górnik Trans.eu Wałbrzych 12.12.2020 17:00
12.12.2020 17:00
72:95
Pogoń Prudnik - WKK Wrocław 12.12.2020 17:30
12.12.2020 17:30
75:86
Weegree AZS Politechnika Opolska - Rawlplug Sokół Łańcut 12.12.2020 17:30
12.12.2020 17:30
94:116
Dziki Warszawa - Energa Kotwica Kołobrzeg 12.12.2020 18:00
12.12.2020 18:00
84:68
GKS Tychy - KS Księżak Łowicz 12.12.2020 19:00
12.12.2020 19:00
80:99
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 13.12.2020 16:00
13.12.2020 16:00
60:95
Miasto Szkła Krosno - TS Wisła Chemart Kraków 13.12.2020 17:00
13.12.2020 17:00
76:74

15 kolejka

KS Księżak Łowicz - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 19.12.2020 17:00
19.12.2020 17:00
121:90
Rawlplug Sokół Łańcut - GKS Tychy 19.12.2020 17:30
19.12.2020 17:30
82:87
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - TBS Śląsk II Wrocław 19.12.2020 18:00
19.12.2020 18:00
97:78
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Pogoń Prudnik 19.12.2020 18:00
19.12.2020 18:00
90:82
TS Wisła Chemart Kraków - Decka Pelplin 19.12.2020 18:00
19.12.2020 18:00
75:92
Energa Kotwica Kołobrzeg - Weegree AZS Politechnika Opolska 19.12.2020 18:00
19.12.2020 18:00
89:95
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Dziki Warszawa 20.12.2020 16:00
20.12.2020 16:00
77:63
Miasto Szkła Krosno - WKK Wrocław 20.12.2020 17:00
20.12.2020 17:00
88:98

16 kolejka

Górnik Trans.eu Wałbrzych - Energa Kotwica Kołobrzeg 02.01.2021 17:00
02.01.2021 17:00
88:79
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Miasto Szkła Krosno 02.01.2021 18:00
02.01.2021 18:00
82:81
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Pogoń Prudnik 02.01.2021 18:00
02.01.2021 18:00
71:61
KS Księżak Łowicz - TBS Śląsk II Wrocław 03.01.2021 17:00
03.01.2021 17:00
86:94
Rawlplug Sokół Łańcut - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 03.01.2021 17:30
03.01.2021 17:30
102:69
Weegree AZS Politechnika Opolska - GKS Tychy 03.01.2021 17:30
03.01.2021 17:30
84:91
TS Wisła Chemart Kraków - Dziki Warszawa 03.01.2021 18:00
03.01.2021 18:00
75:91
WKK Wrocław - Decka Pelplin 03.01.2021 18:00
03.01.2021 18:00
95:92

17 kolejka

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - GKS Tychy 09.01.2021 17:00
09.01.2021 17:00
68:87
Decka Pelplin - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 09.01.2021 17:00
09.01.2021 17:00
83:82
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Weegree AZS Politechnika Opolska 09.01.2021 17:00
09.01.2021 17:00
69:59
Pogoń Prudnik - KS Księżak Łowicz 09.01.2021 17:30
09.01.2021 17:30
85:97
Dziki Warszawa - WKK Wrocław 09.01.2021 18:00
09.01.2021 18:00
86:73
Energa Kotwica Kołobrzeg - TS Wisła Chemart Kraków 09.01.2021 18:00
09.01.2021 18:00
86:84
Miasto Szkła Krosno - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 10.01.2021 17:00
10.01.2021 17:00
73:80
Rawlplug Sokół Łańcut - TBS Śląsk II Wrocław 10.01.2021 17:30
10.01.2021 17:30
87:80

18 kolejka

GKS Tychy - TBS Śląsk II Wrocław 15.01.2021 18:00
15.01.2021 18:00
81:77
Rawlplug Sokół Łańcut - Pogoń Prudnik 16.01.2021 17:30
16.01.2021 17:30
116:87
Weegree AZS Politechnika Opolska - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 16.01.2021 17:30
16.01.2021 17:30
86:64
TS Wisła Chemart Kraków - Górnik Trans.eu Wałbrzych 16.01.2021 18:00
16.01.2021 18:00
80:77
WKK Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 16.01.2021 18:00
16.01.2021 18:00
89:83
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Dziki Warszawa 16.01.2021 18:00
16.01.2021 18:00
65:62
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Decka Pelplin 16.01.2021 18:00
16.01.2021 18:00
92:75
KS Księżak Łowicz - Miasto Szkła Krosno 16.01.2021 18:00
16.01.2021 18:00
86:83

19 kolejka

Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław 20.01.2021 17:00
20.01.2021 17:00
90:95
Pogoń Prudnik - GKS Tychy 20.01.2021 17:30
20.01.2021 17:30
92:79
TBS Śląsk II Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 20.01.2021 18:00
20.01.2021 18:00
106:77
Miasto Szkła Krosno - Rawlplug Sokół Łańcut 20.01.2021 18:00
20.01.2021 18:00
75:88
Decka Pelplin - KS Księżak Łowicz 20.01.2021 18:00
20.01.2021 18:00
87:95
Dziki Warszawa - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 20.01.2021 18:00
20.01.2021 18:00
72:78
Energa Kotwica Kołobrzeg - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 20.01.2021 18:00
20.01.2021 18:00
107:114
TS Wisła Chemart Kraków - Weegree AZS Politechnika Opolska 20.01.2021 20:00
20.01.2021 20:00
62:83

20 kolejka

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik 23.01.2021 17:00
23.01.2021 17:00
67:94
Rawlplug Sokół Łańcut - Decka Pelplin 23.01.2021 17:30
23.01.2021 17:30
98:91
Weegree AZS Politechnika Opolska - TBS Śląsk II Wrocław 23.01.2021 17:30
23.01.2021 17:30
82:76
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Górnik Trans.eu Wałbrzych 23.01.2021 18:00
23.01.2021 18:00
86:76
GKS Tychy - Miasto Szkła Krosno 23.01.2021 18:00
23.01.2021 18:00
73:87
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Energa Kotwica Kołobrzeg 24.01.2021 17:00
24.01.2021 17:00
87:61
WKK Wrocław - TS Wisła Chemart Kraków 24.01.2021 18:00
24.01.2021 18:00
100:69
KS Księżak Łowicz - Dziki Warszawa 25.01.2021 19:00
25.01.2021 19:00
98:86

21 kolejka

Pogoń Prudnik - TBS Śląsk II Wrocław 29.01.2021 17:30
29.01.2021 17:30
102:94
Miasto Szkła Krosno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 30.01.2021 17:00
30.01.2021 17:00
94:77
Decka Pelplin - GKS Tychy 30.01.2021 17:00
30.01.2021 17:00
65:73
Energa Kotwica Kołobrzeg - KS Księżak Łowicz 30.01.2021 17:00
30.01.2021 17:00
66:57
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 30.01.2021 17:00
30.01.2021 17:00
69:56
Dziki Warszawa - Rawlplug Sokół Łańcut 30.01.2021 18:00
30.01.2021 18:00
74:96
WKK Wrocław - Weegree AZS Politechnika Opolska 30.01.2021 18:00
30.01.2021 18:00
89:72
TS Wisła Chemart Kraków - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 30.01.2021 18:30
30.01.2021 18:30
65:79

22 kolejka

TBS Śląsk II Wrocław - Miasto Szkła Krosno 06.02.2021 13:00
06.02.2021 13:00
85:75
Rawlplug Sokół Łańcut - Energa Kotwica Kołobrzeg 06.02.2021 16:30
06.02.2021 16:30
92:76
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Decka Pelplin 06.02.2021 17:00
06.02.2021 17:00
74:84
Weegree AZS Politechnika Opolska - Pogoń Prudnik 06.02.2021 17:30
06.02.2021 17:30
79:65
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - WKK Wrocław 06.02.2021 18:00
06.02.2021 18:00
89:76
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - TS Wisła Chemart Kraków 06.02.2021 18:00
06.02.2021 18:00
73:59
Górnik Trans.eu Wałbrzych - KS Księżak Łowicz 06.02.2021 18:00
06.02.2021 18:00
98:74
GKS Tychy - Dziki Warszawa 06.02.2021 18:00
06.02.2021 18:00
82:71

23 kolejka

Miasto Szkła Krosno - Pogoń Prudnik 13.02.2021 17:00
13.02.2021 17:00
95:70
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Rawlplug Sokół Łańcut 13.02.2021 17:00
13.02.2021 17:00
73:70
Energa Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 13.02.2021 18:00
13.02.2021 18:00
92:97
WKK Wrocław - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 13.02.2021 18:00
13.02.2021 18:00
103:67
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Weegree AZS Politechnika Opolska 13.02.2021 18:00
13.02.2021 18:00
72:60
TS Wisła Chemart Kraków - KS Księżak Łowicz 14.02.2021 18:00
14.02.2021 18:00
74:91
Decka Pelplin - TBS Śląsk II Wrocław 16.02.2021 18:00
16.02.2021 18:00
69:82
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Dziki Warszawa 10.03.2021 19:00
10.03.2021 19:00
91:85

24 kolejka

Zetkama Doral Nysa Kłodzko - Energa Kotwica Kołobrzeg 20.02.2021 17:00
20.02.2021 17:00
54:83
Rawlplug Sokół Łańcut - TS Wisła Chemart Kraków 20.02.2021 17:30
20.02.2021 17:30
88:90
Pogoń Prudnik - Decka Pelplin 20.02.2021 17:30
20.02.2021 17:30
76:85
Weegree AZS Politechnika Opolska - Miasto Szkła Krosno 20.02.2021 17:30
20.02.2021 17:30
81:87
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 20.02.2021 18:00
20.02.2021 18:00
56:87
KS Księżak Łowicz - WKK Wrocław 20.02.2021 18:00
20.02.2021 18:00
72:92
TBS Śląsk II Wrocław - Dziki Warszawa 21.02.2021 15:00
21.02.2021 15:00
96:77
GKS Tychy - Górnik Trans.eu Wałbrzych 10.03.2021 19:00
10.03.2021 19:00
75:88

25 kolejka

Decka Pelplin - Miasto Szkła Krosno 27.02.2021 17:00
27.02.2021 17:00
83:91
Energa Kotwica Kołobrzeg - TBS Śląsk II Wrocław 27.02.2021 17:00
27.02.2021 17:00
84:77
Dziki Warszawa - Pogoń Prudnik 27.02.2021 18:00
27.02.2021 18:00
78:71
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 27.02.2021 18:00
27.02.2021 18:00
95:64
WKK Wrocław - Rawlplug Sokół Łańcut 27.02.2021 18:00
27.02.2021 18:00
65:78
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - KS Księżak Łowicz 27.02.2021 18:00
27.02.2021 18:00
93:63
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Weegree AZS Politechnika Opolska 28.02.2021 17:00
28.02.2021 17:00
67:72
TS Wisła Chemart Kraków - GKS Tychy 28.02.2021 18:00
28.02.2021 18:00
58:67

26 kolejka

TBS Śląsk II Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 05.03.2021 20:00
05.03.2021 20:00
57:69
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - TS Wisła Chemart Kraków 06.03.2021 17:00
06.03.2021 17:00
85:92
Miasto Szkła Krosno - Dziki Warszawa 06.03.2021 17:00
06.03.2021 17:00
87:82
Rawlplug Sokół Łańcut - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 06.03.2021 17:30
06.03.2021 17:30
86:77
Pogoń Prudnik - Energa Kotwica Kołobrzeg 06.03.2021 17:30
06.03.2021 17:30
80:75
Weegree AZS Politechnika Opolska - Decka Pelplin 06.03.2021 17:30
06.03.2021 17:30
107:82
KS Księżak Łowicz - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 06.03.2021 18:00
06.03.2021 18:00
78:79
GKS Tychy - WKK Wrocław 06.03.2021 18:00
06.03.2021 18:00
83:82

27 kolejka

Energa Kotwica Kołobrzeg - Miasto Szkła Krosno 13.03.2021 17:00
13.03.2021 17:00
75:80
Dziki Warszawa - Decka Pelplin 13.03.2021 18:00
13.03.2021 18:00
73:70
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Pogoń Prudnik 13.03.2021 18:00
13.03.2021 18:00
84:70
TS Wisła Chemart Kraków - TBS Śląsk II Wrocław 13.03.2021 18:00
13.03.2021 18:00
62:74
WKK Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 13.03.2021 18:00
13.03.2021 18:00
100:64
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - GKS Tychy 13.03.2021 18:00
13.03.2021 18:00
97:48
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Rawlplug Sokół Łańcut 13.03.2021 18:00
13.03.2021 18:00
73:76
KS Księżak Łowicz - Weegree AZS Politechnika Opolska 13.03.2021 18:00
13.03.2021 18:00
79:87

28 kolejka

Decka Pelplin - Energa Kotwica Kołobrzeg 20.03.2021 17:00
20.03.2021 17:00
66:74
Rawlplug Sokół Łańcut - KS Księżak Łowicz 20.03.2021 17:30
20.03.2021 17:30
98:70
Pogoń Prudnik - TS Wisła Chemart Kraków 20.03.2021 17:30
20.03.2021 17:30
84:82
Weegree AZS Politechnika Opolska - Dziki Warszawa 20.03.2021 17:30
20.03.2021 17:30
89:96
GKS Tychy - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 20.03.2021 19:30
20.03.2021 19:30
72:92
Miasto Szkła Krosno - Górnik Trans.eu Wałbrzych 21.03.2021 17:00
21.03.2021 17:00
67:87
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 22.03.2021 16:00
22.03.2021 16:00
100:67
TBS Śląsk II Wrocław - WKK Wrocław 22.03.2021 19:00
22.03.2021 19:00
94:92

29 kolejka

Energa Kotwica Kołobrzeg - Dziki Warszawa 27.03.2021 17:00
27.03.2021 17:00
80:75
Górnik Trans.eu Wałbrzych - Decka Pelplin 27.03.2021 17:00
27.03.2021 17:00
93:87
Rawlplug Sokół Łańcut - Weegree AZS Politechnika Opolska 27.03.2021 17:30
27.03.2021 17:30
92:94
TS Wisła Chemart Kraków - Miasto Szkła Krosno 27.03.2021 18:00
27.03.2021 18:00
75:89
WKK Wrocław - Pogoń Prudnik 27.03.2021 18:00
27.03.2021 18:00
103:82
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - TBS Śląsk II Wrocław 27.03.2021 18:00
27.03.2021 18:00
94:70
KS Księżak Łowicz - GKS Tychy 27.03.2021 18:00
27.03.2021 18:00
108:97
Elektrobud-Investment ZB Pruszków - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 28.03.2021 17:00
28.03.2021 17:00
84:69

30 kolejka

GKS Tychy - Rawlplug Sokół Łańcut 31.03.2021 18:00
31.03.2021 18:00
88:92
Zetkama Doral Nysa Kłodzko - KS Księżak Łowicz 31.03.2021 18:00
31.03.2021 18:00
76:86
TBS Śląsk II Wrocław - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 31.03.2021 18:00
31.03.2021 18:00
75:66
Pogoń Prudnik - Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk 31.03.2021 18:00
31.03.2021 18:00
66:80
WKK Wrocław - Miasto Szkła Krosno 31.03.2021 18:00
31.03.2021 18:00
102:80
Decka Pelplin - TS Wisła Chemart Kraków 31.03.2021 18:00
31.03.2021 18:00
105:78
Dziki Warszawa - Górnik Trans.eu Wałbrzych 31.03.2021 18:00
31.03.2021 18:00
67:96
Weegree AZS Politechnika Opolska - Energa Kotwica Kołobrzeg 31.03.2021 18:00
31.03.2021 18:00
89:87